0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (246 puan) tarafından
Konuştum herkes benim de geçti diyor. Ama ben tarlusal da kullandım. Lakin olmadım. Test de yaptım 2-3 gün önce negatif. Ama çok şiddetli kasık ağrım mide bulantım uyku halim ve iştah açılması var. Acaba testi mi erken yaptım bilmiyorum. Erken gebelik testiydi yaptığım. Ne yapmam lazım kızlar tekrar test yapmalı mıyım 

17 Cevaplar

0 oy
(1,388 puan) tarafından

Ben erken oldum valla :D 

(246 puan) tarafından
Ah bende bir olsam da şu ağrıdan kurtulsam
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnmde 5 gün var daha bakalımm. Ne olck
(246 puan) tarafından
Test yapayım mı ki ya
(2,351 puan) tarafından
Bnce al yap cıkmazsa yoktr zaten
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Geçen adetim 40 gün geç oldu buda 2 gün erken :)
(2,191 puan) tarafından
Ay bnmde 30 gün gecikti ilaçla oldum diğerine normal şartlarda 12 gün varken yine oldum çok tuhaf oruçtan sonra bı dengesizlik oluştu
(2,136 puan) tarafından
Aynen hem Ramazan ayı hemde ilaç kullandım baya gecikti o ay
(2,191 puan) tarafından
Evet ağır bir rahatsızlık yaşadım bende grib tarzi birseydi ama çok çok ağırdı öyle ki bronşit bile olmuştum sanki bı salgına yakalanmış gibiydim Ramazan'a baslamadan 1 hafta önce başladı 15 gün sürdü o süreçte serumlar iğneler antibiyotikler kullandım oruçta araya girince regl baya gecikti
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Benimde geçti 2 gün. Kemoterapi alıyorum ondan mı oldu acaba ya. Leke geldi 2 gün önce ha oldum ha olacağım diye beklerken hala bişi yok 
(1,330 puan) tarafından
Kemoterapi zamanı ablam hiç olmuyordu. Zaten olmaması gerekiyormusta isterseniz bir doktorunuzla görüşün
(12,512 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Bana adet ile ilgili bişey demedi. Daha doğrusu bir daha çocuk sahibi olmaya bilirsin dedi. Bunu mu kastetti acaba :(
(1,330 puan) tarafından
Ablama demişti cocuk istiyorsan yumurta dondur diye ablam 1 sene kemoterapi aldı iyileşti o zamanlar sonra da düzenli olarak iğne vuruldu adet olmamak için çünkü vücut tazeleniyor diye. Su an başka hastalıktan yine kemoterapi alıyor yine adet olmuyor olmaması da lazımm siz doktorunuza bunu bildirin, zaten kadın doğuma da arada randevu veriyorlar kontrol amaçlı. 1 kere adet olmuştu göğüs estetiği olduğu zaman. Hemen doktora gitti kestiler
(12,512 puan) tarafından
Tamam söylicem mutlaka. Bilmiyordum bunu
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Ben 3 ay olmadım hamilelik var kesin dedik doktorda öyle düşünmüştüm genel problem miş duphaston verdi olmadı tarlusal kullandım üstünede anca öyle oldum doktora gözükün bence 
(246 puan) tarafından
Ben hâlâ olmadım yine test yaptım negatif doktora da gittim tarlusal da doğum kontrol hapı da kullandım yeni bıraktım yine olmuyorum
(1,496 puan) tarafından
Bilemicem canım detaylı test yapılmalı ama gebelik olsa zaten çıkardı doktorunun dediğine göre değerlendirelim yinede dedim adet olamadım ama dedim yok zaten tutmaz adet olman lazım dedi detaylı kontrol yaptırsankz iyi olur tekrar gidin  bence
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Iki aydir 3 gun erken geliyor mevsim gecisinden gecikmistir belki
0 oy
(386 puan) tarafından
Ayy hiç sorma bunu sormak için şimdi girdim bende. Hadir sen sordun valla canım benimde geçmiş ve aynı durum bendede var korkudan hicbisey yapamıyorum ne yemek yiyorum ne uyuyorum. Çünkü benim bebek henüz 9 aylık. Test bile yapamıyorum korkudan 
(246 puan) tarafından
Ben yaptım da hâlâ olmadım testim negatif
(386 puan) tarafından
Ben dün oldum. İki aya yakın olmamıştım. Normal bence ya.
0 oy
(588 puan) tarafından
Genelde mevsimsel diyorlar bahardan dolayı bazıları gecikiyor 10-15 gün falan bir de ilaç kullanıyorsanız bu da aksama yapıyor
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Erken oldm valla bu ay ben
0 oy
(11,644 puan) tarafından

Benim de 3 gün gecikti test yaptım bise yok ertesi gün regl oldum ama mide bulantısı göğüs hassasiyeti ne arasan vardı  :)

0 oy
(264 puan) tarafından
Geçen benimde öyle 1 hafta geç oldu
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim de üç gündür geçiyor testte yaptım negatif çıktı 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Benimde 5 gün gecikmişti, neyse ki oldum mevsimsel galiba. Bekleyin bir kaç gün olmazsa yine test yapın 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Ayy evet evet bende farkettim benimde 5 günüm geçti ödüm koptu ama bugün oldum
0 oy
(163 puan) tarafından
Bu ay bende geç oldum ama ben hasta grip vs olmuştum ilaç kullanmıştım 
0 oy
(13,292 puan) tarafından
7 aydır geçiyor ben napayım :) 
0 oy
(558 puan) tarafından
Benimde geçti ama ben iğne vuruldum hep bozdu düzeni bakarsın yarın olururm sksj 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 188 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 333 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

385,133 soru

11,518,030 cevap