0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
İlk defa bukadar fazla sarıçam tek başıma yapabilirmiyim sizce zor olurmu

32 Cevaplar

+2 oy
(824 puan) tarafından
Bu kadar taviz vermeyin ya 15 kg ne çok ihtiyacı varsa kendi sarsın sonra bir iki güne kaynanam şunu istedi bunu istedi dersin 
-Reklam-
+1 oy
(6,748 puan) tarafından
Niye sen hulkmusun saramazsin tabikide 
(4,354 puan) tarafından
Selena olsaydı sarardı sksjdgbn
+1 oy
(1,357 puan) tarafından
Niye 15 kilo ve neden 1 gunde? Kendine kastın mi var bacim
(392 puan) tarafından
Kaynanam için
(1,357 puan) tarafından
Kaynanani oturt yanina, laflaya laflaya sarin. O kadar sarma nedir canim, degmez yorulduguna.
+1 oy
(1,407 puan) tarafından
Kız kayananan melek mi evliya mi annem için bile o kadar kendimi zora sokamam 
+1 oy
(6,357 puan) tarafından
Kız aklını başına topla kaynana için değil kendin için bile olsa canına yazık hemde çocukla.değmez valla
+1 oy
(147 puan) tarafından
Yapıp sattığım elim hızlı olduğu halde günde 7 kg dan fazla sarabilmişliğim yoktur eliniz hızlı değilse siz o kadarını bile saramazsınız bir günde hele birde çocuğunuz varsa. Kusura bakmayın ama kimse için çocuğunuzu ihmal etmeyin o kadar sarma sarabilmek için bütün gün çocuğunuzun yüzüne bile bakmamanız lazım ki o zaman bile bitmez kimle olursa olsun çocuk sizi arar kim yiyecekse kendi sarsın yada alsın 
+1 oy
(10,742 puan) tarafından
Saramazsın. 
0 oy
(1,200 puan) tarafından
3 bidon falan ediyor sanırım benim arkadaşım aşırı pratik ve hızlıdır o bile 1 bidon anca sarıyor .hadi kendine çok yüklen diyelim yarısını anca 1 günde sanırım 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Çok zor olur tek başına mümkün değil çocuğun yok mu varsa onla imkansız zaten 
(392 puan) tarafından
Var kaynanama saricam
(2,578 puan) tarafından
Kaynanan kendi sarsın o zaman 15 kiloyu
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Valla 2 kg etten sarmayi tek basima ben zor sariyorum diger tyrlusu aklim almiyo
0 oy
(48,952 puan) tarafından
neden peki çok zor hele çoluk çocuk varsa 
0 oy
(1,192 puan) tarafından

Çok zor bence yapamazsın ama ben çok hızlı ve elimde sardığım halde yapamam o kadarını diye düşünüyorum seni bilmiyorum tabi :)

0 oy
(120,005 puan) tarafından
amacın ne derdin ne bacim
(6,748 puan) tarafından
Kaynanasina sarcakmis sevdoss
(120,005 puan) tarafından
cok gereksiz bi is deymez
0 oy
(57 puan) tarafından
Bende hayatımda ilk defa sarıcam   yaprağı nerden alıyosun
0 oy
(5,453 puan) tarafından
Yarım kilo zor sariyorum valaha bide kaldiki 15, kilo belim gider sana sylum
0 oy
(8,215 puan) tarafından
Mümkün değil bir günde 15 kilo saramazsin.brnim elim çok hızlı ben bile saramam bir günde migrenim tutar boynum ağrır 
0 oy
(485 puan) tarafından
Çok hareketli çocuklafınızla nasıl baş ediyorsunuz diye post açmışsın birde onun üstüne 15 kilo sarma sarabilir miyim diye soruyorsun yürek mi yedin anlamadım yani ? Okadar sarmayı kaynanan ne yapacak sarıyorsan 1 bidon sar komşun felan varsa o ona yeter 
0 oy
(709 puan) tarafından
Şakamı bu soru 
0 oy
tarafından
Ayy yorumlar şaka mı kadin sarayimmi diye sormamış sitene belki kaynanası ile arası iyi mutlular sarabilir miyim demiş sizene!
(1,717 puan) tarafından
Kız biz nerden bilelim eli hızlı mi yavaş mi kendini bilmiyormu kadın .biz sararsin dersek 15 kg mu saracak ne saçma post bence
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Is bittikten sonra hastanelik olmak istiyosan sar. Biz bi tencereyi 3 kisi sariyoruz o bile bayiyo. Yani hele kendin icjn degilse hiiiicc girisme.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
19 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
0 oy
11 cevap 199 göst.
22 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zzzzzz (1,593 puan) tarafından soruldu

384,728 soru

11,508,355 cevap

35,165 kullanıcı

...