0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kısaca ben bebk için tedavi görüyorum ama başka memlekette eşimin ailesinin haberi yok ben annemlerdeyim bugün eşimin teyzesi aradı sadece hayatımda bir kere gördüm görümcemin düğününde beni aradı başka numaradan ben ilk yabancı numara diye açmadım daha sonra telrar aradı cevao verdim teyzesiymiş ilk nasılsın iyi misin diye sordu bende belli etmemek için ebet teyze iyim oturuyorum eşin nerde dışarda dedim bana sonra senin ev neredeydi sizin ordan geçecez de bi namaz kılıp çıkalım dedi bende o an panikledim çünkğ evimde değilim tokatta oturuyorum ama ben erzincan dayım sonra dedim eşimi arayım tarif eder eşimi aradım oda sende çorumdayım de seydin geziyorum desydin dedi ama ben sandım hal hatır soracak baştan deseydi sze gelcez o şekilde derdim sonra tekrar aradım teyze dedim siz nerdesiniz yarın mı geleceksiniz oda yok şimdi yoldayız bende teyze eşimin arkadaşı davet etti bugğn ordayoz şimdi akşama geçerseniz yetişirim eve dedim oda tabi alındı belliki sesi düşük geldi eşim aramış ona da cevap vermemiş şi di diyceksiniz deseydin falan ama inanın iki defa aşılama geçirdim çok sıkıntı yaşadım stres yaşadım artık kimse bilmesin istedim sessiz sedasız olsun dedim çok mu ayıp oldu eşimin annesini aradım böyleyken böyle dedim oda hiç bir şey olmaz davetteymissiniz ne yapalım keyfinize bakın dedi ama içim içimi yiyor :(

10 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Pek kısa olmamış ama neyse başlıyorum okumaya hadi bismillah:))
tarafından
Haklısın canım :)
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Yok kız ne olacak yaaa gayet iyi idare etmişsin
tarafından
Öyle mi dersin
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Boşver takma gülüm senin stressiz olma zamanlarin böyle herşeyi kafana takma kızacak alınacak brsey yok farzet gerçekten arkadaş davetliydiniz kizmasi gerekecek brsey yok ;)

tarafından
Demi çpk taktım sıkıntı eşimin ailesi de bilmiyor ki o yüzden onşardanda gizledim ben annemler bilşyor sadece
0 oy
tarafından
Benim nerde veya kimde oldugumm ilgilendirmez ama once esime soyleyim tarif etsin diyip sonra evde deiliz demenden onlari istemedigini dusunmus olabilir..
tarafından
İşte o kötü oldu ama dedşm siz ne zaman geleceksiniz dedim ondan sonra ben çorumdayım dedim
0 oy
tarafından
Boşver salla kız. Senin stres olmaman lazım şu zamanda.

Ayrıca bence teyze seni kekliyor. Evinin nerde olduğunu bilmeden sana namaz kılmaya gelmesi hiç mantıklı gelmedi. Hiç mi etrafında cami yokmuş, mescid yokmuş.

Hadi deseki çaya geleceğim evde misin diye, tamam derimde. Namaz ne alaka
tarafından
İşte canım oda demek hazırlık yapmıyım diye öyle dedi ama yanş yol üstündesin demesi de benşm zoruma gidiyor
tarafından
Boşver hiç takılma. Yalnız tamam yarın gelelim deseydi napcaktin ;)
tarafından
Canım yolda olduklarını biliyordum zaten bilmemezlikten gelmek için öyle dedim o zamanda ne yapardım bilmiyom
0 oy
(119,328 puan) tarafından
ama o da son dk haber vermeseymis canim hic sevmem ben oyke
tarafından
Aynen canım bende kaldım başta deseydi o toplara girmezdim ne biliyim ben gelecek bir kere gördüğüm insan üstelik eşimde ilk defa teyzesi kendi kardeşinin düğününde gördü gelini damadı da vardı galiba tanımam etmeö hazırlığım yok gelse de oyle de rezil olacaktım
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Annemlere geldim deseydin ya kız karmançorman etmişsin işi 
tarafından
Canım eşimin aileside bilmiyor annemlerde olduğumu ve kaynanam mın kız kardeşi illaki arayıp der ona da annemlerle kaynanamlar aynı şehirde üstelik
0 oy
tarafından
Simdi sadece tedavini düşün canim gerisi umrunda bile olmasın,Belki evde müsait değilsin,Belki işin gücün var.

Onların bunu düşünmesi lazım çat kapı gel olmaz öyle her ne kadar yarım saat 1 saat inceden haber versede bosver hic takma ☺☺☺❤
tarafından
Üzülecek derdin mi kalmadı baci☺☺☺

Dediğim gibi sadece tedavini düşün ve sonra bize güzel haberlerle gelll❤❤❤O güzel haberi bekliyor olacağım canimmm❤❤❤❤
tarafından
İnşallah ne olur dua edin benşm içinde 3. Aşılama çok stresli rabbşm öncelikle hayırlısını nasip etsin de
tarafından
Stres yapma canımın ici❤❤ insallah güzel şeyler olacak,darısı önce sana sonra da bana inşallah❤❤❤
tarafından
İnşallah canım inşallah rabbim görüyor ondan gelen baş göz üstüne rabbim emeğimizi boşa çıkarmasın ne diyim
tarafından
Insallah canim benim inşallah❤❤❤❤
0 oy
(4,950 puan) tarafından
Canım keşke annemlerdeyim deseydin sanki biraz ayıp olmuş ya 
tarafından
Canım eşimin ailesi de annemlerde aynı şehirdeler o tehlikeye i nasıl  alıcam eşimin aileside bilmiyor annemlerde olduğumu o yüzden
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Canım neden eşinin ailesi bilmiyor ki:// duyunca bence daha çok aranız bozulur 
tarafından
O yüzden canım yoksa niye demiyim normal hamile kalamadım hiö sebepsiz interfilite e tedavşylede olunca mecbur dikkat ediyorsun ama söz oldu o yüzden
(1,248 puan) tarafından
Aman boşver sen bebeğini kendini düşün sadece kafana takarsan böyle dert edersin kendine
tarafından
Dua edin benim için olur mu
(1,248 puan) tarafından
Demeden ettim cnm valla Rabbim kolaylaştir zorlaştırma hayırla sonuçlamdir de cnm sürekli ben ne işim olursa olsun hep bu duayı ederim hamdolsun ki duam kabul olur insAllah hayırlı şekilde kucağına almak nasıp olsun emeklerinix boşa çıkmasın
tarafından
Amiin canım amin isteyen tüm herkese rabbşm nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 383 göst.
0 oy
10 cevap 502 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 404 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy