0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir tane çocuğum var Allah bağışlasın hepimizinkini bir arkadaşım var sürekli ve sürekli çocuk 2 çocuğu neden yapmadığıma dair benimle sorgu sual içerisinde sürekli çocuk yap çocuk yap tamam da sana ne yani ben bu kişiye karşı nasıl bir tavır sergilemeliyim herkesin hayatına müdahale etmemesi gerektiğini nasıl anlatabilirim 

38 Cevaplar

+1 oy
(7,761 puan) tarafından
Benim kaynanam öyle istiyo da çok dile getirmiyor gecen oğluma kardes istiyon mu dedi eşim de amcası yapsın dedi kaynanam hemen amcasının üstüne attı şuna bak dedi eşim için bende sen ne olsun istiyosun dedim şakaya vurup laf soktum güldük sonra da isteyen kendi dogursun ben bakamayacagim çocuğu dogurmam bi tanesi yetiyo şuan ilerde belki yaparım belki de hiç yapmam dedim crva veremiyo 
(7,761 puan) tarafından
Benim komşular da diyo onlara da aynı cevabı veriyorum sonra haklısın diyolar
tarafından
Gerçekten insanın etrafında böyle insan olunca insan enerjisini çekiyorlar Bir de komşu ya sana ne yani değil mi ister yapar ister yapmaz ne kadar meraklı bir millet bizim
(7,761 puan) tarafından
Aman her yerde var o canım hastaneye postaneye git bi aile toplantısına katil düğün bayram olsun ilk ikinci çocuk ne zaman diyolar kime ne haklısın da bunu kafaya takmamak lazım yoksa insan kanser olur böyle
(1,604 puan) tarafından
Hahahahahahahah iyi demisdim valla
(1,604 puan) tarafından
Buarada bizimkiler gibi anne oğul aralaronda perde yok konusuyorlar hadsizce
-Reklam-
+1 oy
(983 puan) tarafından
Senmi bakacaksın de 
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Sanane guzel kardesim demek gerekir. 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Biz öyle istiyoruz de geç 
0 oy
(4,831 puan) tarafından
Ne zaman canım isterse o zaman yaparım de açık açık
(47 puan) tarafından
Valla ben dediydim. Daha da kimse sormamisti. Tabii başta insan gibi cevap vermeye çalıştım kimse laftan anlamadı.
(4,831 puan) tarafından
Bizim inşaat güzellikten anlamıyor Malesef
0 oy
(18,230 puan) tarafından
Ayy ne haddine ya benim arkadaşımın kızı tek 8 yaşında ben asla böyle bi cümle kuramam hayat onun o ne yapacağını biliyodur
tarafından
Canım maalesef herkes bir olmuyor benim etrafımda böyle insanlar çok:))))
(18,230 puan) tarafından
Hadsizlermiş cidden
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım istemiyor çok istiyorsan sen git evlen doğur de ben de de vardı böyle bir tip öyle dedim şimdi ikiz hamile ohh olsun ( şaka amaçlı ) dedim 2 çocuk istiyordun bak oldu dedim şimdi de nerden dedim diye düşünmeye başladı 
0 oy
(1,590 puan) tarafından

Özür, bu belge tipi kabul edilmiyor.

İnşallah açılır cnm geçen paylaştım bende heryerden kimse bana bişey demesin diye

tarafından
Açılmadı canım
(1,590 puan) tarafından
Videoydu ama başka türlüde atılmıyor link olarakta paylaşamadım
0 oy
(11 puan) tarafından
Sen yap denir  çok şükür bir tane var  hala hala fesat 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Sanane bacım. Kocamla yatak odama da karışamazsın de.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sanane de geç. Neden kendine bunu dert ettin. Bazen bana da ikinciyi yap diye söylüyorlar. Ben almıyım, alana da mani olmayım. Kim ne isterse yapar beni ilgilendirmez başkasının hayatı diyip geçerim ki o da idrak etsin başkasının hayatına karışmaması gerektiğini. Sevmediğim insansa bodozlama laf söylerim ama. Kayınpederim 2. Yapın biz kıza bakarız diyor mesela. Ben almayım baba çok isteyen kendi yapar diyorum.
0 oy
(8,218 puan) tarafından
Banada herkes çocuğun olmuyor mu diyo açık açık çocuğum mu olmuyo diyolar.ve samimi olduklarım yakınlarında değiller 
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Cevapları okuyum bende banada lazım spiral taktirdigimi bilen duyan eş akrabalar3 cüyüde yapib sonra taktırsaydin diyo ne acelen vardı senin neyine gerek spiral diyolar 
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Benim arkadaşlarım daha doğurma diyo onlara inat 2 ciyide 3 cuyude şimdi 4cü yüde doğurdum hala doğurma diyorlar ben ise aldırmıyorum sende aldırma boş ver
0 oy
(163 puan) tarafından
Sen yap cok istiyosan diyin gulerek sakaya vurarak sonrada esimle benim kararim boyle ben cok semem bu konun acilmasini de guzelce uyar 
0 oy
(163 puan) tarafından
Benimde kaynanam konusur bazen ogun esimin yaninda kuzeninin ikinci cocu geliyormuş hamileymis esi diyo sonrada bana sen yandin simsi ikinciyi ister yapar dedi bende o karari ben veririm dedim bi kac yil dusunmiyorum yapmicam dedim bide daha bebegim 11 aylik bide 4 tane cocuk istiyomus benden kaynanam 4 5 tane olur diyo bende guldum ben istemiyorum dedim yuzune karsi
0 oy
(359 puan) tarafından
Ben öyle uygun gördüm de:)
0 oy
(430 puan) tarafından
Bende de var maddiyati asla takmıyorum da ne bileyim ya şu dünyanın haline bak zaten bitane çocuğum var Allah saglik versin ona şükür elhamdulillah kardeş olmak da cok guzel ama sürekli de cocuk yap demek bilmiyorum sinir bozucu ben kimseye demem 1. Olsun 2.olsun banane yaparsa da kendine yapmazsa da kendine sorarsa da fikrimi soyler geçerim bazen asiri sinir bozuyorlar
0 oy
(13,845 puan) tarafından
Bana bir tane yeterli sen yap kimsenin de eşiyle vereceği çocuk kararına burnunu sokma de 
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Banada doğurma diyolardı suan 2 ciye hamileyim 

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,811 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 255 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyam (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 762 göst.