0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (842 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hanımlar bu güzelliği çöp kenarinda bulmuştum atmışlar Ben de hemen getirdim yıkadım suya koydum diktim Şimdi de çiçek açmış bakar mısınız ya Maşallah benim kızıma Rabbim Ne güzel de can veriyor var mı sizin de böyle çöpte denk gelip diktiğiniz çiçekler

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maşallah renklerin güzelliğine bak öldürmeyen Allah öldürmüyor diye boşa demıyorlar :) 

Daha açacak çiçekleri görecek günleri varmıştı sen vesile olmuşsun maşallah
tarafından
Avukatlık değilde insanlık diyoruz bız buna insan olan senın yaptıgını yapmaz.. Çöp karıstırmak dıye bır cümle kullanmaz ne kadar ayıp bırsey şu yaptıgın hala savunuyorsun yazık kapasıten bu kadar demek kı algılayamıyorsun okuduğunu..
Bızım burada bır abla bırde yaslı amca var bırısı plastık bırıdı karton topluyor özellikle biriktirırım kı onların geldıgınde iner verırım bu insanlar çöp karıştırarak gecınıyor neyı zorluyorsun hala anlamamak ıcın
tarafından
Aklı sıra düzeltmeye çalışıyor işte. Olmadı ...
(534 puan) tarafından
Meryem sen kendini burda harcama tmm tatlım
tarafından
Zaten şu anda seninle yazisirken tam da harcaniyormusum gibi hissettim. Sen bu kafayla devam. Hadi bana baysss
(534 puan) tarafından
Harcaniyormuş gibi hissetseydin cvp vermezdin olur biterdi cvp verme bys
-Reklam-
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Bu çiçeği bir kaç evde görmüştüm maşallah ilk defa gördüm çiçek açtığını ne güzel etmişsin valla
(842 puan) tarafından
Sevgi herşeyi iyileştirir bacım
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Vallahi sevildiğini biliyor bitki deyip geçerler ama öyle değil.Ben çiçeklerimle konuşuyorum balıklarımla da :))

(842 puan) tarafından
Bende öyle valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 293 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hazall (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,816 cevap

35,995 kullanıcı

...