0 oy
2,613 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
kızlkızlar Merhaba ben yeni üye oldum bugün patladım artık kimseye anlatamadımm Kaynanamla alt üst oturuyorum kocam gece gidiyor sabah geliyor gözünü açıyor anasının evine iniyor iş saatine kadar dayanırım gelmiyor mecbur benden iniyorum afedersiniz Ama artık karı koca bile olamıyoruz başbaşa kalıp bişeyler yapamıyorum daha 8 aylık evliyiz demiyor ki oğlum git karınla vakit geçir inmedim mi arıyor sende gel bıktım artık ya 

28 Cevaplar

+1 oy
(2,103 puan) tarafından
Hata sende yavrum üzerine çok düşüyorsun. Bak bi kaç gün hiç konus ma muhattap olma. Inme sen aşağı o yukarı çıktığında ac kapını geç içeri otur hiç konuşma soru sorma. Süslen puslen geç karşısına otur. Telefonunu al eline birşeyler oku birileriyle konuş gül kahkaha at. Onun yanında ol ama onla muhattap olma. Kendine bakım yap. Ondan önce git yatağa hiç konuşma nerdesin diye arama sorma. Bak bunu yap bi kaç gün adam ne oluyor lan desin. Soğuduğunu istemediğini bilsin kaçan kovalanır hesabı hiç yaklaşma bak nasıl geliyor peşine sürekli 
(2,103 puan) tarafından
:D aman dur sonra bana söversin jsjjss
(286 puan) tarafından
Estağfurullah.. Jkksjsksjksks ben kaçtım yugumgelir Allah rahatlık versin inşallah herkese..
(2,103 puan) tarafından
Amin sanada inşallah yavrum
(299 puan) tarafından
Owen bende uyguluyorum bu taktigi güzel oluyo kız gercekten birseyin ustune ne kadar düsersen o kadar olmuyo ama sen biraktigin an o kovalamaya basliyo
(1 puan) tarafından
Katılmıyorum fazla naz aşık uyandırır
-Reklam-
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Anlamadigim kocan nie eve degil anasina gidiyor. Küsmüsunuz canim 
(7,402 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım ya cok zor. Bizde ayni binada oturuyoruz ayni şeyi yaşasam cok kotu olurdu kesin:/
Esin acayip dusuncesiz ama kaynananda hatali. Evin var sonucta tamam belki esin bunu akil edemiyor yakin oldugu icin ev mecbur hissediyor olabilr ama annesi oglum evine git demesi lazım. Boyle sacmalik gormedim. Bence sen tepki vermedigin icin boyle yapıyolar biraz sert şekilde uyar esini. Mutlaka konusun. Bu boyle olmaz de.
(143 puan) tarafından
Kuzum tek sıkıntı bu değil kadın felaket tellalı gibi Bir yere gitcez diyelim tüpü kapattın mı bak patlar gece odam çok soğuk ufoyu priz de unutma ev yanar az bişey hasta olurum karnımdaki bebeğin hasta olur deliricem kocamda anası gibi Tamam temkinli olmak her zaman iyi ama iyi bşey yok ki demez hayırlısı psikolojimmm bozuldu Yemnle
(7,402 puan) tarafından
Gunduz ev isiydi bebisdi pek giremiyorum yavrum. Gece kizi uyutup giriyorum anca :D

