+2 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (644 puan) tarafından
Rabbim ol derse olur taştan çiçek yaratan ufacık yumurtaya can veren Allah Daha burda  1 sene öncesi prematüre bebek 23 haftada doğan bebek babası mezar alacakkken annesi perişan iken suyu kalmadı diye erken doğum yapan bir anne bebegi için ne savaşlar verdi o bebek canlı geldi tam 5 ay hastane mücadelesi verdi ve şimdi annesinin yanında Rabbim nelere kadir Çınar ege bilenler vardır o yüzden Bir doktor ile değil araştırın edin kendiniz için bebeğiniz için her doktor aynı tanıyı verecek mi bakın edin bir can geliyor dünyaya varsa derdi verir Rabbim onun dermanını Rabbim tüm annelere sabır ve evlatlarına kavuşturnayi nasip etsin ❤️ 

6 Cevaplar

+1 oy
(601 puan) tarafından
3 gündür gitmedigim doktor kalmadı nerdeyse bebeğim de ense kalınlığı ve ödem var dendi bugün kalbinin durdugunu öğrendim. Yaşam savaşını kaybetti evladım Allah huç kimseye evlat acısı vermesin yaşamadan bilinmeyen bi acı ve iki evladımı anne karnında kaybettim.
(644 puan) tarafından
Bende bir evaldimi kaybettim düşük ile Rabbim yeniden yesermeme vesile oldu bir anne için evladını kaybetmek kadar korkusu yok yeniden anne olmayı nasip etti Rabbim Allah'ım tekrardan nasip etsin isteyen herkese
(601 puan) tarafından
İnşaallah benimde yeniden umutlarım yeşerir
(644 puan) tarafından
İnşallah Canm
-Reklam-
0 oy
(16,105 puan) tarafından
Rabbım ol derse olmayacak hicbjsey yoktur:)
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Ayy evet çınar ege annesi artk paylaşım yapmıyor sanırım...ne oldu sonuç acaba 
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Evet çınar ege  hepimize  savaşmayı öğretti pes etmedi yavrum cok şükür iyidir umarım . ❤️☺️☺️
0 oy
(3,085 puan) tarafından
Kurban olduğum çiçeğim benim 

Ne güzel yazmışsın yazan ellerin dert görmesin inşallah 

Her anneye umud olsun yazdıkların 

Seni çok seviyorum 
(644 puan) tarafından
Rabbim her annenin anne olacaklarin yardımcısı olsun ❤️
0 oy
(362 puan) tarafından
Ne güzel Rabbım kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah  kullanıcının adı neydi acaba 
(644 puan) tarafından
nesnr idi zaten Çınar ege deyince Çınar ege evinde diye sorusu var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 395 göst.
0 oy
11 cevap 541 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (5,300 puan) tarafından soruldu
0 oy