0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Yarabbim ya sabır diliyorum diyorum ama çıldırıyorum.2 ay önce evimde fare vardı zor bela yakalandı.ama ne zorluklarla mücadele ettim her yer boku yemek içmek mide almıyordu bebekte var rezalet.eltimde arkamdan diyorms şimdi midemiz almz fare girmiş sanki kendi temiz insan ya soyleseydi zoruma gitmezdi en gördüğüm pasaklı insan görseniz sizde katılırsıniz bana,neyse bunu duymadan önce kaynım eşimi arıyor size gelek kebap yapak benide aradı eşim o zmn tek eltim gil birde kaynana vit vit etmesin diye onlar diye.bir kapıyı açtım 3 eltim,evli görümcem ve kaynana gil ddim kaynanaya ne oluyor eee toplu olak kafasına göre çağırmış söylemiş sinirden artık catliyordm bir tane eltimin çocukları o kapıyı sürekli açıyordu dışarının diyrmki,açmayın fare var bak girer eve tam diyip yine aksm olsada gitse herkes eve eltimde Cok rahat hiç umrunda değil ne kapıyı kapat dyr ne otur diyor artık bende kızmaya başladım.akili olun fare var burada bak girer kapatın onlr gitti 2 gün sonra fare boku gördüm mutfakta takip ettim temizledigim yerlerde fare boku var eşime msj attım kapıyı katmayı bilmeyenler bir daha bizim eve adım atmasın yetr dedim iyilik yapıyorum olmuyor ben çekiyorum dedim çok istyorlarsa bizi çağırsin bizi biz gideriz evlerine şuan eltime sövmek için zor tutuyorum msj atmmak için gelmeyin daha lazım değil diye akıl verin ben o fareyi nasıl bulcam yakaliyacam akilda verin eşime ne diyim kesin artık cagirmayida istemesin

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kapının kolunu sokeseydin keşke  canım kötü olmuş çocuklar severim ama çocuklara bakmayan annelerden nefret ediyorum 
(1,656 puan) tarafından
+++lar sana aşkım bende nefrett ediyorumm
(163 puan) tarafından
Cnm bizim ev müstakil kebap yapmak için gidip geliyordu eşimle kaynım ama eşim hemn kapıyı katıyor kapatıyordu.ama bizim ev tek müstakil digerlerin hepsi apartman bir yıldır onların evine adım atmamimisiz sürekli eşim kebapa davet edyr sürekli rezilik çekiyorum artık kavga ede ede azaldi bu sefer onlar dyr glek kesin eltim şöyle dyr baktı cagirniyorsz hata bende niye iyilik yapiyorumki
tarafından
O zaman o dangalak eşine soyle evde fareyi yakalasin boklarinida temizlesin
(163 puan) tarafından
Stresten gogusum ağrıyor korkuyorum doktra gideyim stresten üzüntüden mafoldum anneci artık biktm yeminle ztn aksm gelsin artık olan olsn yeter canımdan bıktım
tarafından
Sakin ol sen canına yazık hastaneye git belki o zaman korkar da akıllanır kocan
-Reklam-
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Aybcok zor canım ya 
(163 puan) tarafından
Hemde ne zor kim bilir nerde ve nereye zarar veriyor ve artık sinirlerim alt üst:((((
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Ayy haspam sende çok meraklısın hepsine. Ben olsam eşime derdim davet edeceksen yada kabul edeceksen kebapçıya götür derdim bana sormadan gelin demez birine önce bana sorar. Müsait değilsem illaki götürür biryerlere. Eltin de kendi pisliğini temizlesin. Herkesin başına gelebilecek bişey bu 
(163 puan) tarafından
