0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (449 puan) tarafından
cok minnos tatli tombik bi kiz gibi hissederken aynaya baktigimda cok ciddi duran suratsiz bi kiz goruyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
Kim kimi nasıl göruyor ben anlamadım bişey bilmece gibi yazmıssın bacım
-Reklam-
0 oy
(120,011 puan) tarafından
goz dr gorun bacim problem olabilir
tarafından
Seviye yerlerde aynen faninizim ikinizin syfa acacam adınıza cahillerstayle die
(1,451 puan) tarafından
Aynen aynen bizde en azından bir seyiye var sende oda yok hadi naş canım hadiiii
tarafından
Ne tehtiti var kiz anlamadım
tarafından
Üzerine mi yürüdüm aaaa birazdan darp ettin filan diceksin herhalde neyse hadi siz devam edin birbirinizi doldurmaya bay bay
(4,556 puan) tarafından
tartismayi birakip benim mimiklere gelelim :) ben cocuksu mizacimi surat mimiklerime nasi yansitayim:)

ben seni hep seviyoorree
0 oy
(4,556 puan) tarafından

bende oyle sanki cocuksu seker bir kiz cocuguyum mizac olarak dalgaci  hayati aman aman ciddiye almam gamsiz falan :)yuzumde aslinda yasimdan vok cok daha kucuk hicbir problemin derdim kederim yok mutluyum  hamdolsun oyle aman aman bunalimda degilim yani klasik dertler. gel gelelim surat ifademe yansimiyir mutsuz  suratsiz sinirli bir surat ifadem var. bazen cok suratsiz durdugumu hissedip gulumseyerek konuaum buseferde sebelek gbi hissediyorum kendimi

0 oy
(570 puan) tarafından
Sen hep o minnoş kızın tarafında ol :)
(449 puan) tarafından
aayyy canim ins hepimiz oyle olalim nesemiz mutlulugumuz gulen yuzumuz hic solmasin
(570 puan) tarafından
Amin canım amin seninle aynıyım çünkü bende en azından yüzümüz gülüyor nesemiz var :)
0 oy
(146 puan) tarafından
Senin bu postun buradaki çoğu insana göre çok üst düzey kalıyor. Çok anlamlı. Ben kendi çapımda cevaplayacak olursam kendini daha iyi tanıman gerektiğini söyleyebilirim. Hayatın içinde bazı rollere giriyor olabilirsin belki bunları bi sorgulayabilirsin. Naçizane düşüncem.
(449 puan) tarafından
tesekkur ederim yorumun farkli acidan bakmami sagladi ve farkettim ki ben kendim olmaktan cekiniyorum. mevlananin bi sozu var ya oldugun gibi gorun ya gorundugun gibi ol. ben hic oldugum gibi gorunmuyorum.
(146 puan) tarafından
Bunları düşünüp sorgulaman çok güzel. Bu yolda kitap okursan kendini daha hızlı geliştirirsin. Canının istediği herhangi bir kitaptan başla, mutlaka sana katkısı olacaktır.
0 oy
(311 puan) tarafından
Sende kişilik bozukluğu olabilir Dr a görün 
0 oy
(15,804 puan) tarafından
Aslında herkes seni hissettigin gibi görür. Çünkü dışarıya hissettiğimiz gibi enerji veririz aslında. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 392 göst.
27 Temmuz 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 273 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 606 göst.