0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (459 puan) tarafından
Kızlar 1 haftadır bebeğim gece ağlayarak uyanıyor.Normalde deliksiz uyuyordu.Hasta da değil.Bu durumu yaşayan var mı?Yaşadiysanız ne kadar sürdü ?Netten bakınca uyku terörü,gece terörü olarak tanımlanıyor.

3 Cevaplar

0 oy
(2,711 puan) tarafından
Normal artık rüya falan olayları oluyor büyüdükçe dua okuyup sakinlestirp geri uyut canım 
(459 puan) tarafından
Bir haftadır her gece ağlayarak uyanıyor.Resmen çığlık atıyor.Uyutuyorum da hemen uyumuyor.Hem o uykusunu alamıyor hem ben.Devam ederse doktora götürürüm
(6,857 puan) tarafından
Doktorluk bir durum değil. 10.15 gün çekmiyor geçiyor o aylarda bizdede oldu ama kesintisiz ağlıyor susmuyor yarim saat ağlayıp geri uyuyordu
(459 puan) tarafından
Bir hafta daha bekleym bakalım.Insallah düzelir
(2,711 puan) tarafından
Doktorluk bir durum değil canım bu bir süreç geçici o aylarda çok normal bir durum diş olmadigindan eminsen eğer bide çocuk büyütmek Zor istediğin gibi olmuyor uyu deyince uyusun bazen bozulmalar normal
-Reklam-
0 oy
(606 puan) tarafından
Çene dişleri çıkıyordur belki
0 oy
(97 puan) tarafından
Aynısını yaşadım her gece aynı saatte oluyodu aynı yaşlarda ve asla bizi duymuyodu gözü açıktı ama bizi görmüyodu ve yarım saat kadar sürüyodu çok korkmuştuk hastaneye bile götürecektik bı gece tam evden çıkarken geçti gece genelde 2 den sonra oluyodu bende çok araştırdım gece terörü diye şöyle yapın diyodu bı uzman gece mesela bizim 2 de basliyo ya terör ağlamalar 2 ye 10 kala o uyanmadan siz uyandirin bı sure oyalayip öyle uyutun ve o saati atlayın diyodu ben yaptım ve ise yaradı çok şükür bidaha olmadı tabi geçene kadar bunu yapmak lazım 
(97 puan) tarafından
Sırayla dene önce 2 yap mesela sonra baktın 3 te oluyo 3 u dene 4 u dene yani insan caresiz kalınca herşeyi deniyo biz o dönem çok zorlandik eşimle çok korktuk kendinde değil gibiydi çocuk seninki de öyle mi
(459 puan) tarafından
Çığlık atıyor korkmuş gibi ağlıyor.Hemen uyuyamiyor.Uyku düzenimiz kalmadı.Hamileyim zorlanıyorum
(97 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya zor gerçekten sen bence bi saatini kontrol et hep aynı duzendeyse bu dedigimi bı dene ama belki başka bişey de olabilir diş gibi falan
(459 puan) tarafından
Sağ ol canım.Biraz daha sürerse doktora götürürüm
(97 puan) tarafından
Aynen canım tabi doktor daha iyi anlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tugce12. (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,109 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,412 cevap

35,200 kullanıcı

...