Arkamdan konuşur konuşur ama evime gelmek için can atar.kaynnam bile cagirmiyor onu evine ,bana diyorda kocası diyor kokuyorsun ter ,bak kendine diye ben saç boyayın gördü hmn o hafta boyadi.bnm parfümleri istedi verdim dedoranta verdim,yazma tunik yelek etek aklına ne gelse  verdim geri gelmedi ama bacisiyla dedikodumu yapyr,yaprağı yok diye 5 kg her yıl ona basıp veriyordum cocuklarin kıyafeti ama ben kötü oldum hep benimle bir yarış halinde ben kreşe yazdircm çocuğumu oda hemn bu sene yazdiryor düne kadr fikri küçüktur seneye diyordu şimdi bu sene diyor
0 oy
(136 puan) tarafından
Midem almaz diyen kişiyi evinize sokmayın. Ben de fareden korkarım herkes gibi ama kimin evi olursa olsun yemeğinden tiksindiğimi söyleyip bide utanmadan o eve gitmem. Çok ayıp bir şey. Dünyanın binbir türlü hâli var, aslan ile fare hikayesi geldi aklıma 
(163 puan) tarafından
Utanma ne Gezer yuzsuzun tekidir evinde bir gün oturduğunu görmedim her gün birilerin evinde canı sikiliyormus bense evcilim evciyim anlamında
(136 puan) tarafından
Yüzüne karşı söyle şaka yollu, sen de midem almaz demişsin ama bizim eve yine girdin yine girdin maşallah miden sandığın kadar hassas değilmiş demekki de
(163 puan) tarafından
Valahi ben hayatımda bu kadar yuzszuz utanmaz insan görmedim arkamdan konuşup konuşup duruyor yüzüme karşıda hicbirsey olmamış gibi davranıyor
0 oy
(17,397 puan) tarafından
Kedi falan mı soksaniz eve 
(163 puan) tarafından
Ayy bilmiyorum ki ne ypsam tükendim artık bunların stresinden gogusum agryr korkyrm birşey cikck  biktm artk
0 oy
tarafından
Fareyi yakalamk için bisey oluyor üzerine yiyecek koyuyorsunuz ondan alın 
(163 puan) tarafından
Adı ne cnm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Fare tutkalı al. Kartona sür. Evin her yerine yerleştir. Üzerine mümkünse kraker ya da ceviz ufala. Ama evden çıkman lazım bir kaç saat. Sessiz ortamda rahatça geziyorlar. Hemen düşer tuzağa. Yakalarsın. Kapına da sineklik taktır mutlaka. Bahçende kedi besle. Gelen gidene birşey diyemem o eşin ve senin bileceğiniz iş. 
(163 puan) tarafından
Tm cnm denicm inslh ztn eşime diyeceğim kelime kalmadı dilim de tüy bitti
0 oy
(558 puan) tarafından
Kapıyı kilitleyip anahtarı kaldırsaydın keşke. 

Aynı şekilde bende böyle insanlara gıcık oluyorum ne sorumsuzluk ya
(163 puan) tarafından
Eşimle birz tartisma oldu aksam eşim dedu bakıyorsa çocuklarına sahip çıkarsa gelsinler dedi.bende dedm hayır gelmesinler ben bu kadr rahat insanı istemiyorum evimde kim olursa olsn en sonda tm dedu ugrsmm kimseyle
0 oy
(362 puan) tarafından
Fare yapışkani kullan farenin gidip geldiği yere koy hmn yakalanır bizde de biara mutfağa girmişti akşam koymuştum sabah yakalanmıştı çocukların göremeyeceği yere koy kartonun üstüne yapiskani sür ve kuruyemis yada peynir koy
(163 puan) tarafından
Canm benmki de mutfakta kapısını kitliyorum başka odalara gitmesin diye ama hala yapışmadi ya
0 oy
(37 puan) tarafından
Fare tutkali al girebileceği menfezlere koy. 
(163 puan) tarafından
Aldm canm ama dünden beridir yakalanmadi  ya
(37 puan) tarafından
O zaman gece yatmadan evin bı çok bölgesine kapı geçişlerine falan koy eğer evde gece kalkacak çocuk yoksa
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Fare kuravibiyesi diye biley var, fare kapanı al kursbiyryi ve biraz da peynirden koy kapsr belki 
(163 puan) tarafından
Denedim dünden beri ama hala tık yok sinir oldum ya inslh yakalanır ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Deryaa.u (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 221 göst.
0 oy