0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,104 puan) tarafından

Tırnak makasiyla kestim geçen hafta aşırı sivri çıkmış bu sefer..yüzünü filan çiziyor ..emerken de beni...eldiven de artk sıcak oldu elleri terliyo..bende Trendyoldan bunu almaya karar verdim ..kullanan var mı? Kullanışlı bişey mi bu ..

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ya bunu herkes çok övüyor. Bilmiyorum vallahi. Benim en küçük oğlum 3 buçuk yaşında. Pek gerek görmüyorum şimdide.

(1,104 puan) tarafından
Kız bnmki 3 aylık ..tırnakları keser mübarek
tarafından
Haa :D valla ben ikisini küçük normal metal tırnak makası ile kestim bişe de olmadı.
(1,104 puan) tarafından
:) ama çok sivri oluyor bı sefer de ..
-Reklam-
0 oy
(455 puan) tarafından
Ben pek kullanışlı bulmadım bebeğimin elleri tombik ne zaman bunla yapsam tırnağın kenarları sivri kalıyor ve çabuk da uzuyor. 

Ama sen kesip de törpü yapabilirsin baya memnun olan var 

Bi cesaret tırnak makası kullanfım ve becerince kaldırdım bunu bi kenara
(1,104 puan) tarafından
Bende kestim bir defa ama bu sefer de o kdr ucu sivri ve tırtıklı olmuştu ki. ..Benim göğüs tarafımı kazıdı resmen
(455 puan) tarafından
Ovaal şekilde kesmeyi denedin mi
Olmazsa tırknak makası ile kes bunla da düzelt
(1,104 puan) tarafından
Yok cnm ya düz kestim ..zaten elini çekmeye çalışıyordu ağlıyordu zar zor yaptm..
(5,190 puan) tarafından
uyurken kes. bide aman deyim eldiven takma sicak oldu falan demissin 3 ay takmadin insall hic takmasan daha iyiymis. bebek artik biseyleri avuclayip tutmasi lazim parmaklari kullanmasi gerek. deldiven ile bu beceri gelismiyir. bazi bebeklerde fizik tedaviye bile gerek kaliyor .
(1,104 puan) tarafından
Haklısın cnm benim bebek sevmiyordu zaten eldiveni ..erken biraktk
0 oy
(8,935 puan) tarafından
Makas yerine geciyo mu da bu kesim gibi kısaltır mi yani bence düzeltmek içindir 
(1,104 puan) tarafından
Kız vala baktım da benim bebişin ayak tırnakları hiç yok..eğer uzarsa almayı denicem ..Amann al kız ucuz bişey zaten 124 TL..ben ek basliklari da aldım toplam 204 TL oldu ..
(8,935 puan) tarafından
Öyle mi dersin
(1,104 puan) tarafından
Vala bence öyle ..sen bilirsin ama :)
(8,935 puan) tarafından
Teşekkürler balım :)
(1,104 puan) tarafından
Ne demek cnmm:)
0 oy
(607 puan) tarafından
Biraz buyuyene kadar çok kullanışlı  yani 6 7 ayına kadar sonrasında sert olduğu için tam törpü yapmıyor 
(1,104 puan) tarafından
Tm cnm sipariş verdim zaten gelsin baklam ..
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bende var ama bunla nezman yapsam daha çabuk ve sivri çıkıyo ama ben tırnak makasıyla kesip bunla törpüluyorum. Tırnak makasıyla kesincede çok sivri oluyo yani sert törpü yapınca bişey olmuyo cizmiyo kendini
(1,104 puan) tarafından
Hadi ya..sipariş verdim vala artk ne çıkarsa bahtima :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
26 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 149 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,738 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,652 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,387 cevap

35,994 kullanıcı

...