0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (1,722 puan) tarafından
ben yeni taşındım kimseyi tanımıyorum,dün kapıda bi 40 yaşlarında falan bi abla ile öyle tanıştık ayakta biraz sohbet ettik, ondan sonra kızım mızmızlanmaya başladı bende abla eve gireyim de karnını doyurayim dedim tam kapıyı açtım, dur dedi bende geleyim de evini bi bakayım dedi, yani o anda ev müsait mı değil mı hiç bişey sormadan girdi , kızım ağlıyordu onunla uğraşırken kadın gitmiş yatak odasına falan bakıyor bende sinirlendim,  abla gel mutfak bu tarafta dedim , neyse geldi mutfağa falan bakıyor bi anda aa dolabın da ne güzelmiş ded bi anda açı verdi aa içi de genismis herseyiniz de var maşallah dedi. ne bileyim ben yeni tanıştığım birinin yatak odasına dolabına kadar açmam yani , bana biraz meraklı geldi öyle samimi olmak istiyorum. sabah kapıya geldi sana erik getirdim dedi , sağ ol teşekkür ederim abla dedim , kız napiyor falan dedi bende yeni uyandık kahvaltısını hazırlıyorum dedim öyle buyur falan demedim .

47 Cevaplar

0 oy
(408 puan) tarafından
hiç de ayıp etmemişsin ilk tanışmada böyle yapıyosa önüne geçemezsin merhaba merhaba yeter bence..
-Reklam-
0 oy
(14,574 puan) tarafından
komşuya değil de kendime ayıp oldu mu diye sor kız o ne öyle hiç sevmem o hareketleri 
0 oy
tarafından
Kız kardeşimin evine ilkez gittiğimde, evi dolaşabilirsin dediği halde yatak odasına giremedim. kendisi bebeği emzirmek için odaya geçtiğinde tekrar  çağırdı gel bak abla diye. Yani ben kızkardeşimin evinde bile boyle rahat davranmıyorken, 5 dakikada tanıştığı insanın yatak odasına giren biri bana gerçekten doğaüstü geliyor. Mümkünse görüşme bile kapıdan kapıya selam o kadar çünkü böyleleri değişik olur 
0 oy
tarafından
Meraklı sınır bilmeyen hatta terbiyesiz biri ya dolap açmak nedir? Kes muhabbeti bence sonu pişmanlık. 
0 oy
(709 puan) tarafından
Uzakken dur uzakk bir abla tavsiyesi
0 oy
tarafından
İlk tanışmada böyleyse gerisini düşünemiyorum uzak durmandan fayda var canım 
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Anam anam uzak dur sohbet dahi etme oylesiyle ne münasebet benim abim bile yatak odamdan adımını atmaz.kapisi açık olsa bile yüzünu öne eğer geçer.terbiyesiz kadına bak asla muhatap olma

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 450 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 436 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 301 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 382 göst.