0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Çelik çocukla uğraşıyorum yemin ederim. Kardeşim konserden fotoğraf atmış arkaya da yalının her şey sensin şarkısını koymuş. Şarkı güzel eyvallah ama şu kısmı vardı "şimdi senden vaz mı geçmeli" diye başladığı yer. Beni de etiketlemiş paylaşmadım. Niye paylaşmadın diye sordu ben de ben evliyim şarkı ne alaka, millet zaten dedikoduyu seviyor dedim. İşte ne alakası var da neye takılmışım da gidip konser verenin kıyafetine de takılsaymışım da bir sürü şey dedi. Uzatmadım paylaşmadım da. Çünkü ne zaman böyle bir şey yapsam noldu kocanla kavga mı ettin bir şey mi oldu diye mesaj atan akbabalarım var ne gereği var milletin aklına böyle bir şeyi sokmaya? Ay ne saçma Bi konu ya. Size de sormak istedim ben mi saçma buluyorum 

11 Cevaplar

+4 oy
(4,793 puan) tarafından
Başlığa cevap verirsem: ne alaka bacım evli olunca bazı şarkıları repertuardan direk çıkartmak mı gerekiyor. İçeriğe gelirsek, o akrabaları engelle. Zehirli onlar
(29 puan) tarafından
Hayır tabii ben dinliyorum çok da severim ama paylaşmak ayrı gibi geliyor
(4,065 puan) tarafından
Doğacım yine çok haklısın :*
tarafından
Ay evet ya +++++
-Reklam-
+1 oy
(10,830 puan) tarafından
O tuhaf hani paylaş diye ısrar etmede de sen de bir oraya mı takıldın cidden şarkı bu ve çok da güzel bir şarkı "koydum sevinçlerimi önüme baktım hepsi sensin, yazdığım şiirlerin her hecesi üzüldüğüm tüm filmler..." eşimle de defaatle fotoğraf atmışımdır bu parçayla

Etrafa bu kadar takılmayın 
(29 puan) tarafından
Dedim zaten şarkı güzel de o kısmı ayrılık gibi ayrılmaya mecbur gibi geliyor bana
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Öyle diyecek insanlar etrafımda olmadığı için Halil Sezai isyan şarkısını bile atabilirim. İnsanları bu kadar takmayın
(29 puan) tarafından
Arkamdan dedikodumu yapıyorlar o yüzden sinir oluyorum
0 oy
(217 puan) tarafından
Bana göre saçma değil şarkı neticesinde. Ama sen akrabaların altından birşey arayacağını bildiğin için doğru olanı yapmışsın 
(29 puan) tarafından
Yanii biliyorum çoğu kişi öyle. Hatta gidip kaynanama diyorlar gelin böyle bir şey atmış diye
0 oy
(140 puan) tarafından
İnsanları bu kadar takmayın 
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Bende de var öyle saçma insanlar...acıklı bişey payalstim mi hemen eşimle aram bozulmuş kanısına varıyorlar...
(29 puan) tarafından
He işte çok var onlardan
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Bencede çok saçma 
0 oy
(3,992 puan) tarafından
Bana senin düşüncen saçma geldi belkide o ne der bu ne düşünür odaklı yaşamadığım içindir kocamıda kızımıda kahve vs de şarkılarla paylaşırım kim ne dersede desin çocukluyuz diye yaşamayalım o zaman 
(29 puan) tarafından
Ayrılık şarkısı gibi o kısmı o yüzden öyle düşünüyorum
0 oy
(609 puan) tarafından
Sen kimlerin ne diyeceğini ne düşüneceğini bildiğin için paylaşmayıp doğru olanını yapmışsın yani şarkı güzel ama bazi geri kafalılar yanlış anlayabilir, ben bazen müzik falan dinliyorum eşim bir derdin mi var falan diyor halbuki sadece o müziği sevdiğim için yani demekki dışarıdan insanlarda böyle düşünebilir o yüzden hiç malzeme vermeye gerek yok onlara.
(29 puan) tarafından
Evet ben de öyle düşünüyorum. Ben de çok dinlerim böyle şarkıları eşlik de ederim ama paylaşmak ayrıı yalnız dinlemek ayrı
0 oy
(5,815 puan) tarafından
Saçmalamışsin maalesef kardeşin haklı 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Komik geldi cevabın bana. Evli olmak ile bir alakası yok zaten den direkt paylaşmıyorsun da paylaşılan bir şeyi paylaşıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 952 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 596 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 220 göst.
0 oy
7 cevap 259 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Tansugoc (196 puan) tarafından soruldu

385,560 soru

11,528,416 cevap

35,200 kullanıcı

...