0 oy
759 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar soeunlarimi bilem bilr. 1 hafta oldu babamlara grleli oğlumla beraber eşimin ilgisizliği sevgisizligi ve 2 aydir benmle konuşmaması yüzünden çıkıp geldm. 

1 haftadır ne aradi ne  sordu zaten. Ne beni ne oğlunu 

İnstagram hesabi bende acik gorumcemle gülmeli kahkahali videolar emojiler atıp duruyorlar ya bu kadar mı yolunda gidiyor ojun için onlar için 1 haftadır bizim ev cenaze evi yemin ediyorm  :'( onun için hu kadar mı basit  kahroluyorm ya çok üzülüyorum. Kendinizi benm yerime koyup ta yazın nolr zaten hiç iyi değilm linclemeyn

23 Cevaplar

+1 oy
(200 puan) tarafından
Sen acilen o hesaptan çık görme gördüğün şeyi de onu da görme sen ne zaman bosverip umrunda değilmiş gibi davranirsan bak kapında nasıl köpek oluyoe
-Reklam-
0 oy
(464 puan) tarafından
Ne diycemi bilmiyorum allah seninde bebegininde yatdimcisi olsin insallah
tarafından
Göğsüme koskocaman taş koymuşlar sanki dayanılarak gibi değill:,(((((
(464 puan) tarafından
Biliyorum baba evine donmek cok zor heleki cocukla bol bol dua et insallah hersey yoluna girecek akan suya dahi yolunu bulduran rabbim sizede buldurur elbet
0 oy
(86 puan) tarafından
Linçlencek bişey yok çok haklısın insan değerim bu kadar miydi diyo hayal kırıklığına ugruyo sonuçta kimse herşeyi bırakıp ayrılmak istemez sen de oraya giderken biraz yoklugumu anlasın hissetsin pişman olsun çabalasin istedin ama hayal ettiğin gibi olmadı o yüzden çok üzülüyosun kalbin kırılıyor ortada da bı çocuk var üzüntünu anlıyorum kolay kolay da geçmez yasayaman kimse anlayamaz çok zor ama böyle bı adamdan da olmaz gibi geliyo yani anlattiklarina bakılırsa gitmekte çok hakliymissin sen bundan zor da olsa vazgeç canım değer görmediğin yere dönme tek diyebilcegim bu inşallah çok pişman olur hatasını anlar birgün 
tarafından
Tam olarak yazdığın gibi herşey. Ben anlasın aklı başına gelsn diye geldm ama nafile beni de geç oğlunu çok severdi onsuz yapamazdi nasıl dayanıyor hereey yalanmiydi şimdi Rabbım onu kahretsin hayatımı mahvettim resmen beni herkese rezil etmekten başka vsy yapmadı yarı yolda bıraktı evladimla bir guzel sözü esirgedi benden bu nasıl bi acı ben nasıl dayanıcam oğlum her baba diyisinde ölüp ölüp diriliyorm
(86 puan) tarafından
Dayanicaksin sen guclu olcaksin canım o seni böyle sindirmek istiyo böyle yapınca geri döneceğini saniyo ama sen de ona bu istediğini verme erkekler ilk başta anlamiyo onlara sonradan dank ediyo sen hicbirsey yazma suçlama onu sakın bak bu sözümü unutma ona kesinlikle yazma çok uzulsen bile hakaret etme sessiz kal bı sure yazarsa ararsa açma merak etsin hiçbir hikâyelerine de bakma al cocugunu çik dolaş biraz kafanı dagit gerekirse hesaplarını dondur ciddi olduğunu göster üzüldüğünü asla belli etme erkeklere böyle olmak şart yoksa çantada keklik gibi görüp herşeyi yaparlar
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Adam değil ya valla, ayıp ayıp yuvası belki yıkılacak nasıl gülebiliyor,bu kadar mı derdi yok,insanın bir kuşu bile kaçıyorda evden insan üzülüyor, yazıklar olsun,inan bundan adam olmaz serefsiz 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ah canım benim. Sizin ev cenaze evi gibidir çünkü o çocuğa kıyamıyosunuzdur. İşte babalar nedense böyle oluyor erkeklerin geneli yani eşiyle kötüyse çocuğu da kenarda kalıyor. Sana inat yapmıyorlarsa o gülüşmeleride. Allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
(902 puan) tarafından
Bacım sen ondan daha çok mutlu ol. Sen ondan daha çok eğlen yavrunla yoluna devam et sil o adamı. Demesi kolay biliyorum ama kendini mahvetmekten başka bişey yapmıyosun.
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor. 
0 oy
(343 puan) tarafından
Çünkü mal ,******** üzülme.rabbim büyük 
0 oy
(3,858 puan) tarafından
Ben 1 yıldır baba evindeyim ve 1 yıldır çocğunu görmüyor. Tek farkımız benim eski eşim kimseyle görüşmüyormuş kendini eve kapatmış. Başta çok üzülüyordum insan çocuğunu bile aramaz mı diye şimdi hiç umrumda değil böyle bir insan olmaz olsun diyorum. Merak etmeyin şu an ki duygularınız üzüntüleriniz gelip geçici 
0 oy
(422 puan) tarafından
Ben buradan sana yorum yapayım, okuyan herkese bir ders niteliğinde olsun. Eğer ki eşinizden ciddi anlamda boşanma isteğiniz yok ise baba evine gitmeyin. Yani bir anlık kavga ile boşanma lafları edip, çıkıp gitmeyin, aileleri katmayın. Hele ki çocuk varsa asla bir anlık hareket etmeyin. 

