0 oy
187 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (64 puan) tarafından
Meraba kızlar ben kapandım  büyük bır hevesle ama nerden alısverıs yapcam bılmıyorum  

Neyse ilk kıyafeti Kayra dıye bı mağazadan yapdm bı gömlek tunık ve genıs pantolona 3000 verdım şimdi ben yenı kapandım her takıma bu kadar para veremem  1 aylıgına kaynanamgıle gıtcez yani orda gıymek için bı kaç parça bsıy almam lazım ama nerden alabılırım  Kayra çok pahalı bılıyorum  ama markasız bı kıyafet de gıyemıyorum yanı acıkkende polo mango adl fılan alırdım  yani bu sevıyede marka olması benim için  yeterli ama kapalılar için hangı mağazalar var benım gb yalnızca AVM ürünü takıntısı olanlar var mı  lütfen fıkır verın  yanı hadi tek parça alsam gene bsıy olmaz da bı kaç parça alcagım için bıraz zorlar  .  Yanı 1 şu boyunca da aynı seyı gıyemem  . 

7 Cevaplar

+1 oy
(6,388 puan) tarafından
Hem marka olsun diyosun hemde bi takıma 3000 TL veremem diyosun 
(64 puan) tarafından
1 takıma verırım  dedım kı verdım de ama bı gardrop dicem
(6,388 puan) tarafından
Tamam da pazarda bile bi tane tesettür tunik 500 lira bi elbise 900 1000 arası sen bide bunların markalaısını almak istiyorsun ama çok para vermek de istemiyorsun o mümkün değil onu demeye çalıştım
(64 puan) tarafından
Öyle mi dersin  ya o zaman ucuz pahalı demeyıp alayım artık mecbur haklısın
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben moda nihan yada Zümra butikden alıyorum
0 oy
(3,994 puan) tarafından
Ande tesettür 

Emare giyim 

Suhneva 

Laleyücel 

Ben bunlardan alıyorum pantolon giymiyorum elbise ve ferace kullanıyorum buraların kalitesi güzel 
0 oy
(400 puan) tarafından
Valla bacım bende marka giyinen bir insandım. Teeeee yillarr yıllar önce Vakko esaptan başka bir eşarp ortmezdim. Ama gel gör ki bırak eşarbı elbise bile alamıyoruz marka olarak.  Armine var o da pahalı bence. Ama tesettür olarak en pahalı bulduğum yer Kayra ve Aker bence. 

Instagram da eminelif diye bir butik var. Elbiseler etek gömlek takimalr çok güzel. Benden size tavsiye ne güzel kapanmissiniz. Pantolon giyinmeyin. Ben pantolon giyiniyorim ama şimdi etek elbiselere döndüm. Hem daha kibar hem daha tesetture uygun olunuyor. O dediğim sayfada çok çıtı pıtı hanım hanımcık takımlar var tunik de var. Feracelerde var hatta ben aldım bugün terziye verdim boyu kısalacak. Memnun kaldım aşırı kaliteli. Elfidamoda da var ama ora biraz etekleri kısa. Ara boy gibi bir de kalıp sorunları var. 42 beden etek 38 beden beli kadar. Saçma sapan yani.  Benim yasadigim ilçede mağazası olan bir sayfa var modagör diye bir sayfa. Ora da çok güzel vok kaliteli şeyler satıyorlar. Oraya da bakabilirsiniz. 
(4,365 puan) tarafından
Aynen ya sen diyince fark ettim hep marka giyerdim. Aker armıne alvina Zühre Kemal aydın pıerre cardın... Sımdı ne görürsem aliyorum:))) marka fln kalmadi
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Teseddürde marka takıntısını bırakmanı tavsiye ederim yakışanı bulmak çok zor mesela benim boyum kisa zayıfım takımlar vs olmuyor kesimleri geniş teseddürün o yüzden sürekli nerde görsem kıyafet beyendim deniyorum yakışıyorsa markası hiç önemli değil marka ararsan terziyede ayrı bir masraf yaparsın herzaman
0 oy
(335 puan) tarafından
E tesettür var marka olarak Alvina uygun gecen bayram bir takım aldım indirimde 1000 TL ahel tasarım var ben hep buralardan giyerim Zühre var ama o pahalı biraz setrems manuka terzi dükkan benim giyindihim bunlar bak bir istersen
0 oy
(159 puan) tarafından
Trenyol millada çok güzel takımlar var canım fiyatı da uygun

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 703 göst.
5 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 375 göst.
5 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
0 oy
1 cevap 96 göst.
11 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevlev (1,039 puan) tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,521 cevap

35,200 kullanıcı

...