0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Okadar çok yoruldum ki 5 senelik evliyim evime iğne almadım eşimin durumu olmadığı için şimdi ise çok düzeldi gelirimiz normalin 15 kat belki üstüne çıktı çok şükür biseyler almak istedim ayda 1000 TL'yi bana layık görmedi aldığım ürünleri iptal etmek okadar ağrıma gitti okadar bizuldimki qldigimda hep ev e mutfağa tencere tava okadar bile değerim yokmuş benim ben bunu anladım ayaklarım üzerinde durmak istiyorum KAPORA VERMEDEN İS yapaniniz varmı evde az çok kendi emeğim olsun kimseye heleki KOCAM OLAK İNSANA MUHTAC olmadığımı görsün istiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(1,771 puan) tarafından
Çocuğunuz mu var neden illa evde iş arıyorsunuz
(136 puan) tarafından
2 tane biri 4 aylık diğeri 4.5 yasinda bırakamam cocuklarimi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke tüm kadınlar ayakları üzerinde kocaya muhtaç olmadan yasayabilse
(136 puan) tarafından
Keşke okadar ağrıma gidiyo üniversite okumuşum git çalış ne evleniyosunki ******** beynim
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Aslında hiç birşey demez eşim aldigim şeylere  ama keşke kendi paramı kazana bilsem biraz destek olsam 
(136 puan) tarafından
Ne güzel okadar igrencki evlenirken çok uyardiler beni çok kimseyi dinlemedim kendim çekiyorum
0 oy
(8,346 puan) tarafından

Anlamıyorum şimdi biz buna eşmi dielim evin gelirini giderini karsilamak zorunda yani.

Neden iptal ettirdi peki ?
(136 puan) tarafından
Oduyemezmis günlük 1000 TL gideri var beş sendir sabrettim hala senden bana kadın olmaz dediğini duydum
(1,217 puan) tarafından
Yanlış anlamayın da o zaman neden böyle adamları çocukla ödüllendiriyorsunuz
(136 puan) tarafından
Böyle değildi parası yokken surda 4 5 aydır çok degisti
(136 puan) tarafından
Kendine Apple 11 almış benim alacaklarına laf ediyo
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Böyle evlere ek iş dönemi artık bitti gibi bir şey canım. belli başlı kişiler gruplar kendi ekibiyle topluyor bitiriyor, geri kalanı da maalesef elinde avucunda olanları dolandırıcılara kaptırıyor.  Belediyelere dernekelre falan müracaat et iskur gubi yerlere bak bazen o tür kurumlar da veriyor ama önerim eğer çocuk yoksa ya da kreş yaşı geldiyse normal bir yerde çalış sigortanı da başlat keyfine bak. Böylelerine başka türlüsü olmaz 
(1,217 puan) tarafından
Yorumlara baktım da 4 aylık bebek çok küçük ayrı kalamaz ya :(( yemek falan güzel yapabiliyorsan sarma mantı börek vs yap sat öyle şeyler de çok satılıyor
(136 puan) tarafından
Çocuklarım çok küçük biraz buyuseler calismazmiyim
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Tencereleri tavaları at çöpe yemek yapma .niye yemek yapmion derse söylersin evde tencere tava yok diye
(136 puan) tarafından
Yapmadım zaten istedi oğlum korkuyo kavgadan gözüme toz kaçtı demekten okadar yoruldum ki
0 oy
(970 puan) tarafından
Çok var eve ek iş kaporasız diyen ama tanıdık olmadığı sürece internet üzerinden onlar dolandırıcı oluyo canım malesef kreşlere başvurabilirsin hem çocukların yanında olur hemde çalışırsın bir de iskura muracat et bakalım 
(136 puan) tarafından
Aynen çok mantikli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
12 cevap 367 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,236 soru

11,880,975 cevap

35,997 kullanıcı

...