0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,343 puan) tarafından

kizlar kizimda bunu kullaniodum buldum annemlerin terasta simdi oglaninoturttuk eeeee pipi bas parmagimin oldugu yerde kalio:) degisik mimoluo erkek bebek icin. pipiyi asagi bastirip fiskirmasin diye elle mudahale etsek sıkısacak pupinin uzerine oturuo gibi:) 

image

9 Cevaplar

0 oy
(4,717 puan) tarafından
Bende alıcam bugünlerde oglum için surda beklıyım bilgim yok
(5,343 puan) tarafından
aslinda suan erken gibi  2 haziranda yam iki yas. ama kaka maka vis kis gelince arada bi kafasina eserse bezine yapip sonra kisuyi tuvalete. oturuodu. bari dedim ara ara otutturim adaptore iceri dusme teklikesi gecirip korkmasin. alinda agistos gibi baslicam tam anlamiyla suan klozete isinsin yeter
(4,717 puan) tarafından
Evet erkenmis daha, Bız lazimlikla başladık cnm artık olmuyor klozetee oturmak istemedi ilk başlayınca zorlamadim daha kolay olurdu ama..Bende bakayim nasıl olacaksa bu adaptörler
-Reklam-
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Aşkm dişarı çıkınca bak sor bence . Çocuğun pipisi acır bide . Oradaki çıkıntıyıda kırabiliuorsan kırsna rahat etsin bari sen sorana kadar yada alana kadar
(5,343 puan) tarafından
kirmak olmaz ya busefer keser bacagi yeni alirim o sorun degil de farklimi acaba netten arastrayim bakim .
(1,143 puan) tarafından
Canm kır derken yere at kır anlamaında demedim . Testere varsa testereyle oval şekilde kesebilirsin
0 oy
(2,051 puan) tarafından
Aynısı var bende kızımda almıştım oglumdada kullanıyorum 
0 oy
(11,588 puan) tarafından

Bu canim degismiyo :D basta ben yapiyodum ogluma aimdi 4 yasinda olacak kendisi oturuyo tutuyo pipisini. Kicini geriye dogru oturtqcaksin pipiyi asagiya bastiracaksin

tarafından
Ne güzel anlatmışsın bi an yaşadım bacım ☺️☺️
(11,588 puan) tarafından
Ahahha seninde oglunmu var
0 oy
tarafından
Bende kızlarımda almistim oğlumda kullanıyorum ellinle pipiyi aşağıya indiriyorum 

Erkek çocuklarında tuvalet işi sıkıntılı 
0 oy
(8,391 puan) tarafından
Pipiyi tutacan herturlu sen bir iki tut o alışıyor kendi tutuyor
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Bende oğluma almıştım snaki daha geniş oturma kısmı 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yoo bnim oğlumda bunu kullanıyor kız kalmiyor

İlgili sorular

0 oy