0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından

image

kizlar selam , bu sayfayı Twitter da gördüm kendi hesabı da var hacamatci diye Twitter'da da kendi sayfasında da yorumlar güzel herkes memnun şikayet yok gibi ama yorumlara güvenemiyorum mutlaka duymuşsunuzdur istedikleri zaman para ile de istedikleri yorumları yaptırabiliyor bazıları. detaylı araştırmasını gerçekçiliğini nasıl öğrenebilirim bilemiyorum sizce güvenilir mi siz olsanız neleri sorgularsınız yorumlarınız benim için önemli değerli lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın mutlu olurum şimdiden teşekkürler ♥️

2 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Pek bilgim yok ama şunu soylim ilaç vs. gıda tarzı sağlıkla ilgili seyelr ben korkakarim kesinlikle sitelrden falan almam normal birşey spriş versek bile eşim korkar ne bilgilerini veriri nede güvenir geçen zor ikna etim bebk eklsiikkerim birşey vardı trend yolda oda kardesine de spriş etsin parrssni ver iyi ciakrmi cikmazmi bide diyor vermemisim spriş sitelrden falan bilgileri mi nie  vereyim vermkden korkuyorum diyor onlara bile guvenmyor ama bu tarz seyelr riskli gurp güvenilmez yinde bilmedim belki bilen alan çıkar  yazar yani değigim gibi ben bu tazr seyelrden korkarım sağlık açısında kendi fikrim benim
(30 puan) tarafından
Bende çok çekiniyorum sizin gibi düşünüyorum annemin kireçlenmesi var bu yüzden gözüme çarpınca bir kaç yorum okudum bilemiyorum sanki çekti biraz annemi çok zorluyor belki işe yarar diye düşündüm ama eminde olamadım sormak danışmak istedim maalesef her zaman ilaçlar yeterli gelmeyebiliyor bu gibi şeyleri de denemek istiyor insan bu yüzden sormak istedim çok teşekkür ederim ❤️
(573 puan) tarafından
Ya insan goryo insanı cezb ediyor gerçek gibi ben bazen birşey girsem AA falan diyom eşim kızar ne kadar iyi ne kdar güvene bilrsin orda ürün satlisin die bunlarin ypaamicayaği şey yok der insanalari anlatır şöyle şöyle yapıyorlar korkuyorum hemen Yani bu tazr seyelr var kür falan işte ne bilim kremler bitkisel seyelr ama İnan insanalr o kdar menfaat para peşinde yalan dolan her site hemen hemen aynı ürünleri satma peşinde yani bilemdim korkar insan rabbim annenize şifa versin tandık yer varsa hacamat yapın bı arkdasim yaptrmşti kaç kez diyor kafam rahataladi ama kireçlme içinde yapilyirmu bilemiyorum fıtık için falan yapilyor die bilyom
(30 puan) tarafından
Çok haklısınız gerçekten herşey o kadar sahte o kadar yalan ki güvenmek çok zor. Annem bir defa hacamat yaptı faydasını görmedi maalesef.Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
(573 puan) tarafından
Rica ederim öyle vallh kimseye güven kalmadı bu devirde heleki söz konusu sagliksa insan bı tık düşünür vallh
(30 puan) tarafından
Haklısınız çok teşekkür ederim telefonla konusacaktim sözde ama konusmayacam
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Başta bu tarz şeyleri internetten almam almam gerekiyorsa kesinlikle Bandrol ve sertifika numarası isterim zaten ürün onaylı bir ürünse araştırma sonucu çıkar heleki hamatci gibi bi isim kullanan biri gram güven vermez bana ürün ne alaka hacamat ne alaka aktardan aldığım ürünün bile garantisi isterim bu tarz ürünle şakaya gelmez sağlık derken sağlıkyan olursunuz dedem yoğun bakımda kaldı ilik suyu istedi doktor heryeri araştırdık en güvenilir sertifika garanti yer varsa ordan aldık
(30 puan) tarafından
Ürünün resmi ve faturalı olduğunu yazmışlar ama tabi ne kadar inanılır bilemiyorum bu yüzden danışmak istedim kızlar gerçekten burada o kadar akıllı bilgili kadınlar var ki acaip çekti beni annem için almak istedim ama emin olmak tabi başta önemli kesinlikle haklısınız almayayım bunu ben 180 Gr şişede ki krem 570 liraydı gerçekten kuyruk yağı ise ve icinde bir çok doğal olduğunu söyledikleri yağın da karışımı olan bir ürün için ucuz da geldi ne yalan söyleyeyim. Çok teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için ♥️
(1,517 puan) tarafından
Aynen canım resim fatura felan bunlar basit şeyler önemli olan onu sorgulattığında çıkacak sonuç baksana fenomenler dede aynı şey oldu güneş kremi dediler bandrol araştırmasında alakasız ürünler çıktı resim fatura çokta anlam ifade etmiyor oyüzden
(30 puan) tarafından
Haklısın canım neler neler duyuyoruz korkusu yok kimsenin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
0 oy
4 cevap 265 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy