0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (326 puan) tarafından
Kızlar hamile kalmak istemiyorum afedersiniz dün eşimle birleşme oldu normalde prezervatif ile korunuyor ben kullanmıyorum bir şey dün dedi prezervatif yırtık falan çok korkuyorum önerdiğiniz hamile kalmama hapı var mı lütfen ikiz bebeklerim de var bir buçuk yaşında 

2 Cevaplar

0 oy
(2,071 puan) tarafından
Ertesi gün hapı ella diyorlar ama baya pahalıymış ve onu şüpheli ilişkiden sonra belli bir saate kadar içersen işe yarıyor sanırım. Ben hiç kullanmadımda başkalarından bildiğim kadarıyla. İnşallah hamilelik olmaz.
(326 puan) tarafından
İnşallah olmaz ya varya çok korkuyorum Ella olanı sormuş eşim demiş içinde sadece bir tane var 500 TL
(2,071 puan) tarafından
Korkulur tabi korkulmaz mı benimde kızım 14 aylık. Bende korkuyorum hapla korunduğum halde
(326 puan) tarafından
Evet ya bide şey bu Ella dediğinizi alıyorum bugün eşim alacak ama içinde sadece 1 tane var onu ne sıklıkla kullanmam lazım ucuz değil 500 TL diye her zaman alamam ama ne sıklıkla almamız lazım bilginiz var mı acaba
(2,071 puan) tarafından
Valla hiç bilmiyorum
(326 puan) tarafından
Neyse şuan aldım kullandım inşallah faydası olur teşekkürler yinede
-Reklam-
0 oy
(9,108 puan) tarafından
Ella hemen al. Hiç bekleme..ne kadar erken içersen o kadar iyi olur. 
(326 puan) tarafından
Eşime söyledim bugün alacak inşallah ama Ella dedi içinde sadece bir tane var 500 TL
(9,108 puan) tarafından
Yapacak bişi yok canım. Çocuk daha masraflı yani. Hele istenmeyen bir gebelik olursa onun psikolojisi çok daha ağır
(326 puan) tarafından
Aynen öyle valla aldık aldık 500 değil 1000 TL olsa yine alırdım neyse ki eşim gelirken almıştı şuan ilacı kullandım
(9,108 puan) tarafından
İnşallah tutmaz canım. Hadi geçmiş olsun. Çift korunma yöntemi uygulamakta fayda var.
(326 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım amin teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 175 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,300 göst.
0 oy
1 cevap 221 göst.
0 oy
7 cevap 309 göst.