0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Ekim 27 gözüküyo doğum sizin cinsiyetler belli oldumu hanımlar bu tarihlerde olanlar 18. Haftadayım hala ögrenemedim kendini göstermedi bitrlü sizin cinsiyetler ney aynı haftada olanlar yazsın bakalım ☺️

12 Cevaplar

0 oy
(1,729 puan) tarafından
Kızzz bu soru ile kalbimden vurdun beni :( son adetim 28 Ocak muhtemel uygulamaya göre Ekim 3 ü gibi doğumum 17 haftalığım 1 hafta da önden gidiyor bebek bugün randevum vardı çok heyecanlıydım ama gel gör ki benim bebiş popo üstüne yatmış cinsiyetini göstermed :(((
(361 puan) tarafından
Gitmeden önce tatlı bisey yeseydin çikolata yeseydin
(87 puan) tarafından
Ya aynı bende oturuyordu bildiğin ne yaptı etti göstermedi kendini yarın randevum var devlet ama inşallah söyler yaa
(1,729 puan) tarafından
Ben kek yemiştim ama yine de göstermedi canım imşallah gösterir senin ki bir sevinçle gittim ama olmadı sağlık olsun bir daha ayın 5 ne kadar randevu vermiyor MHRS
-Reklam-
0 oy
(317 puan) tarafından
17 haftaligim ve oglusum olcak insallah rabbim sağlıkla gelmeyi nasip etsin  
(87 puan) tarafından
Maşallah canımm aminn
0 oy
(27 puan) tarafından

Kız aynıyız hee benmde 27 Ekim görünüyor son adet tarihim 21 Ocak benm:D 

Biz 16 haftalıkken cinsiyetimizi öğrendik devlette 12 haftalıkken tahminde bulundu kıza benziyor demişti kesin demedi ama 16 haftalıkken kesin erkek dedi :)

(27 puan) tarafından
İnşallah canm bnm haberlerini bekliyorum
(27 puan) tarafından
Belli oldu mu kız merak ettm
(87 puan) tarafından
Kıza benzetti yA bacak arası boş dedi hakkaten boş bi ay sonra gel dedi
(27 puan) tarafından
Hadi inşallah gönlündeki nasip olsn (⁠•⁠‿⁠•⁠)
(87 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun :) bacak arası boştu yani erkek olsa gözükürdü dimi canım 18 hafta bide kocaman
0 oy
(99 puan) tarafından
Ekim 30 u gözüküyor benim de 17+5 biz 13 haftalikken gittiğimizde öğrendik erkek olacak hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da
(87 puan) tarafından
Amin canım benim aynen öyle sağlıcakla gelsinler
0 oy
(1,308 puan) tarafından
28 ekim gözüküyor benimki. 18 haftalığım ve 6 hafta önce tam 12 haftalıkken erkek dedi. Yarın kontrole gideceğim belki yanlış görmüştür diye :D 
(87 puan) tarafından
Ya inşallah kızdır bende öyle dua ediyorum bana benzetme yaptı erkege benzyo dye sonraki hafta kendini göstermedi dedi kaldık böyle yarın bende gidicem sende yaz öğrenince :)
(87 puan) tarafından
Ekim hep erkek heralde yA yazanlar hep erkek kız yokmu ya :))
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Allah tüm hamişleri bı avazda kurtarsın cnm
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Bende ayni haftada sayilirim. Doktorumuz yuzde 80 kiz dedi. Ama haziran ikinci haftasi tekrar bakacak ve net soyleyecegjm simdilik kiyafet alisverisi yapma dedi
(87 puan) tarafından
Kaç haftasın tam canım sağlıcakla gelsin inşallah büyüsün inşallah kızdır ya benim oğlum var yarın randevum var inşallah güzel haber alırım
(1,341 puan) tarafından
Cuma gunu 18 olacagiz. Benimde bir oglum var. Hayirlisi saglikla gelsinler
0 oy
(119 puan) tarafından
Bende 19 haftaligim ama uygulama 23 kadim diyor sizin son adet tarihiniz kac acaba benim 17 subat  birde cinsiyetimiz erkek
0 oy
(86 puan) tarafından
Bizde 19 haftadayiz , doktor dedi kıza benziyor ama kesin değil diye.  Ayrıntılı ultrasonu bekliyoruz bizde ona göre alışveriş yapabilsek. 
0 oy
(657 puan) tarafından
Benim de 25 Ekim Allah nasip ederse 23 haftayim 
(296 puan) tarafından
Aaaaa biz aynıyız  sizinleeee
(657 puan) tarafından
Hayırla gelsinler cinsiyet ne
(296 puan) tarafından
Erkek geliyor sizin
(657 puan) tarafından
Benimde erkek:)
(296 puan) tarafından
Ayyy sağlıkla gelsinler inşallah
0 oy
(707 puan) tarafından
17+haftalık erkek kasım sonları sezerıyan
0 oy
(296 puan) tarafından

23. Haftadayız bizde 18. Haftada cinsiyeti öğrendik oğlumuz olucak da benimde 25 Ekim gözüküyor doğum bu uygulamada :D 2 gün var ama aramızda anlayamadım şuan 

(87 puan) tarafından
Benimde oğlum olcakmış canım aynıyız senle ozaman ☺️
(296 puan) tarafından
Ayyy manşallah hadi hayırlısı olsun canım benim çok sevindim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 27 göst.
13 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunaa.022 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssraa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.

396,490 soru

11,859,934 cevap

35,957 kullanıcı

...