0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Sürekli karın ağrısı kabızlık ishal vs sorunları yaşayan var mı ülseratif kolit veya ibs olanlar veya başka birşey bilmiyorum birsey var ama ne bilmiyorum. Kolonskopi ile tanı konulacak ama gelin görün ki aşırı korkuyorum devlet hastaneleri uyanık uyutmadan yapıyorlar özeller ise çok para. Korkum ise hepsinin önünde. Sancidan kıvranıyorum. 

2 Cevaplar

0 oy
(4,592 puan) tarafından
bende de kronik  kabizlik var  ot cer cop bitki falan oyrl biseler icince anca vc cikabiliyorum.
(1,651 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı denediniz mi?
(29 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sürekli kabızlık başka sorun yoksa bağırsak tembelliğidir büyük ihtimal gittinz mi hiç doktora
(4,592 puan) tarafından
gittim probiyotik veriyor ama ben oyle cikamiyorum vc ye  yine kullaniyorum sinameki aclikotu falan. haliyle tedavi de bir ise yaramio.  yok hindistancebizi  yagi falan kahveye koyarim ama hic etkisi yok bende iki ltre zeytinyagi icsem de fayda etmez malesef ot mot olmadan. hamileliklerde mahvoluyorum o yuzden
(2,984 puan) tarafından
Bence sen bu ot vs.kullanarak bağırsağını tembelleştirmişsin. Bende senin gibiydim. Kronik kabizlığım vardı. Doktorumla bi ilaca başladım. 6 ayda kurtuldum şükür. Bence iyi bi doktora git.
-Reklam-
0 oy
(273 puan) tarafından
Bnde de var aynı sıkıntı benimde Cesaretim yok doktora gitmeye 
(29 puan) tarafından
Aynı benimki gibi mi ne şekilde sizin ben artık dayanamıyorum
(273 puan) tarafından
Bı kabizim bı ishalim birde tam boşaltım olmuyor ve çok zorlanıyorum karnıma ağrı giriyor hep ilaçlarla tuvalete cikiyorum
(29 puan) tarafından
Ayy benimde ama ilerlemiş galiba dehşet karnım ağrıyor resmen atak gibi atak günleri var işte l Zaman dayanamıyorum
(273 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım vlh bn korkuyorum gitmeye napayım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mucizemoldu (29 puan) tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap 311 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde papatya3 (1 puan) tarafından soruldu

385,049 soru

11,516,174 cevap

35,176 kullanıcı

...