0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (1,025 puan) tarafından
Kızlar sizinkiler nerde duruyo mutfakta mi balkonda mi? Benim balkonda duruyo ama mutfağımda da koyacak yerim var sizce nerde durması daha mantikli

15 Cevaplar

0 oy
(2,051 puan) tarafından
Yarısı balkonda yarısı mutfakta :) eşim çok almıştı karton kutunun içinde balkona koydum üzerini de örttüm bozulmuyo da 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mutfaktaydı ama soğan agır bır koku yapıyordu sağlamken o yüzden balkona aldım 
0 oy
(630 puan) tarafından
biz cuvalla aliyoruz cuval disarida duruyo mutfaktaki sebzeligi dolduruyorum gerisi disarida duruyo
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Balkon kapalı olduğu için balkonda duruyo 
0 oy
(410 puan) tarafından
Benim mutfağımda duruyor her tarafı açık severek var ona koydum açık şekilde poşetinden çıkarttım
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Ben soganlık patateslık var üç katlı ona koyuyorum mutfakta durıyor balkonun yok
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Mutfakta benimkiler balkonum kapalı olsaydı oraya koyardım ama 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benim kiler odam var orda duruyor mutfağım dar balkonum büyük ama açık çok toz vs olur bide kuş çok gelir bırakmaz 
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Balkonum kapalı erzak dolabınin mikrodalga yeri var oraya koyuyorum yaz kış orda içerde koku yapar
0 oy
(926 puan) tarafından
Balkonda duruyor canım kapalı balkonum mutfağı kokutuyor sevmiyorum öyle  
0 oy
tarafından
Mutfaktaki balkonunu kırmışlar büyüsün mutfak diye. Balkon için ayrılan kısımda duruyor.
0 oy
(627 puan) tarafından
Şükür kileri olan bir eve taşındım da kilerde duruyor. Önceden kapalı balkonda duruyordu 
0 oy
(292 puan) tarafından
Ben gezdiriyorum canım :D nereye koysam yesilleniyorlar kilerim yok ama bir oda var orayı kiler olarak kullaniyorum genellikle orada duruyor. Baktim orda yesillendi açık balkona koyuyorum orada da yesillenirse tekrar kiler odasına taşıyorum. Kapalı balkonda daha çabuk yesilleniyordu. Mutfak hic denemedim bile oraya koysam buhardan orda artik ertesi gün patates vermeye baslar herhalde :)
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Çelik kapının dışında merdivende. 
0 oy
(3,447 puan) tarafından

Balkonda kombi dolabının içinde açıkta sevmem 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 722 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 481 göst.