0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (351 puan) tarafından
Öğretmen anneler doğumum Eylülün ilk haftası gibi olacak. 32. Haftada calisabilir raporu alacak miyim ? Doğum öncesi izin sonrasına aktarilacak mi ? Başka forumdada sordum kimisi kullanmış kimisi kullanamamis aklım karıştı?? Yaz tatiline denk gelen varsa doğumu beni bi aydinlatin

6 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından
Şuan kaçıncı haftada siniz hocam 
(432 puan) tarafından
Ayrıca siz hafta hesabı yapmayın milli eğitimde gün hesabı yapılır toplam 112 gün izin var 56 önce 56 sonra .hafta hesabıni normal memurlar ve SGK ile çalışanlar yapar
(351 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim emine hocam
(432 puan) tarafından
Rica ederim sağlıkla gelsin inşallah bebeğiniz
(351 puan) tarafından
Evet ilk doğumumda okullar acıktı şimdi tatile denk gelince ve herkes ayrı bir şey söyleyince kafam karıştı
(432 puan) tarafından
Malesef tatil olunca tüm hakkımız gidiyor doğum sonrası da çok çok az yetmiyor ben kadın doğum doktorumdan 1 ayda heyet almıştım idareci olunca yıllık izinlerini kullandım 60 gün aile hekimi raporuylada 6 aya tamamlayıp işe başladım .insallah sizde ücretsiz izne çıkmadan heyet ayarlarsınız bir süre bazı hastaneler veriyor özeller .
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından
Şuan kaç haftalık siniz 
(351 puan) tarafından
25+5 şuan
0 oy
(311 puan) tarafından
Yaa benim kfamda şu doğum izni olayina takıldı şimdi ben 36 haftada izne çıkmak istiyorum ama 32 haftada gdip çalışabilir raporu mu almam gerekiyor yine doğum sonrasına eklensin istiyorum 4 haftanin
(351 puan) tarafından
Hocam 32. De calisabilir raporu alırsanız 37 ye kadar çalışmak gerekiyor. 37. Haftada zaten direkt izne ayriliyorsunuz. 32. Haftada calisabilir raporu alinmazsa zaten direkt doğum öncesi izne geçiyorsunuz  calismiyorsunuz. Benim ilk dogumumda böyleydi
(87 puan) tarafından
32. Haftamda  çalışabilir raporu aldım iki hafta çalıştım 34.haftamda çalışamaz raporu aldım ve izne ayrıldım.  Çalıştığım 2 hafta doğum sonrasına aktarıldı hocam.
(351 puan) tarafından
Yaaa banada Müdür ilk dogumumda böyle söyledi ona göre alın hocam dedi. Doğum olursa başlar izin demişti.
(311 puan) tarafından
Ohh anladım smdi tskrler
0 oy
(813 puan) tarafından
Doğum öncesi yaz tatiline denk geldiği için bir işe yaramaz kasım başı gibi göreve başlayacaksınız 
(351 puan) tarafından
Evet uzun bir süre ücretsiz izin kullanacağım anlasilan
0 oy
(3,641 puan) tarafından
Yaz tatiline denk geldiği için rapora gerek  yok cnm bende 32 + 0 Rapor almıştım şimdide ücretsiz izindeyim
(351 puan) tarafından
Bende ücretsiz izin kullanacağım
(3,641 puan) tarafından
En iyisi  bu cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 711 göst.
0 oy
0 cevap 21 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.