0 oy
335 göst.
Moda kategorisinde (38 puan) tarafından

Bu yelekte 8 ip kullandım ama elime alınca baya ağır gidince de ağır yani anneme örmüştüm  ne yapacağımı şaşırdım valla 

image

9 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
Kimse cevaplamayack mi 
-Reklam-
0 oy
(573 puan) tarafından
Yok gayyete güzel bence cokmu ağır ee kışın gayet idel annen için bu arda elinize sağlık çok şık olmuş iple.alajali.ola bilir bu bı tık kalın ipler var muhtemelen ondandır ☺️
(38 puan) tarafından
Komşuma gösterdim çok ağır dedi giyince de omuzlarım ağırdı baya ağır ya niye böyle oldu yaa nasıl hafifler ip kendini nasıl salar bide kısa olmuş dedi
(38 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ilk defa yaptım YouTube dan izledim örnek falan
(573 puan) tarafından
Çok hoş bende gecen yotupda baktım ilk defa patik ördüm 2 şisle sonra 5 şile olani yaptn bebişim için anneme atım şasrdi senmi yaptn die:);kim ogreti
(573 puan) tarafından
Annenize kısa gelirmi ki bilemedim ama artk yapmşsın kışın giysin yapcak birşey yok sökmesin de ama kısaysa asagiyi söker bı kaç sıra orerrsinz
0 oy
(239 puan) tarafından
Pek anlamam ama, modelinden kaynaklı ağır olmuş olabilir. Bir de ipiniz de biraz kalın sanırım. 8 ip biraz fazla gibi geldi bana ama çok güzel örmüşsünüz eliniz de çok düzgün 
(38 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama ağır giyince 10 dk sonra falan omuzlarım ağırdı anneme ördüm oda der kesin ağır falan diye ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(729 puan) tarafından
Ipi kalınmış demekki canim 
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Canım ipin kalın ondan olmuş yapacak bişey yok buna ya başka ip al tekrar or ya da kullansın böyle 
(38 puan) tarafından
Hevesim kırıldı ya ilk defa yaptım böyle oldu ama ipçi adama dedim bn yelek orecegim ona göre ip ver onu verdi
0 oy
(695 puan) tarafından
Model güzel olmuş canım sadece ipteb kaynaklanıyor hem kalın olduğu için hemde çok ip gittiği için 
(38 puan) tarafından
Tanesi 40 tl den aldım çok pahalı ya
(695 puan) tarafından
Bence yeleği battaniyeye çevirebilir sen çevir bebek battaniyesi olsun iki önleri sokersin arkası gibi birleştirirsin
0 oy
(7 puan) tarafından
Ben de yelek yaparım ama en fazla 3 tane ip biter. Hem modelden hem de elinin sıkı olmasından  kaynaklı 8 ip kullanmışsın ki 8 ip gerçekten çok fazla. Ağır olması çok normal. Nasıl bu kadar ip kullandın şaşkınım kullandığın tığ ve ip kaç numara? 
(38 puan) tarafından
Tığ 2.5 ipte kalın ipti evet
0 oy
(3,457 puan) tarafından
İpi cektirerek örmek lazımdi sekiz ip bu ne kiiiz battaniye mi örüyorsun anaaa kalın kalın ama çok güzel duruyo
(38 puan) tarafından
Söksem bida yapsam kötü mü olur ya
0 oy
(7 puan) tarafından

image

bak canım mesela bu yelek hem model olarak kalın hem de ipi ince buna rağmen 3 ip kullandım. Muhtemelen hem tığın ince hem de elin çok sıkı. 
(7 puan) tarafından
3 4 günde örüyorum, teşekkür ederim ❤️
(38 puan) tarafından
Çok güzelmiş çok beğendim
(38 puan) tarafından
Evet elim sıkı bu ip ne diye geçiyor
(573 puan) tarafından
Masllah eliniz hızlı demek
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Alize Angora Gold ipin adı

İlgili sorular

0 oy