0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (39 puan) tarafından
Ben gereksiz stresliyim. Çocuklarıma kızıyorum hep bir sınır hali icindeyim.. gidenler fikir verebilir mi. İlaç mi verir direk. Bide ortalama kaç dakika.kaliniyor icerde

13 Cevaplar

0 oy
(8,215 puan) tarafından
Ay bende gitmek istiyorum vala surda bekliyim 
-Reklam-
0 oy
(976 puan) tarafından
Direk ilaç veriyor canım başka yaptığı bişey yok o ilaçta sana uyku yapıyor eğer biraz maddi imkanın varsa özele git konuşarak terapi yöntemiyle rahatlatır seni psikolog 
(39 puan) tarafından
Hadi yaa. İnşallah iyi biri cikar
(2,564 puan) tarafından
Canim psikiyatri gerek gorurse ilc tedavisi basliyor toplumun boyle bi algisi var gecen gittim sabir dedi adam ayakta durman lazjm dedi ezbere konusmamak gerekiyor ikincisi devlette psikologta var benim 9 ay boyunca gitmemi ongordu psikiyatri doktorum. Direkt psikoterapi almak istiyorum da diyenilirsiniz ocu falan degiller
0 oy
(2,166 puan) tarafından
Bence doktordan doktora değişiyor.  Bizim ilçedeki doktor harikaydı. Aldığı her kuruş helal olsun ona. Dinlerdi güzelce. Hemen kestirip atıp çıkarmazdı. Gerek görürse psikoloğa yönlendirirdi. Kız kardeşimde sosyal anksiyete vardı. Sen sınava gireceksin diye tam tanı yazmayıp psikoloğa yönlerdirdi mesela.
(39 puan) tarafından
Teşekkürler canım iyi bişey denk gelir insallah
(2,166 puan) tarafından
Her hap uyku,halsizlik vs yapmıyor korkma. Eğer yaparsa da ona göre ek bir şey veriyor.
0 oy
(454 puan) tarafından
Annem gidiyo benım ilaç içiyo pamuk gibi oluyo uyku falanda yapmadı annemde 
(39 puan) tarafından
Hadi yaa bende de işe yarar mı acaba. Çok üzülüyorum çocuklarıma kizdigimda
(454 puan) tarafından
Canım gitmekten zarar gelmez sorununu anlatırsın kesinlikle dersin uyku yapan uyuşukluk yapan ilaç istemiyorum diye ona göre ilaç verir
(39 puan) tarafından
Teşekkürler bilgi icin
(454 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben gidiyorum 3 aydır. Keşke daha önce gitseydim. Evet muayene süresi kısa oluyor kabul ama amacım zaten çözüm bulmaktı. Evet ilaç veriyor ama benim gibi milletin lafına bakıp erteleme. Bende hep ilaç verir uyuşturur diye erteledim. En sonunda daha kotu ne olcak dedim gittim. Aksine ilaç kendime getirdi. Tahammülüm arttı. Önceden bütün gün yatardim eşim evdeyken hiçbir şey yapmak istemezdim. Şuan bebeğimle oynarken bile mutlu olarak oynuyorum. Aşırı sinir sorunum vardı her şeye söylenir kızardım eşime. Şuan çok çok daha iyiyim
(39 puan) tarafından
Cesaret verdin sağol. Bende farkındayım halinin herkese ızdırap oluyormusum gibi geliyor
(1,124 puan) tarafından
Hangi ilacı kullaniyosun cajim
0 oy
(4,880 puan) tarafından
En temizi papatya cayi canim o kadar rahatlatiyor ki
(39 puan) tarafından
Denedim inan. Neler denemedim
0 oy
(654 puan) tarafından
Psikologa gitmeni tavsiye ederim. Psikiyatri genelde hemen ilaç verdiği ilaçlar ise kullanan çoğu kişi de uyku ve bağımlılık yapıyor. Konuşarak anlaşmaya çalış olmadığına kendin kanaat getirdiğinde zaten karşındaki de bunun egitimini de aldığı için psikiyatriye gonderir dert etme 
0 oy
(650 puan) tarafından
Bizim burdaki doktora ben gitmedim ama giden biri ile konustum olur oyle seyler duyormus piskolog bende ozele gideyim dedim orda piskolog yok piskiyatriye gittim oda depresyon dedi direk yapistirdi ilaci. Bende ilacla uyusmak istemedim biraktim online piskolojik destek aldim bizim sigorta nin o zaman oyle bi zimbirtisi vardi. Kucuk yerde yasiyorum piskologa gitsem sekreteri falan millete dedikodumu yapar (yasaniyor burda oyle seyler ne yazkki) diye online sectim cokda iyi geldi 
(39 puan) tarafından
Hangi sigorta acaba bizimde özel sağlık sigortası var nasıl öğrenebilirim bu durumu
(650 puan) tarafından
Anadolunun ama 2 sene onceki bir olay esim banka calisani bende ondan bakiliyorum diye o zaman avita diye biseyle anlastilar 1 senelik. Aslinda doktorun adini bir yere yazmistim kaybettim o doktor online gorusmeler yapiyordu
(39 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler yine den
(650 puan) tarafından
Ne demek
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Buyrun benim her turlu abonesiyim ozelden yaz cnm
0 oy
(7,726 puan) tarafından
Valla ben gittim siyaetin ne dedi 2 3 kelime konustum antidepresanla uyku hapını dayadı çıkardı 5 dk bile sürmedi imkanın varsa büyük bi hastaneye git devlet hastanesi değilde mesela araştırma hastanesi gibi düşün 
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Ben gidiyorum ikinci ayima girdim kısa kısa derdini dinleyip bi kac soru sorduktan sonra ilaç yazıyor bana lustral 50 mg yazdı ters bi tepkisini görmedim faydasını yüzde 60 70 gördüm diyebilirim 
(39 puan) tarafından
Senin gitme asıl sebebin nedir
(2,438 puan) tarafından
Seninle aynı şikayetler
(39 puan) tarafından
Saol canım. Kızlarım için denemekten zarar olmaz
0 oy
tarafından
Ben gittim anlat dedi analttim hayat hikayeni mi dinlicem çok uzatıyorsun dedi sonra eee ilac mi istiyorsun dedi muska yaz diyemedim ;) asiri ilgisizdi ilaç yazdı kullanmadım  
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Bendede aynısı vardı. Hatta daha beteri. Hiç bişey den tat almıyor yaşamak istemiyordum resken. Aşırı gergin tahammülsüz ve sinirliydim. Fazlasıyla hincimi çocuktan çıkarıp onu uzdugumu görünce psikiyatriste gittim. İlaç verdi. Ben 20 dk ya yakın kaldım içerde bana tüm sıkıntılarını herşeyi sordu. İlaç verdi 4 aydır ilaç kullanıyorum. İnan ki biraz da olsa kendime geldim. Ayrıca verdikleri ilacda uyku felan yapmıyor canim
(39 puan) tarafından
Yaa bende aynıyım çocuklarıma çok müdahale etmiyorum aslında ama bazen bir bakiyorum ufaka sebepten söylemiyorum da soyleniyorum. Diyorum sonra kendi kendime ne gereği vardı kizdinda eline ne geçti.. Kendime vakit ayırıp tek başıma dışarı cikiyorum günlük yürüyüş yapiyorum. Eşim problem çıkaran bir tipte degil. Derdim ne bende bilmiyorum ama artık bu halimden bende memnun değilim. Belki faydası olur. Kilo falan aldırdı mi...
(1,124 puan) tarafından
Hayır canim aldirmadk
(39 puan) tarafından
Çok teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy