0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (4,841 puan) tarafından
Selemünaleyüm arkadaşlar hayırlı günler diliyorum hepinize

Sizce insan hissettiğini doğurur mu benim bit oğlum var Allahın izniyle 10 haftalık hamileim ve benim sadece aklımdan içimden rüyalarımdan hep kız çocuğu geçiyor ismine bile karar vermişim 

Böyle benim gibi hissedip de gerçekten 

Rabim nasip eti mi

41 Cevaplar

+1 oy
(13,860 puan) tarafından
Aleykum selam hayirlisi olsun hakkinda ben kiz olsun erkek olsun demedim hic ama 2 oglumu da hissettim
(4,841 puan) tarafından
Rabim size bağışlasın bende bilmiyorum ama erkek hiç aklımdan geçmiyor hep kız olacak diyorum eşime işte kızıma böyle yapıcam diyorum
(13,860 puan) tarafından
Amin cumlemizin evlatlarini bagislasin bana da hep kiz olcaak derdi herkes ben derdim hayir erkek diye:) hissetmistim ikisini de saglikli olsunlar hayirli evlat olsunlar
(4,841 puan) tarafından
Ay babada herkes inşallah kız olur vs vs diyorlar rabim hayırlısı sağlıklı olanı nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,624 puan) tarafından

diguramadim :)) ikinci kazayla oldu yattim kalkdim dua. ettim rabbim madem verdin bari erkek olmasin kiz olsun aci bana. diye. erkek oldu.:) dogurana kadarda tevekkul ettim  umudumu kesmedim  bebegi cikardilar kizmi diye sordum yani dogumda:)

(4,841 puan) tarafından
Desene bende pek umutlanmışım :)
0 oy
(606 puan) tarafından
Hissettiğimizi doğurdum eşimle ismini bile daha 5 haftalık iken koyduk kızım oldu şükürler olsun Allah'ıma 
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne güzel ya
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Evet kızım oldu hissettim oglumdada mavi battaniye verdiler 
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
(1,014 puan) tarafından
Gönlünüzden geçen nasip olsun
(4,841 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin
0 oy
(4,369 puan) tarafından
Aleyküm selam cnm. Ben hep rüyamda gördüm doğru çıktı oyle anliyordum:) 
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel ya rebim size bağışlasın inşallah
(4,369 puan) tarafından
Amin ınsaallah cnm Allah razı olsun kardeşim ❤️ Rabbım gönlünde geçeni hayırlısını versin inşallah
(4,841 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim amin inşallah hepimizin ❤️
(4,369 puan) tarafından
Öğrenirsen yaz bızede. Ama içimden kız geçiyor senınkı
(4,841 puan) tarafından
Hade hayırlısını inşallah canım bana herkes kız diyor :)
İnşalah öğrenince yazarım tabikide ❤️
0 oy
(12,965 puan) tarafından

Kırkım çıktı başladım Bir oğlum olsun Bir oğlum olsun tutturdum Efe koyacağım adını dedim kızım 10 aylıkken hamile kaldım şükür oğlum oldu adını da Mehmet Efe koydum<3

(4,841 puan) tarafından
Oy maşallah rabim size bağışlasın inşallah
(12,965 puan) tarafından
Teşekkür ederim gönlünüze göre olsun her şey
(4,841 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(9,134 puan) tarafından
İlkinde erkek olacağını hissetmiştim erkek oldu ikinci de olursa kız olsun isterdim ama erkek olacağı geliyodu aklıma ki erkek oldu :) daha da çocuk yeto bana yapmam daha çocuk Allah'ım isteyene nasip etsin 
(4,841 puan) tarafından
Rabim size bağışlasın inşallah demeki hissetmek bazen yaramıyor
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Rüyalarında görmen bilinç altında kız olduğunu istemenden kaynaklı canım. Ben de hep erkek hissediyordum rüyalarımda filan kızım oldu.
(4,841 puan) tarafından
Aslında hamile olduğumu duyan bilen gören herkes inşallah kızın olur diyorlar benimde artık bilinç altım sürekli kız alacak diyor
(1,951 puan) tarafından
Aynen olabilir. Sağlıkla al kucağına.
(4,841 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(26 puan) tarafından

Kızımda kız hissettm şuan da 18 haftalık hamileyim bunda da en başından beri erkek hissettm doktor önce kıza benzetti ben yine erkek hissettm ve 16 haftalıkken kesin erkek dedi doktor yani ikisindede hissettigim oldu çok şükür :angel:

(4,841 puan) tarafından
Rabim size bağışlasın inşallah :)
(26 puan) tarafından
Amin inşallah sizinde gönlünüzden geçen nasip olur inşallah canım ʘ⁠‿⁠ʘ
(4,841 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(7,683 puan) tarafından
Onu diyenleri çok duydum ben sadece sağlıklı olsun dedim çok şükür sağlıklı bir kız evladım oldu.
(4,841 puan) tarafından
Ben sadece aşırı hissediyorum adla kız yada erkek olsun demiyorum rabim sağlıklı olanı nasip etsin inşallah
(7,683 puan) tarafından
Amin hislerin genellikle doğru çıkıyorsa hissettiğin gibi olur herhalde.
(4,841 puan) tarafından
Bilmem bu güne kadar hiç böyle bir hisim olmamıştı ya
0 oy
(5,122 puan) tarafından
Ben rüyamda görmüştüm kızımı. Daha hamile olduğumu bile bilmiyordum. Sarışın kıvırcık saçlı bir kız salonumda resim yapıyordu adıyla sesleniyordum. 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Sonra kızım olacağını öğrendim :) ve evet sarışın kıvırcık saçlı :)
(4,841 puan) tarafından
Oy ma Rabim size bağışlasın inşallah ya
(5,122 puan) tarafından
Allah razı olsun :)
0 oy
(184 puan) tarafından
Ben ikisinide hissetmiştim
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel
(184 puan) tarafından
Ama maalesef kızımı ölü doğum yaptım ilk di bizim kız olacak diye hep diyodum kız oldu ikinciiside ilk öğrendiğim de kesim erkek dedim erkek oldu şuan 16 aylık :)
(4,841 puan) tarafından
Ya kıyamam başınız sağ olsun çok üzüldüm rabim oğlunuzu size bağışlasın inşallah
(184 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(115 puan) tarafından
Sadece sonuncuyu hissettim geri kaln 2 de yanıldim sjsjjsj
(4,841 puan) tarafından
Oda güzel bir başarı hahahahah :)))
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Valla ben de taaa bekarlık zamanından beri ben kendimi erkek annesi gibi hissediyorum derdim dediğin gibi de oğlum oldu bi de ben esmer kara kuru biseyim eşim sarışın mavi gözlü boylu poslu maşallah dışı esime benzesin huyu bana benzesin derdim bi de renkli gözlü olmasın eşimin alnı biraz açık öyle olmasın dedim oğlum sarışın kahve rengi gözlü saçları tam düşündüğüm gibi yasitlarindan iri maşallah huyu suyu da ben baya sipariş etmiş gibi geldi masalah şükürler olsun Rabbime 
(4,841 puan) tarafından
Oy maşallah rabim gönlünüze göre versin
(7,880 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(871 puan) tarafından

Hamile kalmadan öncede hep derdim ben hamile kalırsam oğlum olacak gibi hissediyorum diye sonra hamile kalır kalmaz oğlum olacakmış gibi geliyor içime öyle doğuyor nedense dedim hep cinsiyeti öğrendik oğlum olacak Allah nasip ederse 29 haftalığım şimdi. Nedense 2.çocuğum olursa Allah nasip ederse ileride oda erkek olacakmış gibi geliyor :)

(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne güzel rabim hep gönlünüze göre versin inşallah
0 oy
(170 puan) tarafından
İlk hamilelik başlangıcında oğlum olacak diyordum herkes karnın kız karni gibi diyordu ama erkek hissediyordum hatta evliliğim boyunca hiç kız çocuğum olmayacak gibi diyordum ilk oğlum oldu ikinci hamileligimde kız gibi hissediyordum kız olsun isterdimde bir oğlum bir kizim olursa yeterli diyordum hatta rüyasını ve ismini görmüştüm ancak ikinciye yine oğlum oldu. İki evladım yeter rabbim isteyene nasip etsin ama olursa hala diyorum kız çocuğum olmayacak gibi hissediyorum:D 
(4,841 puan) tarafından
Ya kıyamam gerçekten bazen insan hissediyor ama ben çok farklı duygular içindeyim rabim gönlümüze göre versin inşallah
(170 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(795 puan) tarafından
Evet hamile olduğumu öğrendiğim gün oğlum olacagını hissettim hislerimde yanılmadım
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel ya
(795 puan) tarafından
Allah önce sağlıklı hayırlı evlat versin hem kızım hem oğlum var sevgileri aynı Rabbim gönlümdeki verdi sana da nasip olur inşallah
(4,841 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(16,319 puan) tarafından
Hissettiklerimi doğurdum kız dedim kız doğdu erkek dedim erkek doğdu. 
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ne güzel ya
0 oy
(2,727 puan) tarafından
İkisini de hissettiği mi doğurdum ilkinde herkez erkek dedi kız hissediyorum dedim kız oldu 

İkincisinde net erkek dedim bidaha hiç şaşmadi :)
(4,841 puan) tarafından
Maşallah ya ne güzel
0 oy
(29 puan) tarafından
Evet kız hissetim kizim oldu
(4,841 puan) tarafından
Rabim size bağışlasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 140 göst.
20 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (147 puan) tarafından soruldu
+2 oy
46 cevap 340 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Oykununannesiiiiii (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 202 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 310 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,724 soru

11,532,923 cevap

35,205 kullanıcı

...