0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim. Bime yemek takımı gelmişti onu almaya gittim annem rica etti onlar köyde kalıyor. Gittim bime iki kişi vardı biri kadın biri erkek. Baktım koli çok ağır erkek olandan rica ettim kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz diye. Duymadı sanırım sonra tekrar söyledim. Yine umursamadı tekrar çağırdım yine gelmedi. Ben de kaldırdım kasaya götürdüm. Arabayı kapının önüne çektim. Kadına dedim bari kızıma iki dk göz kulak olun arabaya atayım o da Bi şey demedi. Gel kızım dedim peşimden geldi arabayı attım eve geldim. Çok pişman oldum ama kimse yardımcı olmadı. Karnımda falan ağrı yok bebek de hareket ediyor. Ama yine de sıkıntı olur mu, kanama VS şeyler de olmadı. Normalde kızımı d kaldırırım mecbur kalınca ama o 13 kilo anca var. Koli bayağı ağırdı düşünün 48 parça yemek takımı. Korktum açıkçası. Annem de kızdı bayağı almasan da olurdu niye kendini o duruma düşürdün ya bebeğe bir şey olsa diye. Ama napim kaıdn kendi gelemiyor benden blendır da istemişti alamamıştım bari bunu alayım dedim 

4 Cevaplar

0 oy
(9,117 puan) tarafından
Birşey olmaz inşallah canım ama dikkat et. 
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Hem hamilesin hem kızın var annenin bunu senden istemesi bir garip bişey olmaz Allah'ın izniyle ama dikkat et canım 
(63 puan) tarafından
Ablam evlenecek onun için istiyor ilçede benden başka kimsesi de yok köy de uzak. Akşam eşimle gidecektim ama kalmıyor hatta çoktan bir tanesinde bitmişti o yüzden mecbur gittim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Nasıl insanlarmış gelip de yardım etmemişler ben olsam markette bağırırdım insanlık ölmüş diye 
(63 puan) tarafından
Ben de anlamadım bir de görüyorlar hamile olduğumu göbek bayağı belli. Değişikler gerçekten
0 oy
(28,381 puan) tarafından

Birşey olmaz ya riskli hamilelik değilse korkma

(63 puan) tarafından
Yok değil ama işte korktum Bi an

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 245 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 225 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu