0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (709 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kiskançmisiniz kızlarım eğer kiskancsaniz bunu belli edermisiniz yoksa gizlermisiniz:woot:

Ben sevdiğimi sonuna kadar kıskanırım ve bunuda bütün benliğimle belli ederim:ninja: artık anlayana...

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
(9,473 puan) tarafından
eskiden evet ama güvenmeyi öğrendiğimden beri değilim. daha doğrusu eşim de sağolsun kıskandıracak durumlara sokmadı kendini 
(709 puan) tarafından
Kiz sadece eş demedim ki anne kardeş arkadaş misal ben annemi çok kıskanırım herkesten:)
(9,473 puan) tarafından
haa yok ya kıskanmıyorum öyle. daha küçükken ablamlardan kıskanırdım ama baya çocukluk dönemi sonra kalmadı
(10,676 puan) tarafından
Bu ben yazmaya gerek kalmadı ++
-Reklam-
0 oy
(6,578 puan) tarafından
Hiç yok öyle huylarım:Ddd
(709 puan) tarafından
Hiç bir sevdiğini kiskanmazmisin kız
(6,578 puan) tarafından
Kız niye kıskanayım:D yani nasıl kıskanıyorsunuz mesela ben onu da anlamıyorum:))
(709 puan) tarafından
Aaa misal ben annemi kıskanırım çoğu kişiden
(6,578 puan) tarafından
Tövbeler olsun:D yok bacım hiç o kadar yoramam kendimi:d
(709 puan) tarafından
Kıskanmak yoruyor insanı ewet:D
0 oy
(408 puan) tarafından
soruna soruyla başlayabilir miyim:) neden kızlarım diye hitab ediyosun.. okurken hiçhoşuma gitmiyo tabii benim fikrim 
(408 puan) tarafından
ne alaka:))) kızlar değil kızlarım diyosun o garip oluyo
(709 puan) tarafından
Neyi garip Allah aşkına takıla takıla bunami takıldın soruda ben geneli öylee konuşurum konuşma tarzım bu yani anlicagin hoşuna gider gitmez orası beni ırgalamaz kızım:)
(408 puan) tarafından
tamam annecim :) aslında bilmek istediğim yaşça büyük müsün o yüzden miydi ama sen ters cevap vermeyi tercih ettin, hemen savunmaya saldırmaya ne kadar meyillisin.. sakin
(709 puan) tarafından
Aslında tam tersiyim ama burda anlaşılmıyor neyin ne olduğu buda beni geriyor neyse kusura bakma terslemedim canisi kendimi ifade ettim sadece ben buyum yani yaşım büyük küçük farketmez konuşma tarzım bu yani
(408 puan) tarafından
anladım iyi geceler
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Yerine göre kıskanırım ama ilk evlendiğimde baya baya burnundan getirirdim eşimin
(709 puan) tarafından
Tedbirlidir artık:D
(19,781 puan) tarafından
:D bilmem artık sıkıyosa olmasın
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Sadece eşimi kıskanırım çok samimi olan biri olursa ama asla eşime belli etmem. Eşime güveniyorum. Eşim de beni kiskanmaz veya belli etmez. Zaten kıskanacak durumda değiliz ikimizde rahat hayatı seviyoruz. Haremlik selamlık sevmiyoruz veya kıyafetlerimize karismiyoruz. N zaman dışarı çıkacağımıza karismiyoruz. Böyle olunca kıskançlık olmuyor. 
(709 puan) tarafından
Bu senin yaşadığının milyonda birini istiyorum:D
(7,157 puan) tarafından
Valla rahatım ya Allah bozmasın nazar değmesin. Ailem çok karışırdi herseyime ve çok kısıtlarlardi eşim çok anlayışlidir.
(709 puan) tarafından
Neguzel ruh eşini bulmuşsun ozaman kizçem
(7,157 puan) tarafından
Yok canım ruh eşim değil bu konuda rahatım evet ama kesinlikle ruh eşim değil fikir ayriliklarimiz çok. Sadece birbirimize saygı duyuyoruz tatsızlık çıkmasın diyoruz çoğu şeye.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,061 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 233 göst.
26 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.