0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (435 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
7+2 haftalığım 2 aylık olucam idrarım da protein çıktı doktorum sonucunu al dahiliye ye git dedi yardımcı olur dedi sorum bebeğime bi sıkıntı yaratmaz dimi. moralim bozuldu anneler sizdede oldumu ilaç tedaviai varmi morale ihtiyacim var bilen birileri cevaplarsa sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Fikrim yok ama Allah'ın izniyle bişey olmaz canım. Doktorun sana söyler zaten gebeliğini zehir etme bişey belli değil daha
(435 puan) tarafından
nasıl yani bisey belli degil derken idrarinda protein cikti sonucunu al dahiliye ye gitti haftam küçük bisey olmaz dimi ilac tedavisi varmi acaba
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Tansiyon takibinde oluyorsun sürekli ölçüyosun yüksek çıkmaması lazım peki idrarını 24 saat biriktirip mi verdin Tek örnekte mi çıktı
(435 puan) tarafından
gebe oldugumu ögrendigimde 6 haftaliktim doktoruma kontrole gittim ilk bu tahlilleri yaptiriyoruz dedi kan ve idrar sonra ben onlari yaptirdim saglik ocaginda. sonucumu doktora gösterdim kan normal idrar tahlilini birde tekrar hastanede ver dedi verdim sonucu bugün attim sende protein var sonucunu al dahiliye doktoruna git yardimci olur dedi
(435 puan) tarafından
bende bugün devlet hastanesine dahiliye doktoruna gidicem durumu anlaticam
(2,604 puan) tarafından
Canım bazen doğru çıkmayabiliyo bide 24 saat biriktirme isteyebilir devamlı takipte ol inşallah bişi olmaz
(435 puan) tarafından
dahiliye doktorumu isteyebilir anlamadim? birde 24 saat biriktir me isteyebilir derken
0 oy
(3,685 puan) tarafından
Bol su iç idrarda protein genelde susuzluktan çıkıyo
(7,921 puan) tarafından
Hayır tabikide
Susuzlukla alakası olan bir durum degl
(435 puan) tarafından
normal de de çok su icen birisiyik bu aralar midem bulandigi icin herseyden tiksinmeye basladim suyu elimden geldigince icmeye basliyorum
(3,685 puan) tarafından
Ben ne zaman su içmesem idrarda mutlaka protein cikiyo içtiğimde normale dönüyo
(435 puan) tarafından
aslında suyu çok iciyorum idrar da proteinim düsmüş +++ iken + olmuş
(7,921 puan) tarafından
Suyla alakası yokki hamilelikte idrarda protein varsa tansiyonda problem vardır demek
(3,685 puan) tarafından
Benim tansiyonum hep düşük ama su içmediğim zaman idrarda mutlaka protein cikiyo
0 oy
(124 puan) tarafından
Benimde aynı haftada çikti şuan 28 hsftalık tansiyon yüksekliğinden oluyordu benim tansiyona dikkat edin ve mutlaka dâhiliye gidin  ben her ay kontrol oluyorum kan idrar gebelikte önemli protein kaçağı ihmal etmeyin dikkat etmezsen gebelik zehirlenmesi yapıyor
(435 puan) tarafından
aslında ben beslenmeme cok dikkat eden birisiyim cnm suan 7+2 haftaligim pazartesi 2 aylik olucam kendi doktorumda dahiliyeye yonlendirdi zaten sonucunu al git dedi o doktor ilaç mi verir acaba
(124 puan) tarafından
Bana vermediler ama gerekli durumda başlıyorlar dahiliyede gebe arkadaşlar vardı ilaç kullanan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azrainci (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde mervenk (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 07seda15oz (7 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,382 cevap

35,994 kullanıcı

...