0 oy
1,285 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
Arkadaşlar az önce mutfak masamın üzerinde kelebekli bir broş gördüm. Eşime sordum sen mi bana aldın senin bir ilgin var mı diye o da dedi yok ben de senin diye düşündüm dedi. Evime kimse gidip gelmez bir komşum var o da en son 1 hafta önce geldi onunda değilmiş. Kafayı yiyeceğim. Bu broş nereden çıktı mutfak masama geldi. Siz olsanız ne düşünürsünüz 

31 Cevaplar

+2 oy
(417 puan) tarafından
Önceki postlarını okudum cıkardıgım sonuç eşin cok sinsi biri ve bişiler saklıyor senden.. hic o broş konusunun üstüne gitme gizlice takip et cunki işlerini sinsice yürütüyor malesef 
(18 puan) tarafından
Gerçekten duvarına bakınca eşinden ayrılmaman için hiçbir sebep görmüyorum seni çok güzel münipüle edip susturuyor haksızken haklı oluyor biraz gözünü aç tepkini koy münipüle etmesine izin verme asla sen onun eşisin mesajlarını okuduğunda tepki gösterdiğinde aramızda gizli saklı mı var de ayrı özellerimiz mi var de bilmiyorum eşin çok güvensiz biri sana karşı da çok ilgisiz
(417 puan) tarafından
Aynen öyle yeniannis adam iyi manipüle ediyor .
Telefonda ne gelirse kurcala internet gecmisi alısveris sayfalarından aldıgı sattıgı en son kimle konusmus kac dk konuşmuş herseye bak
(18 puan) tarafından
Bencede baksın ben eşimin önünde girer bakarım mesajlarına erkek arkadaşlarıyla olan konuşmaları okumam o ayrı rehberine bakarım İnstagrama bakarım bir şey diyemez sonradan da baksam bi şey görsem direkt söylerim bunu ona böyle böyle bir şey gördüm ne işi var telefonunda gibi
(417 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapıyorum valla ne kadar guvensemde insanogluyuz sonucta bir anlık hataya düsebiliriz kadın icinde erkek icinde gecerli ondan hic bir zaman kocam yapmaz demem cunki insanoglu nefis var
(18 puan) tarafından
Tabii canım Allah kimsenin başına vermesin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çocuğun yoksa senın degılse tek bır ıhtımal kalıyor bacı gecmıs olsun özür dılerım ama anladıgım bu 
(1,994 puan) tarafından
E ne diyecekti ki bacım
Kimse gelmez diyorsun çocuğunda yoksa...
(2,574 puan) tarafından
Eski postlarını okudum o oraya gökten inecek değil ya eşin zaten güvenilmez biriymiş iyice araştır bunu bence sen
(277 puan) tarafından
Nasıl araştırayım ki
(2,574 puan) tarafından
Eşine inanmadığını söyle veya ima et
tarafından
Kafa mı buluyorsun bacım insan evıne gelen gıdenı bilmez mı kımın dusurecwgını tahmin etmez mı mısal. Kocanı suçlamak ıstemıyorsan bırsey deme neyı okuyup ufleteceksın bu adam swnı delirtmeye calısıyor soylım bak daha senin görüp de ortadan kaybolan şeyler falan yapmazsa bende bısey bilmiyorum amacı degısık
+1 oy
(1,644 puan) tarafından
Çocuğunda yok neden hala diretiyorsun eğer boşanmaya niyetin yoksa kurcalama görmezden gel kendine bu düşüncelerle zarar veriyorsun üzgünüm ama seni aldatıyor gibi bırak bu adamı piskolojini bozuyor senin postların hep eşim eşim eşim le dolu kendine gelsen diyorum artk. 
0 oy
(109 puan) tarafından
Evine kimse gelmediyse kocanin olabilir ondaydi blki oraya koydu unuttu
(277 puan) tarafından
Eşime sordum o da bende gördüm senin sandım dedi. Bilmiyormuş o da
(18 puan) tarafından
Sende inandın buna yani..
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Belki çocuk bulmuştur masaya katmıştır 
(277 puan) tarafından
Çocuğum yok ki koysun
0 oy
(14,865 puan) tarafından
Pencereden düşmüş olabilir mi. Benim mutfak masam tam pencere önünde o yüzden olabilir mi diyorum. 
(277 puan) tarafından
Masam odanın ortasında canım. İmkansız yani
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Cocugun isidir canim onceden bi yere dusmustur sen farketmemistirsn o bulmustur gecen kasim ayinda her yeri aradik taradik annemin kupesini bulamadik mart ayinda masal buldu vestiyerin arasina koymus dusun bosuna aldatiliyorum vs gibi dusunme evde cocuk varsa
(709 puan) tarafından
Cocuk yokmuş
0 oy
(334 puan) tarafından
Ay aynısı annemin başona geldi ben de çok şaşırdım, ve tektaş yüzüktü, kimsenin haberi yoktu
(277 puan) tarafından
Sonuç ne oldu
0 oy
(533 puan) tarafından
Çocuğum yok diyosun seninde değil %90 eşin koydu dalgınlığına geldi yalan söyleye bilir 
0 oy
(1,829 puan) tarafından
Bence komşunun çocukları falan getirip orda unutmuştur eşinde masaya koymuş senin sanmistir 
0 oy
(2,676 puan) tarafından
Nerede bulmuş ki masaya koymuş eşin. Kapının orada bulduysa belki dışarıdan senindir diye koymuştur masaya biri düşürmüştür kapıda.
(277 puan) tarafından
Eşim koymamış zaten masanın üzerindeymiş. Eşim dün akşam ya da sabah bende farkettim dedi.
(2,676 puan) tarafından
Hmm tuhaf bir durum.
0 oy
(530 puan) tarafından
Allah Allah çok değişik bı durum bilemedimki adamin da günahını alamayiz
0 oy
(19,768 puan) tarafından
Aklını karıştırmak istemem ama aklıma kocanla ilgiliymiş gbi geldi
0 oy
(11,957 puan) tarafından
Eşin dalgınlık ile koyup unutmuş olabilir, kayınvalidenin falandır belki arabada bulmuş oraya koymuş senin sanmıştır kötü düşünme hemen
(277 puan) tarafından
Sordum herkese canım kimsenin değil
(11,957 puan) tarafından
Canım o halde eşin yalan söylüyor. Her türlü üste çıkacak hiç yakalım edelimine kanma. Çok da uslu duran biri değil zaten sanki eşin seni rahatsız eden çok huyu var kadınlar ile ilişkilerinde
0 oy
(1,141 puan) tarafından
Görmemiş olabilirmisin dicem ama imkansız kuzum görürsün mutfağa girip çıkarken canm . Eşin yerden felan alıp masaya koymuş olmasın canm 
(277 puan) tarafından
Yok canım. Eşimde dün akşam ya da bu sabah bende gördüm senin sandım dedi
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Canm son zamanlarda evden biyere gittgn oldumu hani annende falan kaldigin.eger varsa ole bisj demek istemem ama gecmis olsn canm kasten yapilmis biside olabilir.
(277 puan) tarafından
Gitme bile ki akşam kendi evimde olurum canım.
0 oy
(4,826 puan) tarafından
Bir gaslighting vakası.  Senin eşinden beklerim böyle şeyler. 
0 oy
(362 puan) tarafından
Ahaaaaaaa kocan yakalandı;) şaka yapıyorum kiz Allah korusun nerden gelmiş acaba 
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Önceki postlarınıda düşürnürsek geçmiş olsun mantıklı bir açıklaması olamaz çocuğunda yok mesajlaşmalar gitmeler felan bunlarda normal değil üstüne bu olay 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Bence eşin getirdi senden saklıyor onunda bildiği bir yerde koy takip et bakalım alıcak mı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 345 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 943 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Busem (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 456 göst.