0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (5,300 puan) tarafından
Ya bi pazara gidelim dedik vallaha burnumdan geldi sanki magralarindan cikip ilk defa cocuk goruyorlar ya da ilk defa dogum lekeli cocuk goruyorlar sinir oluyorum boyle tiplere kadinin biri 30 35yaslarindadir masali gordu yanindakine durdut gosterdi neyse dedim gormezden geldim yesillik aliyor donup donup bakıyor sinir oldum onune bak bi daha donup bakarsan bu sefer sacini elimden almak zorunda kalirsin dedim gelmis dik dik bakiyor bana cocuga baktim diyor tamam baktin gordun ikinci defa baktin anlamadin 3defa baktın salakmisin da anlamiyon dedim sesli konustum biraz hemen sesini düşürüyor valla benmi cinsim bunlar mi cins anlamadim cocuk bagirsa aglasa birilerine vursa don bak cocuk elimden tutmus gidiyor benle ne yani uysallasmanin anlami ne esim yanimdaydi tamam hadi dedi bu sefer eşime bakiyor la havle cok sukur bugunde sinirlendirenler oldu ya 

7 Cevaplar

0 oy
(1,494 puan) tarafından
Allah akıl versin ne dıye o kadar bakıyorlar terbiyesizlik yaptıkları ya insanı sinirlendıren malesef cins insanlar çıkıyo işte
(5,300 puan) tarafından
İste onlara gore de benim bu sekilde konusmam tebiyesizlik
-Reklam-
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Böyle ***** insanlar her yerde var ya. İnsan değil bunlar 
(5,300 puan) tarafından
Sinir oluyorum ya bende diyorum ilk defa gorsem benimde dikkatimi ceker ama boyle 4 5kere bakilmasi çok rahatsiz ediyor beni
(1,354 puan) tarafından
Benim dikkatimi çekse hemen kafamı çeviriyorum. Çocuk veya anne görse kalbi kırılır diye kendi kendimi yiyorum. Eşim baksa yanlışlıkla hemen uyarırım insanlar yanlış anlar üzülür diye.
0 oy
(1,940 puan) tarafından
İyi diyebilmissinn :) ben cevap vermem bu gibi durumlarda bakan baksın deyip ilerlerim ama tabi evlat olunca nasıl olur bilemem. Ne lekesi var ki öyle uzun uzun bakilacak merak ettm
(5,300 puan) tarafından
Porta sarabi var canim normalde esim olmadiginda *** mu var diyorum esim kamuflajliydi o yuzden kibar konuştm.d
(1,940 puan) tarafından
Kibar hımmm :D :D
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Gerizekalı işte sen gerizekalısın biz bakıyozmu deseydin mal ya bu millet nolmuş yani ne var ilginç olan insanlar neden böyle
0 oy
(8,843 puan) tarafından
Bendede öyle bir şans var nerde bir mall varsa gelip beni buluyor ailem arkadaşlarım bu yüzden benle alay ediyo mıknatıs gibisin nerde arıza orda sen diyolar
0 oy
(4,833 puan) tarafından
Arkadaşımın lösemi hastası çocuğu var. Çocuğun yanında kanserli çocuk bu mu? dedi edepsizin biri arkadaşıma kaş göz işareti yapıp yanımdan uzaklaştırdım. Edepsiz dedim terbiye yoksunu çocuğun yanında böyle mi konuşulur deyip mıçtım ağzına. 

Arkadaşıma kaç aylık ömrü kaldı diye soru sormuşlar. Delirdim ya cidden edepsizlik diz boyu. 
tarafından
Yok artık Allâh islâh etsin
(4,833 puan) tarafından
Daha neler nuraycım Allah iki iyilikten birini versin diye dua ediyorlarmış. Dua ediyorsun, verenin sonsuz gücü var istesene şifa.
tarafından
Tövbe estağfirullâh yâ rabbim böylelerin şerrinden muhafaza etsin
0 oy
(2,247 puan) tarafından

Bunu koskoca insanlar yapınca insan daha da sinir oluyo benim kızımın da göz renkleri birbirinden farklı gören saçma sapan yorumlar yapıyor bakıyor görüyor mu diye soruyor ya da ne kadar küçük diyor halbuki 8 aylik doğmasına rağmen kilosu boyu çok iyi insanlar konuşmak için konuşuyor böyle insanlara sinir oluyorum 

(1,601 puan) tarafından
Yanlış anlama ikiside renkli  benmde akrabamin öyle o hep renkli oluyo dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
1 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
26 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
1 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu

397,083 soru

11,876,376 cevap

35,989 kullanıcı

...