0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından

Kızlar nikahta bu ferace elbiseyi giymiştim tas rengi kolunda tas detayları var 1 ay sonra kaynimin dugunu var ve ben 38 haftalik hamile olucam yeni bi elbise almak istemedim nikahımda giydigim sizce olurmu renginden ötürü eltim problem edermi acaba beyaz degil ama tas rengi siz olsaniz gıcık olurmuydunuz eltimle aram iyi kötü olmak istemem

image

25 Cevaplar

+2 oy
(828 puan) tarafından
Eltin sade düz gelinlik giyecekse asla olmaz bu ferace .ama kabarık taşlı tuşluysa gelinliği olur ama ben olsam ister mıydım sanırım istemezdim 
(10,657 puan) tarafından
Neden istemezsiniz elbise  beyaz değilki taş rengi gösterişi de yok.
(828 puan) tarafından
Fotolarda falan benzer renkler olunca hoşuma gitmiyor
(747 puan) tarafından
Eltim ona takılır mi acaba diye kararsiz kaldim bende evet beyaz degil ama ikimizde benzer tonlarda olucaz fotolarda
(828 puan) tarafından
Bence sorun cevabını alınca kirilmayacağinizi onun ne düşündüğü sizin için daha önemli olduğunu söyleyin ( oyleki burada sormuşunuz) bu tavrıniz çok hoşuna gider hem de :)
(747 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
+1 oy
(14,458 puan) tarafından
ayyy Allahım bana da böyle kapanmayı nasip etsin çok güzellll bence sorun etmez taş rengi nerde beyaz nerde bi sor istersen 
(747 puan) tarafından
Sormak benimde aklima geldi ama ayip olmasın diye yokmu der hem mesafeli hemde biraz cekingen biri
(747 puan) tarafından
Rabbim daha iyi sekilde kapanmayi nasip etsin kardeşim tesettur özgürlük
(14,458 puan) tarafından
aman bence giy sorun olacak birşeye benzemiyor rengi
aminn çok istiyorum ama geri açılmaktan da çok korkuyorum elime yüzüme bulaştırmamak için
(747 puan) tarafından
Seytan vesvese veriyordur canim bismillah de niyetini al kapan emin ol tek kesken daha once olsaymış olacak
+1 oy
(1,463 puan) tarafından
Beyaz değil bu olur bence 
(747 puan) tarafından
Sagol canim
+1 oy
(14,849 puan) tarafından
Gayet güzel bence ve sorun edilebilecek bir renk değil. Eğer eltim rahatsız olabilir dersen farklı renkte bir başörtüsü kullanabilirsin. 
(747 puan) tarafından
Sagol canim
+1 oy
(9,613 puan) tarafından
Giy kız çok güzel :) ben takilmam öyle şeylere eltini bilemem de  zaten Beyaz da değilmiş 
(747 puan) tarafından
Bende cok beğeniyorum birde hersey olmus ates pahasi bi günlük icin hic yeni birsey alasim yok
+1 oy
(1,717 puan) tarafından
Bence birşey olmaz şalını farklı takarsın olur biter 
(747 puan) tarafından
Sagol canim
+1 oy
(564 puan) tarafından
Bence giyilebilir rangi beyaz değil sonucta
(747 puan) tarafından
Demi giyicem sanırım hersey olmus ateş pahası yeni birsey hic alasim yok
+1 oy
(288 puan) tarafından
Giyilir bence ve çok hoş gerçekten hem beyazda değil ,bi elbise olmuş ne kadar para giy gitsin 
(747 puan) tarafından
Demi canim illaki daha hos guzel birsey bulurum ama en az 2 3 binden asagi olmaz bu ekonomide yazik gerçekten
+1 oy
(11,937 puan) tarafından
Ne zarif bir elbise ve ne hoş taşımışsınız. Bence rengi gayet hoş gelinlikle karışacak gibi değil 
(747 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım icimi rahatlattiniz
+1 oy
(530 puan) tarafından
Giyilir canım çok güzel durmuş maşallah beyaz değil ki zaten
(747 puan) tarafından
Bende pek takılmam oyle seylerede eltimden emin olamadim bide sizlerin fikrini alayım dedim çoğunluk renk farkli olur demis icim rahatladi
+1 oy
(2,584 puan) tarafından
Sonuçta beyaz değil canım olur yeni elbise almak çok pahalı onun yerine bebeğine birşeyler alırsın daha iyi 
(747 puan) tarafından
Kesinlikle canim bende oyle düşünüyorum devir ekonomi devri
(2,584 puan) tarafından
Tabi ki canım
+1 oy
tarafından
Bence hiçbir sorun olmaz. Hem beyaz değil hem de çok sade. 
+1 oy
(491 puan) tarafından
Ay çok güzel bence sor kendisine sebebinide anlat bence sorun olmaz. 

Eşimin kuz ni karısı kendi nikahında giydiği beyaz elbiseyi giyip gelmişti birde dönüp ay bende beyaz giymisim ama daha gülerek. Çok takilmadim ama takilsaydimda orada kalkıp değiştirecek halim yoktu o onun ayibiydi. 
(747 puan) tarafından
Beyaz olsa hic dusunmezdim bende canim tas rengi bu ara moda baska düğünlerdede gordum birde hic para veresim yok hersey olmus ates pahasi
(491 puan) tarafından
Kesinlikle eltin ile aran iyise bence söyle anlayışla karsilar ama zaten rengi beyaz değil soru. Olacağını sanmıyorum
(747 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
+1 oy
(3,641 puan) tarafından
Bi bunu bir de rengi baska bi ferace goster alma ihimalinin oldugu, sence hangisini giysem falan de. Mimiklerini konusmasini iyi takip et. O elbiseyle ilgili tereddutle konusursa giymezsin. 
+1 oy
(514 puan) tarafından
Gayette olur hem hamile olacaksın zorlanmazsın. Bir de Allah herkese senin gibi elti nasip etsin valla ne güzel düşünmüşsün yaa 
(747 puan) tarafından
Sağol canım icim rahatladi yorumlara
+1 oy
(4,065 puan) tarafından
Ben olsam alırdım canım uzak kimse değil elbise çok güzel ama basit kalır bence hemde olacak mi eli kulağında doğumun karnın kocaman olur
(747 puan) tarafından
Denedim canim dokumlu bir ferace elbise nikahimda kemerle kullanmistim simdi kemersiz kullanicam ama hic dar gelmedi
+1 oy
(4,808 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ama çok hoşmuş çok beğendim maşallah.  Giy bence neden olmasın ki?
(747 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(4,808 puan) tarafından
Boş değil hoş ya :))
+1 oy
(612 puan) tarafından
Elbisiniz harika renginde beyaz deil 
(747 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(1,355 puan) tarafından
Elbisen çok yakışmış çok da güzelmiş. Bence giy. Sormana da gerek yok sonuçta beyaz değil. Gelinlik gibi bir abiye de degil.
(747 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım valla kararsiz kaldim bazilari sor demis bazilari senin gibi gerek yok demis ben once soracaktim esimde ne gerek var beyazla alakasi yok dedi bilemedim
0 oy
(8,875 puan) tarafından
Ya rengine bişey diyemem de nikahında giydigin elbiseyi giymen dogru olmaz bende nihak düğün gibi bişey sonuçta kendi nikahında giydigin elbiseyi eltinin düğününde giymen misafilerin dikkatini çeker 
(747 puan) tarafından
KoronA zamaninda evlendim canim pek kimse gelmedi nikahima gelseler bile ben kimsenin nikahta ne giydigini hatirlamiyorum kimsede beni hatirlamaz bence ;)
(8,875 puan) tarafından
Sen bi eltine söylesene madem aranız iyi durumunu açıkla bi kere giydim bi daha nasip olmadı bi de karnım kocaman olcak elbise bulmak zor olcak senin için mahsuru varmı çekinmeden şöyle ama bak istersen bulurum illaki bişey rahatsız olma o senin en özel günü de anlat kendini
(747 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 334 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hazall (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 572 göst.
4 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu