0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından

image

Kızlar küpe takmayı seviyorum tesettürluyum ama hoşuma gidiyor. 

İki kulağımda da üçer delik var. Sağ kulağımda auricle piercing   sol kulağımda tragus piercing var. Birde helix deldirmek istiyorum iki kulağa da helix deldirsem çok mu abes olur yada bir kulağa 2 adet yan yana helix diğer kulagada ön helix şeklinde mı deldireyim. 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,241 puan) tarafından

Benimde birinde3 birinde 2 delik var abdest alırken maymuncuk anahtar gibi küpeleri çeviriyorum da çeviriyorum  Allah kolaylık versin sana :D 

Güzel duruyor bende seviyorum ama burnum da delikti kapattım onu uğraşamıyorum kulaklarımida kapatmayı düşünüyorum çocuk küpe görünce yapışıyor 

(49,829 puan) tarafından
aynen abdestte tek tek cikarip takiyorum şimdi duşa girerken tek küpe bırakıyorum onu hepsine sok çıkar anca oluyo☺️
(2,241 puan) tarafından
Benimde duşta küpem var 10 dklik abdest 20 dk oluyor uğraşta ugras :D
-Reklam-
0 oy
(11,259 puan) tarafından

Bacim hepsine tek tekmi bakcaz netten :D bu terimleri qnlayqn kac kisi var acaba suan

(1,101 puan) tarafından
Dur Görsel atayım ben
(1,798 puan) tarafından
:))) terimleri okuyamadan geçen ben :)
(1,101 puan) tarafından
Görsel paylaştım
(1,798 puan) tarafından
Valla görsele de baktım ama ben anlamam hiç canım kulağın bu kadar detaylı olduğunu da ilk kez gördüm:))) zaten kapalıymıssın canım, nasıl istersen öyle yaptır bence
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Fikir verecek yok mu
0 oy
(533 puan) tarafından
Ay bende deldirmeyi düşünüyorum ama siz bayağı deldirmişssiniz? En çok acıyn kısım hangisi acaba?
(1,101 puan) tarafından
Kesinlikle helix daha önce deldirdim ama bakımını güzel yapamadim 2 aya yakın taktım ama hiç iyilemsedi hep yaraydi o yizden çıkarttım ve kapandı şimdi geri istiyorum ama bakımını güzel yapmam lazım. Onun dışında tatagus çok acımıyor 2 güne geçiyor. Auricle de aynı sekilde çok bir ahrisi olmuyor
(49,829 puan) tarafından
onun icin deldirmeden takilanlar var ben oyle kullaniyorum
0 oy
(533 puan) tarafından
Ay bende deldirmeyi düşünüyorum ama siz bayağı deldirmişsiniz? En çok acıyan kısım hangisi acaba?
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Helix çok acıyor valla ,ben dört ay sol kulağımın üstüne yatamadım yeni yeni uzanıyorum 
0 oy
(49,829 puan) tarafından
abdestte zor oluyor ya ☺️ birde kikirdak kirilma riski var
0 oy
(3,766 puan) tarafından
Bende helix var ama tek kulakta daha hoş bende tek sağ kulağımda var 

Tragus bende istiyorum ama kararsız kaldım ağrı yapıyor mu çok 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 120 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 611 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ayşe"nin Annesi (296 puan) tarafından soruldu

397,029 soru

11,875,140 cevap

35,990 kullanıcı

...