0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (2,419 puan) tarafından
4,5 aylık bgun sünnet oldu klipsli bardakda koydu doktor calpol verdi başka ağrı kesici şurupda verdi fitil verdi ağrı kesici damla verdi ama cok ağlıyor normalmi bu durum ağlamakdan uyumuyor bile ne yapmam gerek normalmi anormalmi ne zaman düzelir bu çok ağlıyor Bide pipisi içe doğruydu yani gerdirmemişiz onuda yaptı

10 Cevaplar

+1 oy
(4,615 puan) tarafından
Kanama yoksa anormal bir durum yoksa ilk gün sancılı geçiyor maalesef
(2,419 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Kantaron yağı alıp dökün pipisine çabuk iyilesir 
(2,419 puan) tarafından
Sürme dedi doktor ama
(1,291 puan) tarafından
Her doktor değişik demekki yeğenimi sünnet ettiler hem krem verdi hemde kantoron dedi
(90 puan) tarafından
Benim oğlum 3 aylıkken dikişli sünnet oldu ben her bezine kantaron yağı döktüm onun sayesinde çabuk iyileşti.
(2,419 puan) tarafından
Kantoron yağıda söylemedi ya
0 oy
(2,419 puan) tarafından
Post yukarı çıksın
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Çok normal degıl antıbıyotık vermesı lazım bıde pıpıye sürülecek agrıkesıcı krem vermesı lazımdı benım oğlum aglamadı öyle rahat gectı ama bız bır hafta tedavı yaptı pıpıyı krecten actı
(2,419 puan) tarafından
Krem vermedi bize
(241 puan) tarafından
Biz de 10 gün önce klipsli yaptık anestol krem verdi ağrı kesici ayrıca çok ağlarsa diye pipiyi uyusturduklari sıvıdan az bir şey verdi damlar diye
0 oy
(700 puan) tarafından
İlk bi kac saat agkar cis yaptikcada sonradan rahatlamaso normale donmesi gerekiyor tabi her bebegin vücudu baska oglum bi kac ciste aglamisti sonra normale dönmüştü yigenimde o sekilde oldu cok bi aglama olmadi.yani biz ilk ciste agri kesici damla kullandik sonrasinda antibiyotikli kremle devam ettik ertesi gün 10 dk ılık suda oturttuk cabucak iyilesti arada birde kantron yagi sürdük yani pipi kuru kalmadı hic hem nemli tuttuk soyulmasi ve iyilesmesi kolay olsun diye 
(2,419 puan) tarafından
Bize krem vermedi ya
0 oy
(693 puan) tarafından
Canım çok zor ilk 1 gün sabaha kadar ağlamıştı bizimki ama diğer günler çok güzel geçti yani nirmal 
(568 puan) tarafından
Evet kişiden kişiye değişir arkadaşım ooglu da çok ağladı sürekli benim oğlumda hafif geçti
0 oy
(568 puan) tarafından
Bilemedim. Benim oğlum sünnet oldu oynadı apaladi biz iki kez sünnet oldu deri fazlalığı bırakmış ilk yapan kişi kesinlikle cerrah yapmalı ilk idrar yaparken mizmizlandi çok ağlamadi hatta gazdan ağladığı günler daha zordu tabi bu kişiden kişiye değişir 
(250 puan) tarafından
İlk deri fazlalığı bırakan kimdi doktor mu sünnetçi mi
(568 puan) tarafından
Doktordu sağlıkçı çok korktum Allah'tan birşey yokmuş başka özelde bir doktora gittik çok iyi yaptı aldı deriyi dikti şükür atlattik bir daha oğlum olsa asla dandik doktora götürmem pahalı olsun en iyisi olsun sünnet başka şeye benzemez ddedi doktorda
(250 puan) tarafından
Bölümü neydi peki ilk doktorun. Bende oğlumu sünnet ettirmeyi düşünüyorum da fazla pimpirikliyim ondan soruyorum:)
(568 puan) tarafından
Doktor değil sağlıkçı imiş devlette acilde bize bir arkadaş önerdi evde yaptı pişman oldum sonra çocuk cerrahına gittik o düzeltti yoksa çocuğumda görüntü olarak kalacaktı et bence alanına götürün
(250 puan) tarafından
Teşekkür ederim bizde hastanede yaptırmayı düşünüyoruz zaten sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Normal canım çok geçmiş olsun 
0 oy
(9,378 puan) tarafından
Gecmis olsun canım, benim postuma bakabilirsin bizim ki çok zor geçiyor.. pazartesi klips  çıktı onda bile zorlandk. Inşallah sizin ki öyle olmaz :(
0 oy
(10,390 puan) tarafından
Sana tavsiyem anestol krem uyusturucu bi krem agriyi aliyo bize vermisti doktor. Bide bacoderm buda antibiyotikli krem. Bu ikisiyle benim oglum hic aglamadi grqm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
21 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 275 göst.