0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (395 puan) tarafından
Kızlar uykusuzluktan ölmek üzereyim ama korkuyorum uyuyamıyorum az önce gözüm kapandı tuhaf seslerle siyah bişey üstüme geldi çok kötüydü Bismillahirrahmanirrahim dedim kaç kere biraz sonra gözümü açtım titriyorum şuan çok korkuyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,107 puan) tarafından
7 tane ayetel kursi oku canım euzu besmele çek başlarında. Sabaha kadar melekler korur seni. Nas ve felakta okuyun
-Reklam-
+1 oy
(1,041 puan) tarafından
Canım ben bir hocadan yardım aldım tavsiyelerini seninle de paylaşayım 

Hayırlı geceler 

Üzerinize manevi bakım ve temizleme yaptım.

Üzerinizde musallat cinni vardı. Rabbimin izniyle kendisini iptal ettik. Öldürdük.

Üzerinizdeki ağırlıkları, negatif enerjileri arındırdım.

Sizlere tavsiyem maddi manevi korunmak icin hergün düzenli olarak 21 felak 21 nas suresi okuyun .

Gün içerisinde 41 ayetel kursi okuyun .

Evinizde hafta da bir defa üzerlik tohumunu tütsü halinde yakın.

Hergün bakara suresi açın.

Evinizi  köşe bucak özellikle kapı eşiklerini sirkeli su ile temizleyin .

Bunları yaptığınız taktirde biiznillah musallat durumu yaşamayacaksınız. 

Namazlarınızı aksatmayin.

Secdesiz başın ağrısı cok olur. Kılınmayan her bir vakit  namaz sizin önünüze maddi manevi blokaj olur..

Sadakalarınızı çoğaltın.

Sadaka verirken niyet üzere verin.

Unutmayın ki ameller niyetlere göredir.

Bizler üzerimize düşeni yaptık. Sizleri manevi olarak temizledik.Bunun dışında başka bir işlem yapamayız.
(395 puan) tarafından
Keşke alabilsen numarasini
(1,041 puan) tarafından
Bir sorayım ablama canım ama ben para da vermiştim birde yüz yüze bakmıyor diye ben de ilk başta tereduutte kalmıştım bu hoca haricinde benim bizzat tanıdığım baska bir hoca var ona lohusayken bebeğimle birlikte gitmiştim Allah ondan razı olsun burdan birine daha vermiştim hastayım bakmıyorum demiş belki iyilesmistir bir ara sor bakalım inşallah yardımcı olur yalniz çok çok yaşlı kulakları çok az duruyor telefonu duymuyor hemen acmayabilir birkaç defa araman lazım ulaşmak icin özelden numarasını aticam sana
(395 puan) tarafından
Kaç paraya bakıyor canım
(1,041 puan) tarafından
Ablamın tanıdığı 500 tl aldı canım ama benim tanıdığım kimisinden istiyor kimisinden istemiyormus zor durumda kalınca istiyor diye düşünüyorum sen önce benim dediğim amcaya ulaşmaya çalış çünkü diğerini bende pek tanımıyorum
tarafından
Yââ ne yapacaksınız hocanın numarasını kız çok güzel şunu bunu yapın demiş işte
+1 oy
(9,117 puan) tarafından
Nas felak oku. Bisilerle ugras canım. Kafanı boş birakma. Çocuklarına sarıl yat 
(395 puan) tarafından
Öyle yaptım canım
+1 oy
(1,577 puan) tarafından
Kötü düşünme bir ara banada olmuştu karabasan sanırım deniliyor korkma korktuğunu bellide etsen beynen düşünüp etkisi altına alınıyor sun dua et korkma süreler oku 
(395 puan) tarafından
Haklısın canım
+1 oy
(9,439 puan) tarafından
uyku felci canım o. çok yorgunluktan, fazla düşünmektem olur. güzelce dua oku ve dinlenmeye bak, baktın çok sık oluyor, dinlenmene rağmen geçmiyor bir nörolojiye gidersin
(395 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(656 puan) tarafından
Canm tekmisin evde esin yok mu esine saril evdeyse teksende Allah sığın Felak nas oku tv ac Allahm izniyle bişey olmaz 
(656 puan) tarafından
Esin biliyomu bu durmu yeni mi oldi canm
(656 puan) tarafından
Esin biliyomu bu durumu yeni mi oldi canm
(395 puan) tarafından
Eşim yok onceki posta bakabilirsin canım ayrıldım yanlızım iki cocugumla
(10 puan) tarafından
İki tane melek var yanında niye korkuyorsun ki kendi kendine korku yapıyorsun ben de bı ara korkuyorduk ben büyük bişey atlattım sadece biri desi ki senin evladın yok mu var dedim ee Kızım onlar senin melekkeein onlar evin içinde olduğu sürece o eve bişey girmez ki dediği anda o gündür bugündür çok şükür korkmuyorum
(395 puan) tarafından
Evet canım bende korkmazdim ilk defa böyle oldum
0 oy
(498 puan) tarafından
allah dilemezse kimse kimseye zarar veremez buna inanarak.duani et uyu fazla.korkus seytandan oyuna gelme korktukca korkuturlar vesvese verir seytan.en kotusunu dusun ne olabilir ki allah dilemedikce bisey olmaz nas felak dualarini ayetel kursiyi oku yat 
0 oy
(362 puan) tarafından
B3nde evde tek başıma kalınca sabah ezanına kadar uyanık kalıyordum korkudan ve aydınlık olunca yatıyordum senin gibi uykum gelmesine rağmen korkudan yatmiyordim çok zor bir durum anlıyorum seni ayet okuyordum oda dan cikmiyordum tuvaletm gelse bile tutuyordum kendimi 
(395 puan) tarafından
Bende öyle vala dün az kalsın altıma yapacaktım:(
(362 puan) tarafından
Korkunu yenmelisin hep böyle olmaz
0 oy
(7,148 puan) tarafından
Ya ateşin vardı halüsinasyon gördün ya da yan etkisi olan bir ilaç kullanıyorsun. Başka ne olabilir ki zaten.
0 oy
tarafından
Abdest al canım dua oku sürekli 
(395 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,676 puan) tarafından
Bu aralar bana da öyle oluyor.  Baştan aşağı simsiyah ellerini önde birleştirmiş biri yatak odasının kapısından içeri girip üzerime doğru geliyor. Odayı görüyorum adamı görüyorum. Zar zor ayetel kürsi okuyorum öyle kendime geliyorum. Zaten uyumadan önce filan da okuyarak uyuya kalıyorum. Ama yine oluyor. Nasıl kurtulurum bilmiyorum. 
(395 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim ilk defa oldu çok korktum lavaboya bile gidemedim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 653 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,460 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,415 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...