0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,717 puan) tarafından

image

hadii bakalimmm gözümüz aydın mi diyelim:))

7 Cevaplar

0 oy
(1,366 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Valla yüzde 1 milyon onaylı deseler kendimi tehlikeye atmam :D 

(1,717 puan) tarafından
Okumak isteyen çocuk devlette de okur canim ekstra dershane şart ama.bizim ilkokulda bı çocuk vardı zehir gibiydi okula bı defter bı de kalemle gelirdi çok hızlı yazardı bildiğin zehir hala aklimda adı yasindi okulu birincilikle bitirdi çocuk .biz çantayı herşeyle doldururduk kafa basmazdi ite kaka gecerdik.senin mantığın güzel ama özel okul saçmalık.simdi özele alissa maddiyatta tekrar çöküş yasasaniz o çocuk devlete gidip okumaz yadirgar bence.ama dediğim gibi dershane şart bence.tabi annesi olarak sen daha iyisini bilirsin haddime değil öneri sadece:))
(1,366 puan) tarafından
Gücüm oldukça devlette okutmayı düşünmüyorum bakalım hayırlısı :) oğlum için en iyi şeyleri nasip etsin Rabbim tabi bizim içinde hepimiz için
(1,717 puan) tarafından
Amin. İnsalllahhh canım hayırlısı o günler gelsin de gün doğmadan neler doğar
(1,366 puan) tarafından
Tabi canım anneannesi ve dedesi hatta dayısı bile şimdiden okulu için hesap açtırdılar her ay para yatırıyorlar :D  diyorum napıyorsunuz size değil karışma  ulaş ın geleceği diyorlar :D sadece kendileri ve ulaş 18 yalına gelince onun kullanabileceği bir hesapmış valla ben bilmiyorum banka işlerinden anlamam annem finansçı olunca :) bakalım eşimde çabalıyor herşeyimiz için okulu bitiyor bu sene bende ulaş kreşe başlayınca kendime bakacağım Allah hepimizin yüzüne baksın beni hiç yalnız bırakmadı kurban olduğum Yaradan hep bir kapı açtı bize şükürler olsun hepimize nasip olsun herşey ❤️
(1,717 puan) tarafından
Helal olsun valla annene babana.esinin ailesinden gram fayda yok galiba.hep onlar destekçi size .inşallah ulaş iyi yerlere gelir yüreğinizden geçen dualar kabul olsun .vatana millete,sizlere hayırlı evlat olsun.karsiligini alırsınız inşallah .gün gelir o da size bakacak ,♥️
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından

Buna da güvenmem ben prodan devam :D

(1,717 puan) tarafından
Ahhhaah pro çok mu garantili :)))
0 oy
(55 puan) tarafından
Ne sipral Ne hap kullanmıyorum inşallah bir kaza olmaz  en azından 2 sene falan kızım prematüre 6 aylık doktorlarim çocuk düşünme dediler ama 2. İlerde istiyorum 
(55 puan) tarafından
Bahar_6565
(10,743 puan) tarafından
Çok özür diliyorum ama kalp kırdığımı sanmıyorum, kendi beyanından dolayı yazdım madem iki sene korunun diye yoksa banane, kendisi zarar görmesin maksat. Baharın bu kaçıncı evden gidişi kaçıncı sorun yaşaması ailesi arkasında olduğu zamanda da geri döndü eşi kumarda ev parası yemiş şiddet desen var
(55 puan) tarafından
Sen değil canım yüzlerce yorum vardı acımasız yorumlar vardı üzüldüm 7 aylık hamile boşanmak kolay değil ki
(1,717 puan) tarafından
Bakım canim bı posta merak etim
(1,717 puan) tarafından
Hee baktım şimdi dün bende yorum yapmıştım ona.basa gelmeyince insan bilemiyor ama bosanmayacaksa telefonunu kurcalamicak canim .öküzün altında buzağı aramayacak
0 oy
(8,095 puan) tarafından

Spralle ben korunuyom inşallah bı kazaya kurban gitmem :)

Bu hapta kullanır eşim nie kullanmasin ama etkileri zararlri varmidir acaba?

(1,717 puan) tarafından
Her türlü olacağı varsa oluyormuş .biz geri çekilmeye devam edeceğiz Allah'ın takdiri.esim düşünsün birazda ben hicbisey takmam.tek maaşla bakar artık birazda o korunsun .etkileri vardır illaki ama benim eşim içmez onu biliyorum
(8,095 puan) tarafından
Midesi çok hassas kuzum esm mide kanaması geçirmişti içemez zaten .
(1,717 puan) tarafından
Kronik mi canım .tekrar olmaz demi duzelmistir inşallah.Allah korusun bı akrabam kola yüzünden olmuştu günde üç litre iciyormus ölümden dönmüştü 100 kg'dan 60 i gördü.cok zor bisey
(8,095 puan) tarafından
Yok deil ama her yediği dokunuyor hemen ağrı oluyor içli köfte yaomistim gecenin yarısı kalkmış birsuru yemiş yatmış o gece izdirapti bana rabbim korudu
(1,717 puan) tarafından
Aniiyyy o yedirilir mi yavvv dikkat etmesi lazım çoğu sey yasak ona simdi
0 oy
(9,896 puan) tarafından

Erkekler o kadar gamsız ki bi gün alırlar üç gün almazlar :)

(1,717 puan) tarafından
Güven olmaz aslaaa :)))
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bunu gostersem faremiyim ben der :))
(1,717 puan) tarafından
Hahahhah sesli güldüm buna:)))
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Kullanmaz benim kullanmama kızıyor :D 
(1,717 puan) tarafından
Kaç çocuğun var ozaman senin bı asiret kurmuş olmalısınız:)))
(5,687 puan) tarafından
2 çocuğum var ve kızması demek hep çocuk demek değil korkuyor yan etkilerinden :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 821 göst.
28 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.
0 oy
19 cevap 445 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 348 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu