0 oy
358 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,109 puan) tarafından
Kızlar eşim oğlumun öğle uykusunu kaldırmamı akşam erkenden uyumasını istedi oğlum sabah 3 yaşında sabah. 8.30 9 gibi kalkıyor 2.5 3 arası öğlen 1 saat uyutuyorum eşimde uyutma gündüz yorulsun akşam erkenden uyusun dedi eşime çok musallat oluyor çünkü eşimde çok  yorgun geliyor işten ama çocuk için uyku önemli ben küçük diye düşünüyorum kaldırmak için bu arada akşam 10.10 30 arası uyuyor uyutmasam öğlen benim vicdanım rahat etmez bende küçük uyku ihtiyacı var sen rahat edeceksin diye çocuğumun uykusunu bozamam dedim çocuğun seni özlüyor vakit geçirmek istiyor dedim normalde çocuklarına çok düşkündür 

12 Cevaplar

0 oy
(1,905 puan) tarafından
Canm eger ogle uykusuna hala gecis yapabiliyorsa bence kaldirma derim devam etsin sonucta gida kadr uykuyada ihtiyaci var cocuklarin.
(1,109 puan) tarafından
Yapıyor canım saati geldımı huysuzlanıyor kendisi bile uyuyup kalıyor nasıl kıyayım ben bu bebeme
(1,905 puan) tarafından
Babalar bizjm gibi dusunemiyor evet yoruluyorlr ama sonucta o cocugnda o uykuya ihtiyaci var.esinede guzel bi dille anlat yada bi duzen var o duzeni bozamicaz kusura bakma de
(1,109 puan) tarafından
Dedim zaten sen  1 saat rahat telefona bakacaksın diye oğlumun düzenini bozamam bu çocuk seni özlüyor akşam 8 de geliyorsun zaten 2 saat çocuguna tahammülün yok dedim
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Canım bence hiç dokunma hem normal bir saat de uyuyor gece de 2-3 de uyumuyor netice de hem sen akşama kadar yorulursun çocuk da uykusunu alamaz ve akşam daha çok huysuz olur bütün normali karışır kendi bıraksın öğlen uykusunu zaten bıraktıktan sonra kendi uyumak istemiycek
(1,109 puan) tarafından
Akşam da çok geç yatmıyor zaten 10 gibi buçuk gibi yatıyor bende kendi bıraksın istiyorum
(1,030 puan) tarafından
Yok canım çok geç değil benim 7 aylık kızım bile o saat de yatıyor ki benim kızım küçük misal saat 5den 7den sonra uyumayın diyorlar napayım uyutorum 10 dk bile olsa o şekerleme yi yapmak istiyor hiç takılma bence uyut 2-3 de yatan bir çocuk olsa neyse gayet normal yatıyor evet belki 9.30 gibi olabilir ama çok da geç değil diyorum ya öğle uykusunu bırakırsan sen zorlanacaksın 1 saat dinle hakkın var en azından sonra istesen de yatıramıycan kreşler de bile öğle uykusu yaptırılıyor küçük daha
(1,109 puan) tarafından
Teşekkür ederim ben dinlemekten de geçtim çok hareketli bir çocuk zaten uydumu direk yemek yapmaya temizlik yapmaya geçiyorum yoksa yaptırmıyor uyutmasam hiç birşey yapamıycam
0 oy
tarafından
Uyku besler çocuğu kaldırma tabiki
(1,109 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(109 puan) tarafından
9 gbi kalkiyorsa oglen 12 1 arasi uyut daha uyutmq
(1,109 puan) tarafından
12 1 gibi uyumuyor canım kendi saati geldımı uyuyup kalıyor oldu yerde
(109 puan) tarafından
Sen alistrcaksin
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Kizz ne güzel saatlerinde uyuyormuş bosver kaldırma. Benim oğlan 20 aylık gündür tek uyku yapmama rağmen akşam 11 den önce asla uyumuyor.
(1,109 puan) tarafından
Bi kere öğle uykusu yapamadı çarşıdaydım saat 5 de uyudu kaldı inan gece 12 yi geçti o gün uykusu
0 oy
tarafından
Bacım belki eşin senle vakit geçirmek istiyordur elbet çocuklarında babalarına ihtiyacı vardır ben hiç vakit geçirtmemezlik yapmıyorum akşam 9 da uyuyo benimkiler 1.5 saat kadar da babalarıyla oyun oynuyorlar bence çocukların bir düzeni olmalı annenin de babanında birbirlerine vakit ayırmaları gerek eşlerimizin de bizim sohbetimize ilgimize ihtiyacı olabilir saat 1 den sonra daha uyutma derim en azından akşam uyku saatini geri alabilirsin 
(1,109 puan) tarafından
Benle vakit geçirmek değil derdi telefona rahat bakmak :)) çünkü oğlum elinden telefonu alıp atıyor benimle oyna diye ama benimle oynarsa ona bulaşmazsa istediği vakit yatsın umrunda olmaz
tarafından
Kız en azından sen rahat edersin akşam erken uyursa benim eşimde aynı telefona bakar biraz sonra kendi bırakır bende o telefona bakarken dizim varsa onu izliyorum çay getiriyorum keyfime bakıyorum içsin içmesin bir tek o saatler rahatım zaten
(1,109 puan) tarafından
Tüm erkekler aynıymış :))
0 oy
(531 puan) tarafından
Benim oğlumda 3 yaşında hala uyuyor öğlen saatlerinde
0 oy
(726 puan) tarafından
10  10.30 uyuyor daha ne kadar erkn yatacak benim oğlum 12 gibi uyuyor 10 uyusada yine uyanıyor bu sefer geç uyuyor  ne yaptım olmadı sabah erkn uyandığında 8.30 gib 9 10 yine uyuya kalıyor. Babasını özlüyorcovuk onla vakit geçirmek istiyor her akşam onun yarım saat bile geçirse olur yani
0 oy
tarafından
Doğru düşünüyorsun çok geç uyumuyor gece hem çocuğun babasıyla geçireceği zamana da ihtiyacı var, babasını ozledigi için o gelince daha çok eziyet yapıyordun normal bu.
(1,109 puan) tarafından
Aynen zaten biz 1 den aşağı yatmıyoruz bize de neredeyse 2 saat zaman kalıyor onun derdi telefona rahat bakmak oğlum çünkü telefonla uğraşanı sevmez elinden alır atar
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Aksine yorulacak uykusu gelecek saat 18.00 gibi uyuyakalacak bayilacak tabiri caiz isezsonra da gece daha da gec yatacak
0 oy
(10,677 puan) tarafından
Öğle uykusunu çok geç yaptırıyorsun akşam yatmaz istemez. 12-1 gibi yaptır öğle uykusunu. Ben 4 yaşında bıraktım şimdi 8de yatar 9.bucuk 10 kalkar
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Akşam uyuma saati gayet normal kaldırma canım öğle uykusunu. Asıl kaldırırsan akşam 7 8 gibi uyur ve sabah 5 6 gibi kalkar. Düzenini bozma 

İlgili bir soru bulunamadı

397,225 soru

11,880,742 cevap

35,997 kullanıcı

...