0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (724 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şu saatte kavga sebebine bak kızım 16 aylık erken uyuyo saat 8 .8 buçuk gibi her neyse uyutmucakmisim geç uyucakmiş geç kalkarmis öyle lan ml ne alaka geç uyuyunca fark ettim daha erken kalkiyo 8 de uyuyo 7 de kalkıyor oda uyanıyo ya o saatte ondan diyo birde emirli uyutmucan diye bebek lan o daha dedim ne bilsin ne anlasın 12 de kalktı bugün birde 8 saat ayakta birde yani düşünün sinirim tavan uyutacam tabi çocuğun uykusu var 

8 Cevaplar

+3 oy
(1,398 puan) tarafından
Onun yaptığı yanlış. Çocuğun bir düzeni vardır olmalı da. Ama özür dilerim ama sizin hakaretiniz de yanlış bana göre 
(724 puan) tarafından
Tamam.
(724 puan) tarafından
Oldumu hanım efendiler destek olacağınıza köstek oluyosunuz o an sinirle yazdiysam nolmus yani biraz görmezden gelin sizde
(709 puan) tarafından
Biraz gerginsin sanırım. İyiliğine dedik. Destek de olduk. Sadece yanlışı düzelttik.
(724 puan) tarafından
Gerdi evet kocam gerdi canım sağolsun
(709 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin bacım. Erkekler her şeye karismayi pek sever. He deyip gec.
-Reklam-
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Gerginsiniz heralde. Bı cok kişi gec yayınca gec kalkacagını dusunur. Sakın olun bıraxdan bebek uyur sız de dinlenirsiniz :) 
(724 puan) tarafından
Gergin değildim sayesinde gerildim canım yokta bebek bu yani uyuma desem uyumucakmı kafasını koydumu direk gözleri gidiyor zaten
(4,164 puan) tarafından
Anladım canım benım esım de bazen al yatır sunları dıyor. İçimden sabbır dııyorum. Yanı ha dynce yatacak zanneıdyor bellı bır duzenlerı var basmıyor onların kafa
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Tam al sen bak diyicen 
(724 puan) tarafından
Yok ben bakacakmisim öyle diyor
0 oy
(333 puan) tarafından
Yanlış bir düşünce sanki anneden iyi bilecek.çocuk ne kadar düzenli uyursa o kadar çok uyur o kadar rahat uyur öyle geç uyusun daha çok uyur diye bir şey yok bizzat kendimden biliyorum
(724 puan) tarafından
Bunun sülalesi cahil geri kafalı onlardan duyuyor gelip bana söylüyor
(333 puan) tarafından
Neyse sakin olun sinirli iken ağızdan çıkanlar pek bilinmiyor;)
(333 puan) tarafından
Kendine zararın neymiş bu çocuğun
(724 puan) tarafından
Geç uyusun geç uyansın sabah kendide uyanmasın diye derdi
(333 puan) tarafından
Amaaan canım s...et
0 oy
(242 puan) tarafından
Benim kızım 20 aylık oldu öyle değiştirdi saatini artık dokuz buçuk onu görüyoruz öncesinde hep 7  8 de uyurdu akşam misafirliğe gitmezdik yada ona göre ayarlar donerdik çocuğun uykusu geldiğinde uyutmazsan bin beter huysuz oluyor ve evet geç yatınca daha erken kalkıyor 
(724 puan) tarafından
Evet aynen canım birde ağlayınca sinir oluyor sanki ben aglatiyorum
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ayy ne cahil bu adamlar yaa hayır ilgilenmeynz bari karışmayın demi 
(724 puan) tarafından
Aynen öyle birde uyku düzeni bu çocuğun sen dua et gece uyanmıyor sabah 7 de kalkiyo diye derdi birde diş donemindeyiz yani
(2,351 puan) tarafından
Allahım ya cok bilmişler bunlar bnm kide öle deli edyr bazen
0 oy
(75 puan) tarafından
Aklıma ilk gebeligimde eşimin telefonla oynamaktan uyumadigi   sonra sabah müşterilerine akşam k bebek ağlamaktan uyutmadi dediği geldi
0 oy
(898 puan) tarafından
Eşinize nasıl böyle hakaret edebiliyorsunuz.
(724 puan) tarafından
Yani bu yazıdan bunumu çıkardın cidden ?
Eşime yüzüne karşı böyle demiyorum buraya sinirimi yazdım başka sorun varmı ?
(898 puan) tarafından
Gerçekten evet. İstediğini desin kendi bildiğini yap.sonucta sen bakıyorsun.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 341 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 573 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 356 göst.