0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (316 puan) tarafından
Nereye gitmek gerekiyo acaba bide tehlikesi var mı

14 Cevaplar

0 oy
(2,265 puan) tarafından
Onun için cildiye'ye gitmen gerekiyor canim. Benim amcam aldirmisti bir sorun olmadı. 
(316 puan) tarafından
Burda gördüm kimisi plastik cerrahi yazmış kimisi ciddiye en iyisi cildiyeyemi randevu alayım sizce
(2,265 puan) tarafından
Evet cildiyeye alın, o sizi yönlendirir.
(2,974 puan) tarafından
Hayır cildiyeden değil estetik plastikden alacaksın ben şehir hastanesinde aldırdım benimi
-Reklam-
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Annem de et benler vardı cildiyeye gidiyordu yaktirmak için ama tekrarlıyor 
(316 puan) tarafından
Et beni değil canım
0 oy
(6,667 puan) tarafından
1 yıl önce plastik cerrahi de aldırdım. İz kaldı onun dışında bir sorun yok 
(316 puan) tarafından
İz kötü duruyomu
(6,667 puan) tarafından
Yani küçük bir bendi bu yüzden küçük bir iz ama belli oluyor canım kötü durmuyor
0 oy
(802 puan) tarafından
3 yıl olmuştur plastik cerrahide aldırdım dikis izi kaldı o parçayı da patoloji ye gönderdiler sonra sonucu aldım sorun yoktu 
(316 puan) tarafından
İz kötü duruyormu bide büyükmüydü iz kaldı
(802 puan) tarafından
Yok çok belli etmiyor makyajla kapatılabilir iki tane aldırdım bir tanesi burun altındaki çizginin tam üstündeydi çok çok yakından baksan anca belli olur diğeri de çene altında o belli ediyor yani mercimek tanesi kadardı benimki
0 oy
(127 puan) tarafından
Ay ben de düşünüyorum ben aldırmayı benimkiler öyle et beni değil ama siyah benler ve yüzümde çok var çok rahatsız ediyor beni görüntü açısından İstanbul’da oturuyorum fiyat sordum 6000 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor muş ve bu tane fiyatı inanamadım yani çok pahalı değil mi 
(39 puan) tarafından
Yok kız o kadr param olsada vermem çok pahalı devlet hastanesinden guzl bir doktor bul ordada yapıyorlar bende buldm da randevu yok dolu tıka basa alabilsem gidecm sil diyecem direk valahi ya biktm
(316 puan) tarafından
Ya benim bıtane ve küçük ama yinede rahatsız oluyorum iz kalır felan yazmişlar
(127 puan) tarafından
Ben de yaptıramam devlet hastanesinde de bildiğim kadarıyla sağlıksal olarak rahatsız ediyorsa yapıyorlar diye biliyorum görüntü olarak rahatsız oluyorum dersen özele giriyormuş öyle duydum zaten randevu almak imkansız devletten randevu alacaktım ama bir türlü bulamadım sonra pes ettim ‍♀️
(316 puan) tarafından
Burda devlet hastanesinde olan çokmuş yorumlarda Bakdım
(127 puan) tarafından
Benim yüzümde on tane var siyah küçük benler hayır yani neden siyah o kadar keskin duruyorlar ki bu aralar çok gözüme batıyor inşallah yaptırabiliriz ve inşallah da iz kalmaz :)
0 oy
(1,148 puan) tarafından
İlk önce cildiyeye gidip göstericeksin aldırsam bir sorun olur mu diye cildiye görsün sonra plastik cerrahta alma işlemi oluyor onlarda patalojiye gönderiyor incelemeye. Cildiye muayne işlemi yapıyor plastik cerrah alma işlemi. Sonra pataloji sonucunu cildiyeye gösterebilirsin. Ben damar beni aldırdım yüzümden. Kesip dikiyorlar lazer tavsiye etmiyorum tümöre çeviriyor.
(316 puan) tarafından
İz kaldımı canım
(1,148 puan) tarafından
Kalmaz olur mu :))
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Babam aldirmisti canım cildiyeye gitti baktı alinabilirmi aldılar ama diğer bölgelerde de çıkmaya başladı ve alınan yerin izi kaldı 
(316 puan) tarafından
Çok kötü duruyormu iz yeri
(1,235 puan) tarafından
Çok kötü değil çok iyide değil belki cildinden dolayi öyle olmustur canım herkesin teni cildi bir degil
0 oy
(850 puan) tarafından
Ayy benm yüzümde kocamn 50 den fazla ben vardı doktora gittim oda Erzurum'a git yaksinlar dedi ama istegramda sayfa gördüm o zmnlar ucuzdu 200/250 TL arası şişede ilaç vardı aldım vurdum şükür kurtuldum o kadr iyi geldi keşke düğünden önce görseydim de düğün fotoları da o benler cikmasaydi 

Foto alinmasaydi buraya önce sonra koyardım 

Bu arada istegramda beneson.com sayfasına bak çoğu memnun kaldı bende kaldım reklam değil guvenebilirsin ama yinede doktora daniş
(316 puan) tarafından
Geçirdimi
(850 puan) tarafından
Evt şükür geçirdi kataron yagi miydi ismi neydi o yagida gondermistiler ben düştükten sonra onu bir kaç hafta sürdüm lekede kalmadi sadece bir tane benm vardı o tek biraz belli oluyor oda et bende büyük yakindam belli oluyor et oldu için
0 oy
(705 puan) tarafından
Kuzenim aldırdı bidaha yıllar oldu çıkmadı halbuki bence yakışıyordu
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Estetik plastik cerrahi den randevu alıp gittim gün verdiler ameliyat günü burnumun üstünde vardı onu aldılar hiç belli bile olmayan bir iz var 
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Öncelikle cildiyeye gitmen gerekiyor cildiye doktorlarında sprey oluyor dondurulacak düşürülebilecek bir ben ise o spreyden sıkarak dondurup düşürüyorlar ama cerrahi müdahale gereken bir şeyse eğer gittiğin hastanede plastik cerrah varsa ona yönlendirirler yoksa genel cerrahiye yönlendirirler o şekilde aldırırsın
(316 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Estetik cerrahiden randevu alacaksın zaten çok sorgulamıyor ameliyat tarihi veriyor direkt. Ben 4 tane aldırdım devlet hastanesinde. Bildiğim kadarıyla patolojiye gönderiyorlar prosedür gereği. Bir sorun da yaşamadım. Sadece hareketli olan yerde dikiş izi kalabilir demişti ama bende kalmadı 
0 oy
(6,911 puan) tarafından
Görümcemin kızı cildiyeye gitmişti lakin plastik cerraha yönlendirdiler o aldı beni. 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ben aldırdım alnımda vardı 3 dikiş atıldı aman aman belli bir iz kalmadı doktorumda iyiydi bu konuda patolojiye gönderdiler normalde dikkatli bakınca belli fondöten vs sıfır iz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
2 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu

384,763 soru

11,509,070 cevap

35,167 kullanıcı

...