0 oy
115 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (157 puan) tarafından
Memlekte ailemin yanına gideceğim otobüsle hiç gitmedim ilk deneyimim biraz korkuyorum yüksek diye kizlar bana moral verin korkulacak bsy yok demi

5 Cevaplar

0 oy
(7,726 puan) tarafından
Kız otobueun nesindrn korkuyon tobeee 
(157 puan) tarafından
Vala hiç binmedim ondan tedirginim ay ne bilim Allah korusun kaza kaza yüksek bsy olur ay içimi ferah tutayım ins korkulacak bsy yok
(7,726 puan) tarafından
Tobe de aklına getirme öyle şeyler ben çok gittim hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle Ayetel Kürsi oku bol bol yolda
-Reklam-
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Çok severim otobüsle yolculuk yapmayı korkma canım binince rahatlıyorsun kulaklık felan al yanına müzik dinlersin iyi oluyor  , ben her sene çocuklarla giderim ailemin yanına sıkıntı olmuyor ama  gündüz gidiyorum daha rahat oluyor. 
(157 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun biz akşam binecegiz bu yorumun beni rahatlattı
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Otobüsle hiç gitmedin, alçak uçakla mı gittin?  Neyle gittin daha önce? 
(3,850 puan) tarafından
Dolmuşla gidince vaden dolmamış mı oluyor :))  kaza ve kader Allah'tan. Bence korkunç değil heyecan verici. Keyfini çıkar.
Not: çay, kek servisine başlayan muavini görünce, hiç görmemiş numarası yap :))  şaşırmış gibi yap ama sakın uyuyormuş gibi yapma. Uyuduğuna inanırsa basar gider hiç birşey vermez sana :))
(157 puan) tarafından
Ay cnm tm dediklerini aklımda tutacağım çok saolutanırım ben bsy istemeye zaten
(3,850 puan) tarafından
Aman ne utancan ya.  Çay elinde yolun keyfini çıkarırsın :)
(157 puan) tarafından
İnşallah rabbim sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin herkese bana da:)))
(3,850 puan) tarafından
Amin:)
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Otobüsten mi korkuyorsun kapalı alan korkun falan mı var yani daha önce hiç dolmuşa minibüse falan binmedinmi bindiyse onun birwz daha büyük hali işte 
(157 puan) tarafından
Bindim cmm dolmuşla gittim hep ilk defa otobüsle gideceğim ya hep kaza falan oluyor ya korktum
(2,952 puan) tarafından
Yok ya öyle düşünme iyi düşün iyi olsun niye kalbini karartiyorsun
(157 puan) tarafından
İnşallah cnm inşallah teşekkür ederim
0 oy
(585 puan) tarafından
Kiz ne yükseği qllah bilir tabiki de karada denizde havada en kafan rahat gideceğin araçtır yani korkulacak bir şey yok 
(157 puan) tarafından
Saol cnm benim inşallah rahatladim az da olsa

İlgili bir soru bulunamadı

384,755 soru

11,508,958 cevap

35,166 kullanıcı

...