Cetrah canim haklisin insanin psikolojisi bozulur tamam bir kere uyarirsin ama surekli sureklide insani bezdirir. Allah yardimcin olsun canim. Esinle evvela muhabbetini artirmaya calis seni dinlemesini sagla. Esin seni dinlerse annesinide yönlendirir. Biraz sabret Allah in izni ile duzelir insaAllah canim. Ama  ciddi ciddi konus esinle canim. Onunla vakit gecirme isteğini cok cok belli et. Daha yeni evlisiniz. Sende kendini cekersen yikilmaz duvar olur arada Allah etmesin.
(143 puan) tarafından
Yalan söylüyorum zaten hr kapattım diyorum falan idare ediyorum kocamı da aşağı salmicammm gerekirse tartışırımm ama inmicek
(7,402 puan) tarafından
Kesinlike canim bazen kırkmamak icin sessiz kalmak yanlis oluyor. En azindan kocana biraz disini goster. Maalesef genelde ondan alıyorlar
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Sorun eşinde ana kuzusu belliki aynı yerde oturarak büyük hata etmişsiniz allah yardımcın olsun
(143 puan) tarafından
İnan artık evde gece tek kalıyorum kafayı yicem düşün düşün evime bişey alsam önce anasına sorar geçen gezmeye gidicez kadın izin verdi öyle gittik ben ne yapim söyleyin kafayı yicem üzül üzül 7 aylık hamileyim bır de
(3,844 puan) tarafından
Yok artık yaa odasına bir yatak koysunda yanında yatırsın ağzına da biberon versin saçmalığa bak
(143 puan) tarafından
Aşağıda öyleler yatar kucağına masaj yapar düşünce olsa der kı karın Var yapsın yok iyi olim diyorum olsun diyorum ama yetr ben ne yapim Allahım
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Deedi ne yeni evli adamin anasinin evinde hic mi gormemis anasini tovbe estagfirullah
(143 puan) tarafından
Hergün görüyor valla kısıtlamıyorum insin yine ama misafir gibi geri gelsin diğer abileri karılarının yanından ayrılmıyor bu böyle kavga etsek bile önce anası yetr valla çok üzülüyorum
0 oy
(43 puan) tarafından
Canm burda eşi in biraz da düşünmesi lazim
0 oy
(975 puan) tarafından
Canım eşinle karşılıklı konuşmalısın bu konuyu. Rahatsızlığını dile getir. Yanlış anlamayacağı şekilde anlat. Artık biz de bir aileyiz de
(143 puan) tarafından
Çok konuştum ama annesi demezse dinlemez ki benı kadın zaten bır tuhaf canım felaket tellalı gibi iniyorum aşağı tüpü kapattın mı pencereler kapalı mi bak tüp patlar priz yanar psikolojim bır tuhaf oldu bişey olsa sen hasta olursan bebeğin de hasta olur senden kapar anne karnında ne zaman böyle dese ben ertesi gün hastayım 25 yaşımdayım inan bu sene sayesinde hastalıktan hastalık beğendimm
(975 puan) tarafından
Ayy hiç çekilmez o. Kardeşim inan bak senin tek çaren ayrı bir yerde ev tutmak. Yoksa işin yaş
(143 puan) tarafından
Çok isterdim ama zor kuzum zor tuttu evi üstüne yaptırdı bileydim böyle olacak asla ya ben eşimi sevmekten ailesini tanımayı unutmuşum resmen
(975 puan) tarafından
Canım illa ki ailelerde bir pürüz oluyor. O yüzden uzak olmak en iyisi. Ben istesem eşim şimdi beni ailesiyle aynı çatı altına koyar ama direniyorum. İyi insanlar ama beraber olmaz. Kesin kötü oluruz. Sebebi de şu, ben gelin olduğum için hoşuma gitmeyen bir şey olursa söylersem kırılırlar, söylemesem içime atar huzursuz olurum. Aynı şekilde onlar da bana karşı öyle olur. Hiç zorlamaya gerek yok
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Sen au an benim gencligimden bahsediyosun ben de  gectim o yallardan cok zor canim valla isin var heleki annesine duskunse 
(143 puan) tarafından
Şimdi nasıl peki kuzum Allah yuvama acı vermesin kotu olmak istemiyorum ama nasıl yapim bır yol göster eşimi çok seviyorum ama kaynanama katlanamıyorum bana yine desin Tamam derim Ama karnımdaki çocuğa kadar felaketler sıralıyor hasta olur diye ya doğduğunda nasıl yapim peki Allahım sabır
(1,509 puan) tarafından
Valla canim benim simdiki aklim olsa tencere tava alir ortaligi ayaga kaldirirdim ben cok cektim benim esim annesine cok duskundu seninkide duskunse yapacak bir sey yok ama degilse biraz aile olacaginizdan bahset kendi duygularini ifade et inip inmemeyle ilgili tabi anliyorsa benimki anlamazdi beni bu yuzden anamin evine biraktigini bilirim gece  12 de ceza vermek icin dedim sen evinde oturmayacaksan niye kurdun o evi niye masraf ettin dedim bu lafimin ustune beni anamin evi yolladi daha basindasin esin seni dinleyen bieiyse konus ve anlat ama degilse hic kendini yorma agladinla kalirsin ben o evden ciktimda kurtuldum simdi artik evim ayri kaynanam vefat etti cocuklarim buyudu ama yasadilarimi unutmadim unutmamda
0 oy
(266 puan) tarafından
Canm benmkide ayni rahat ol :) bizde 8bucuk aylk wvlyz anasini gorunce simariyo Allahtan uzaktayz
(143 puan) tarafından
En güzeli valla ya iki sokak uzaklığa bile razıyım bekar ken böyle değildi kadın içlerine girince anladım bunu
(266 puan) tarafından
Ayni bendd valla kayinbabam seker gibi kaynanam.utanmasa kucaginda uyutur.oturuyo kocamin elini tutarak konusuyo goren o karisi ben anasi sanacak.bide koye gelmiyonz mi koye gelin deyip duruyo 2bucuk saatlik yol git git bitmiyo Sukur hamileym gitmiyorz yolu kötü
0 oy
(286 puan) tarafından
Bende ilk öyleydim onu paylaşamıyordum ben bir yere gitmesini hazmedemiyordum ama erkekler öyle yane alışana kadar biraz üzecek seni bazıları var aynı evden ayrılınca bile sorun oluyormuş takma sen düzelir inşaallah ama sende git orda otur ye iç... kendini üzme 
(143 puan) tarafından
Valla inan kısıtlamıyorum ki gitsin hatta bana ne alıyorsa anasına da alsın Ama komşu gibi olalım istiyorum al gülüm ver gülüm hesabı anlamıyor ya
(286 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ya yanlış anlama ama bazı erkeler annesinden ayrılınca eşinin yemeklerini kolay kolay beğenmiyorlarmış öküzler ya .Sen bide yemeklerine daha çok dikkat et süsle pusle lezzetli 10 kat arttir ne bileyim herşeyi yap et  ama üzme kendini bende çok üzüldüm o yüzden diyorum
(143 puan) tarafından
Yemeklerimi beğeniyor Allahtan o yönden sorunum olmadı kuzum bakıma Grlince hamilelik benı zorluyor rahat olamamıyorum sıkılıyorum ama oda sorun değil eminim ama eşim evinden anasından vazgeçmiyor ama koydum kafaya inmicek yetr bu kdar bende inmicem o inse bile
(286 puan) tarafından
Bak aklıma ne geldi ben.olsam mesela eşim gidecekse gitme derim annen gelsin çay may yap o gelsin oturun.sohbet muhabbet yapın arada sen mesela.bir kek yap aşkım hade inelim anne de arada olumsuz düşünme eşinle aranı bozmamaya çalış annesine düşkün ya şimdi senin onun annesini sevmedigini düşünürse senden soğumasın yap bir çay yanına koy bisiler ara kaynanani o gelsin... veya bazen eşin gidecekse gitme çay yapmışım de film izleyelim de çay yapmışım de dene bu gibi şeyleri ama annesine gitmesni engellediğini düşünmesin yoksa sende n soğur kendini rahat bırak her şeyi akışına bırak düzelecek inan gün gelir senin yanından ayrılmak istemicek...
0 oy
(628 puan) tarafından

Bol bol dua oku canım. Ben netten ne kadar dua varsa okudum şimdi eşimde bende ailesiyle hiç bir şekilde konuşmuyor görüşmüyoruz. Rabbime şükürler olsun kurtuldum, inşallah seninde eşin en yakın zamanda sana düşkün olurda sende mutlu olursun. Elinden geldiğince birlikte onun sevdiği şeyleri bulup beraber yapmayı dene. Ben eşimle evde tavla oynuyorum, arada ona güzel yiyecekler yapıyorum. İllaki yemek için değil atıştırmalık vs de olur. 

(143 puan) tarafından
Saol kuzum Allah razı olsun inş daha güzel olur yuvam
(628 puan) tarafından
İnşallah canım ben çok çektim o yüzden kaynana postu görünce üzülüyorum, bırakmazlarki oğulları mutlu olsun, hepsi aynı dizleri dibinde olsun isterler o zaman niye evlendirdin demi.
(143 puan) tarafından
Hiç sorma azıcık ya deki evine git demiyor aksine masaj yapar yemek koyar bır de arar yemek yedin mi yoksa gel burda ye deliricem ya
(628 puan) tarafından
Annesi hatalı oğlum evde eşin bekler demesi gerekirken masaj yapması vs sanki eşi yok gibi. Keşke uzak olsaydınız. Ben özellikle iyiki yakınlarında oturmadım heralde saç baş girerdiler bana
0 oy
(557 puan) tarafından

Aynisi bende vardı cnm benim kocamda öyleydi çocuk oldu herşey bitti  hep anası hep anası anası siyaha beyaz deseydi beyaz kalırdı o derece ne oldu çocuk herşeyi değiştirdi  az daha sık dişini  elbet yoluna giricek herşey gülüm bir yavrunuz gelsin :) 

(143 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah büyük o biliyor ya içimi elbet kurtulurum bundanda yetr ki huzurum olsun yine katlanırım
(557 puan) tarafından
Sen  yeni evlisin eşini biraz da olsa tanıyosun evlilik çok farklı bir durum  onun için sabret bir yavrun olucak  o yavrun sana hayırla gelir inşallah  sen bkle
0 oy
(143 puan) tarafından
Allah hepinizden Razı olsun suan azda olsa rahatladım çünkü içimi döktüm Allah hepinize huzur mutluluk versin çok saolun herşey için 
0 oy
(501 puan) tarafından

Suanlik yapabileceğin su cnm yorumları okudumda benim başka sıkıntım vardı ben bu şekilde çözdüm .. doktoruna açık açık söyle ben çok stres oluyorum lütfen birlikte geldiğimizde eşimede stresten kesinlikle uzak durmami söyleyin de.. illaki dicektir ama doktorundan rica et benim söylediğini.soylemezseniz diye sonra eve geldiğinizde deki ben çok sinir oluyorum bana batıyor artık hormonalrimdan kaynaklı benimle ilgilenmeni normal insanlar gibi sabah benimle kahvaltını yaptıktan sonra direk ise gitmeni yada işten direk eve gelmeni istiyorum ben üzülünce gerçekten çocuğumda üzülüyor vs vs vs... doktorda dediği için etki edecektir doğumuna 2 ay var 2 ay içinde düzelirse devamı da gelir diye düşünüyorum ;) ALLAH sabir versin inşallah keşke başta oturmasaydın cnm

0 oy
tarafından

Böyle tavırlar yüzünden insan evlendiğinde pişman oluyor , evliliğinde bir değer bir önemi var bunu kendi eşlerine yaşatmayan adamlara yazıklar olsun ...

Evlilik sadece birlikte yatmak uyumak değil ki , ama.ne yaparsın , ...

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Tamam ananada uğrarsın da ya 10 dk uğra yada arada karınla in dimi.

Allah yardmcn olsn cnm annesine çok bağlı anlasilan
0 oy
(114 puan) tarafından
Uzun bir süre arkasından inmemeyş dene canım illaki benim bir karım vardı hemde hamile diyecek kaynana veya kocan çağırırsa karnım ağrıyo belim ağrıyor vs diret inme çocuk doğunca üstesinden gelemezsin yoksa benim kaynanam da altımda oturuyor anlıyorum seni
0 oy
tarafından
Kaynananin ne sucu var. Kocana kiz ciksn anasinin koynundan artk
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Eşinin bunu akıl etmesi gerekmiyor mu asıl?  
0 oy
(181 puan) tarafından
Canım bizim aramizda 2 km var. Her gün bı bahaneyle çağırıyor. Artık bağırmak istiyorum biz evlendik bı kendinize gelin diye. Biz de 8 aylık evliyiz ve 7 buçuk aylık hamileyim. Dediğin gibi karı koca münasebeti bile yok. Sadece uyumak için geliyoruz evimize. Eşime de baskı yapmak istemiyorum ama arada patlıyor insan. Bı rahat bırakmıyorlar.
0 oy
tarafından
Başlık bir çocukla evlendim olacakmış. 

Eşin hala annesinin bebegi sanıyor sa kendini demek ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 228 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 371 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 414 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde hayal.bayan_1 (19 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,382 cevap

34,514 kullanıcı

...