0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (534 puan) tarafından
Kızlar bir zaman yolculuğu yapma şansınız olsaydı nereye yapmak istersiniz: geçmişe mi yoksa geleceğe mi?

29 Cevaplar

0 oy
(3,647 puan) tarafından
Gecmise anne babamin cocukluklarina. 
(534 puan) tarafından
Hiç düşünmedim ama bende öyle isterdim
-Reklam-
0 oy
(1,483 puan) tarafından
Geçmişime tabikiiii
0 oy
(7,911 puan) tarafından
21.eylul 2020 ye dönmek istiyorum.
(7,911 puan) tarafından
Hayat herkese adaletli davranmıyor işte o gülen dik duran yüzümüzün arkasında ne acılar biriktiriyor insanoğlu ve en kotusude bunu kimsenin gormemesi ve ben artk güçlü durmaktan yoruldum :(

Ben anlatmaktan yoruldum canım
Akraba kurbanı  iste bana geçen giden 4yiljma geçecek olan daha bir 3 buçuk seneme sebeb oldu.

Ama hala çevremdekilerin bunca yaşadıklarıma.ragmen o akrabalara ölüp bitmesi beni yok ediyor ben benlikten çıktım artk:(((
(229 puan) tarafından
Üzülme hak yolunu elbet bulacak. Kimsenin yaptığı yanına kalmayacak ama yarın ama bir gün. Eşin için dik duracaksın boşver kim kime yalakalık yapiyosa yapsın bugünlerde geçer devran illaki döner
(7,911 puan) tarafından
Bugünlerde gececekte kocam geldikten sonra sustuğum hersey gün yüzüne çıkacak bakalım o zaman ne olcak
Dik duruyprsam kocam.icin
(229 puan) tarafından
Doğru yoldasin böyle devam et kimseye minnet etme rabbim sağlımızdan etmesin yeterki
(1,278 puan) tarafından
Esma rabbim kavuştursun sizi ne kadar kaldı eşinin çıkmasına
0 oy
(4,197 puan) tarafından

Geleceğe 

Her yil bir öncekinden daha kötü olacaksa Geleceğe gidip simdiki halime şükrederim 

Hem bi bakarım benim amel defteri ne zaman kapanmış diye;)
(534 puan) tarafından
Sjsjsj kız bunun için mi geleceğe giderdin o zaman yaşamanın bı tadı olmazdı ne zaman öleceğini bilmek
(4,197 puan) tarafından
Gecmise gidip napican kiz ayni filmi bi daha niye izliyeyim
0 oy
(709 puan) tarafından
Geçmişimde güzeldi ama geleceğimin içinde aşk kızlarım var oyuzden geleceğim derdim ❤️
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Geçmişe gıtmek isterdim
0 oy
(364 puan) tarafından
Geçmişe gitmek istiyorum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bu çağdan nefret ettim ciddi ciddi. Şansım olsa ne bugüne ne de heleceğe ayak basmazdım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Geleceğe tabıkı gecmısim zaten kötü geçmiş tkrr gitmenin anlamı yok, özlemiyorum da. Geleceğim nasıl diye gitmek isterdim
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Geçmişime tabiiki yapamadıklarimin hepsini yapmak isterdim mesela düzgün okuyup mesleğimi elime almayi çok isterdim..
0 oy
(8,222 puan) tarafından
Geçen seneye dönsem yeter ya madi acıdan zorlanıyoz bu sene
0 oy
(9,271 puan) tarafından
Gsçmiş tabı. En güzel zamanlarım dersane zamanı eve sevgılımle yürüdüğüm zamanlardı. 
0 oy
tarafından
Ne gecmis ne gelecek sadscs bu an da kalmak istiyorum
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Geçmişe gitmek isterdm
0 oy
tarafından
Tabikide geçmişe 2010 veya 2000 e donerdim çok zordu büyümek ama şimdi ise özlüyorum (
0 oy
(509 puan) tarafından
Sanırım anı yaşamak isterdim çünkü geçmişe dönünce ne olacak hep ileride daha iyi olacak diye düşünürüz halbuki bu his ölene gidene kadar bitmeyecek sonra rahatım oh hissi inşaallah cennete gideriz de huzurlu oluruz amin. Geleceğe de gitsek rahat yok vesselam
0 oy
(788 puan) tarafından

Tabi geçmişe de gitmek isterdim.anilar dolu :)ama ben geleceğe gitmek istiyorum çünkü çocuklarimin büyümüş halini çok merak ediyorum<3

0 oy
tarafından
Geçmiş tabi ki.

Bir pişmanlığım var çünkü.
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Geçmişe. Evlenme kararı aldığım zamana. Yapma derdim o zamanki kendime
0 oy
tarafından
2026 ya gitmek isterdim :D ☺️ çünkü bütçe o sene fazla vermeye başlıyor :D :D ☺️ bu arada bizim evin bütçesi Türkiye değil :D zaten bütçe fazlasi Türkiye için imkansız da yine de karışıklık olmasın :D ☺️

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 952 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
22 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekler (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
7 cevap 79 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu