0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar 22 ayligiz ve bebeğim asla dişlerini fırçalamak istemiyor yani ağzına dahi surdurtmuyor fırçayı sürekli gösteriyorum ama benim dişlerimi fırçalamayı seçiyor dişleri sararmaya başlamış ve artık daha ne yapabilirim bilmiyorum dis macunkullanmadim hiç tukurmez diye ilk böyle fırçayı surtsede yeter alışana kadar dedim ama yok canım sıkılıyor nasıl alistirabilirim ya sizler neler yaptınız 

7 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Kizlarrr taktik filam bilen yokmu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukarı 
(232 puan) tarafından
Sağol askoo
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Çilekli elmalı dış macunları var ya. Ben ondan aldım. Küçük oğlum 16 aylık büyüğü 34. İkisi de severek fırçalıyor. Hatta bazen büyük oğlum anne dişlerim kirlenmiş deyip kendisi fırçalamak istiyo
(232 puan) tarafından
Canım tükürmek gerekiyor mu illa yoksa yurda birsey olur mu ağzını nasıl calkaliyor eczanelerde varmı? Alayım hemen zararı yoksa içinde florur olmayan alicaktim zaten alissaydi bı
(9,117 puan) tarafından
İçinde florur yok canım aldığım marka..bir aylık ömrü oluyo. Ama benim iki çocuk olduğu için zaten ancak gidiyo. Ben eczaneden alıyorum hep. Büyük oğlum tükürmeyi biliyo ama küçük bilmiyo daha. Yutuyo o
0 oy
(5,296 puan) tarafından
Bu aylarda istemiyorlar canım.Benim kızım 4. Yaşında şimdi bayılıyor fırçalamaya ona şekilli diş fırçalarından aldım birde ben.
(232 puan) tarafından
Ama çürümez mi dişleri sararmaya başlamış bende şekilli resimli aldım ama oynuyor suya tutuyor sonra benim dişlerimi fırçalamak istiyor ağzını açmıyor fırçanın kıllarını sevmiyor
(5,296 puan) tarafından
Valla benimkine bişey olmadı ama herkes de aynı değil gönlünü yaparak uğraş elbet alışacak.
0 oy
(709 puan) tarafından
Kiz o ayda nasıl sararmış çocuğun dişleri fırçalamasada benim kızım da 26 aylık fırçalamaz ama sararmazda yani bi 3 4 yaş olması gerekiyor bence dişleri fırçalamalari için şimdi istemiyorlar 
(232 puan) tarafından
Sararmış değil canım yanlis anlatmıştım yani yemek artıkları duruyor yada işte üstleri sarı gibi duruyor
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Demir eksikliği olabilir çocuğunuzda bı baktırın 
(232 puan) tarafından
Ne alaka asko sararmış derken yemek artıkları diycektim sararmış demişim işte jshdhs
(1,384 puan) tarafından
Benim kardeşimin de dişleri öyleydi demir eksikliğindenmiş. Sen öyle deyince ben de böyle düşündüm.
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Yutulabılır dıs macunları var   yuttsa  bıle  sorun olmaz ben ondan kullanıyorım
(232 puan) tarafından
Eczaneden mi aldin beybi
(1,204 puan) tarafından
Yok e bebekte n aldım

İlgili bir soru bulunamadı

397,115 soru

11,877,348 cevap

35,994 kullanıcı

...