0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (519 puan) tarafından
Nerdeyse 21.hafta bitiyor. Hareketleri gayet net. İkinci gebeliğim ilki cidden böyle değildi. Kızımın hareketleri daha naif daha yumuşaktı. Tekme attığında bile dalgalanma oluyordu can yakıcı halde değildi. Sadece son aylarda iyice büyüdüğü için acı hissettiriyordu o kadar. Ama bu o kadar farklı ki. Derime çok yakın hissediyorum. Yani Bi vursa yırtılıp çıkıcak gibi. Tabi bu mümkün değil de cidden öyle hissediyorum dışarda gibi. Bir de tekme attıkça hareket ettikçe sert vuruyor batıyor gibi. Hani kemik olur ya onun gibi. Niye böyle acaba? Kızım da 21 aylık. Acaba araları yakın diye mi böyle? Bir de cinsiyeti daha belli değil. Eşim diyor ki acaba erkek de mi faklı hissediyorsun diyor ilgisi var mıdır ki? 

3 Cevaplar

0 oy
(19,774 puan) tarafından
Canım kemik filan hissedemezsin çünkü mümkün değil başka bişey olabilir ama ne bilmiyorum büyükte değilki o kadar 
(519 puan) tarafından
Evet bence de mümkün değil ama cidden batıyor gibi geliyor
(19,774 puan) tarafından
Kontrolün ne zaman
(519 puan) tarafından
Haziran 10 da
-Reklam-
0 oy
(2,418 puan) tarafından
36 felan olsa olabilir ama daha çok küçük kemikleri olamaz canım 
(519 puan) tarafından
Evet biliyorum yazdım da zaten kızımda son aylarda oluyordu bunda anlamadım niye böyle
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Oğlum geceleri asla uyutöazdı cidden kıpır kıpırdı son haftalar yarım oturarak uyuyodum karnımın içinde öyle bir hareket ediyodu ki dışardan dalga dalga oluyordu dıları çıkınca beni tekmeleyen minik adamın ayaklarını gördüm Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin amin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 87 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilay (382 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 122 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sarya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.