0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (5,245 puan) tarafından
2 haftadır aralıklı oruc yapıyorum ve cok zor kilo veriyorum 3.300 gr zar zor verdim insilun direnci olanlar nasil baş ediyorsunuz ilacı birakinca verdiginiz kilolar geri geliyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(2,083 puan) tarafından
İki haftada 3 kilo çok iyi bence düzenini bozma 
(5,245 puan) tarafından
Geçen senede yaptim daha aktif kilo veriyordum . Kabak detoksu yapmistim gecen sene 2.800 gr verdim bu sefer yapınca 700 gr zor gitti
(2,083 puan) tarafından
Suyu çoğalt hayatına bir tık daha hareket kat bol lifli ve protein ağırlıklı beslen insülin direnci için bir ilaç vardı adını unuttum Dr sor oda kilo vermeye yardımcı çok şükür bende de vardı ilacı düzenli kullandım geçti
(5,245 puan) tarafından
Saglik ocagina gidicem insaAllah orda bakarlar
-Reklam-
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Direniyorum. Ben de 75 kilo ile başladım. İlk başta bir seri kilo verdim. Sonra.takildim bir türlü veremedim ama ısrarla devam ettim. Sonra kırıldı çok şükür devam ettim
(5,245 puan) tarafından
Peki nasil beslendin diyetisyenle mi kendin mi ben 89 ile basladim 86 yi zor gordum iki haftada
(9,117 puan) tarafından
Ben diyetisyenle başladım. Çünkü kendim veremiyodum kilo. Kan filan verdim.. diyetisyen sonucuma göre takviye bisiler de vermişti o zaman. Sonra diyetisyeni bıraktım kendim devam ettim
0 oy
(4,694 puan) tarafından
Ben direncimi yuruyusle kırmistim glifor kullandim birde o dönem ama simdi cocukla olmuyor o kilolari geri almadim hamilelikle aldim ben kilo simdi veremiyorum pek evim hep yokus yuruyuste yapamiyorum o zaman 10000 adim atiyordum gunluk yuruyus parki vardi dümduz evim oldugu yerde boyle bir yer yok 
(5,245 puan) tarafından
Evet hareket kesinlikle sart ama iste 2 cocukla çıkıp bende yürüyüş yapamiyorum kosu bandi alicam mecburen hap kullanmadan kirmak istiyorum aslinda ben
0 oy
(714 puan) tarafından
Bende insülin direnci yok ama kilo veremiyorum pkos göbek yaparmış 7 aylık hamile gibiyim kendi başıma şeker ilacına başlayacagım galiba o baya kilo verdirmişri Dr yazmıştı hamilelik için pkos a iyi geliyor diye
(5,245 puan) tarafından
Benimde bel cevremde fazlaca yaglanma var yediklerimize dikkat edince duzene girer belki hemen ilaca baslamak istemiyorum
(714 puan) tarafından
Akşamları ekmek tüketmiyorum cips falan yok hayatımda kola falan içmem bilmiyorum gitmiyor yine de göbek
(5,245 puan) tarafından
Ben aralıklı oruc yapıyorum 2 hafta olacak alıştım ama kilo cok cok az gidiyor simdiye kadar 5 kilo civari vermem lazimdi 3 kilo zar zor gitti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leylaaa12 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,782 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayse1234 (803 puan) tarafından soruldu

399,873 soru

11,961,291 cevap

36,128 kullanıcı

...