Şiddet varsa ayrı bir konu ama şiddet yoksa gerçekten sakin bir zamanınızda düşünerek gidin gidecekseniz. Hele ki çocuk varsa..
0 oy
(745 puan) tarafından
için kan ağlasada sen öyle gülmeli storyler at.Çivi çiviyi söker hedabı sen bendiz yapabiliyosan bende sensiz yapabilirim mesajı ver.Erkekler vazgeçilecrğini hissedincd köpek oluyolar malesef ki her zaman planlı programlı yaşamak lazım bunlarla.huyunu da bilmiyorum belki seni cezalandırmak için sinirini bozsun diye de yapıyo olabilir.Kinci intikamcı biriyse neden olmasın? duygusallığı bırak kozlarını kullan.Süslen püslen gez haber verme hayat devam ediyo sansın onsuzda.Baktın gerçekten iplemiyo zaten sonra oturur konuşursun.Bu şekilde de evlilik yürümez.
0 oy
(3,994 puan) tarafından
Allah ona oyle bir his versinki bir anda tam tersine dönüp yana yakila seni cocugunu arasın. Yalvarsın da yalvarsin sana. Cigerleri yansin kapında köpek olsun. Tüm egonu tatmin etsin ,kendinden bir sürü ödün vere vere affettirmeye çalışsın. AMİNNnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
0 oy
(956 puan) tarafından
Bende çocuğumu alıp baba evine gitmiştim boşanmaya da çok kararlıydim ailem acelen mi var kal burda davayı o acsin bekle dedi 1 bucuk ay boyunca ne beni nede cocugunu arayıp sormadı bebegim daha 9 aylikti o zamanlar sonra bir gün sabahtan aradı ben geldim diye neyse dışarıda konuştuk evine dön cocuk için falan dedi bende düşüncem dedim birkaç gün geçti yine aradı iste bu sefer almaya gelicem diye döndüm ama bin pişman oldum ailenin kahrı çekiliyor kanın canın elin adamının kahrı cekilmiyormus benim gözümde asla aile olamadı veridigi sozleri tutmadı. Ayri kaldığım 15 gece gunduz uyumuyordum aramasını bekliyordum sonra zamanla o duygumda azaldı tamda alışmıştım ailemin yanında yaşamaya çocuğumun odasını bile yapacaktı babam ah işte ***** kafam şimdi duvarlara vuruyorum 
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Çocuğuna misler gibi bak büyüt gir bi işe çalış annen bakabilirse baksın kendi ayaklarının üzerinde dur zamanı gelince de bu yaptıklarını kullan ne güzel valla benim olsa işime gelir önüme engel çıkartan yoook çocuğumu almaya çalışan yook otur ananın evinde bak keyfine seni umursamayanı sen neden dert ediyosun 
0 oy
(575 puan) tarafından
Çok haklısın ama bu yönünü eşine gösterdi.Dik durduğunu onsuz da herietin yolunda olduğunu göster.Belki de bilerek yapıyor senin gördüğünü biliyor.Senin ınsta vs girebiliyorsa şifreni değiştir.Onun insta dan çıkh görme ve arada mutluluk içeren durum yap.Biraz da o görsün aynı psikoloji sen bir hiçsin bakalım nasıl hissedecek.Anladım ki çok değer vermişsin.Fazla değer soytarıyı kral edermiş.o da öyle kendini kral zannediyor sanırım.
0 oy
(1,207 puan) tarafından

Sadece bekle arama yazma o zaman hiç önemsemez ama arayıp sormazsa biraz daha bekle bu evlilik bitmiş demekki canım uzatmaya gerek yok 

0 oy
(423 puan) tarafından
ne yasadiniz bilemem ben de cok kotu seyler yasadim ona istinaden yaziyorum.bitirmediginiz surece evden ayrilmayin hele cocukla duzen bozmayin.eger evden gidecekseniz buna deger cok cok kotu seyler olmali arkaniza bakmadan kacacaginiz turden seyler.o durumda da zaten beni ne arasin sorsun ne cocugunu merak.etsin.istersin.daha bitmemis siz evden gitmissiniz cileyi ceken kadin ve cocuk olur bu sasmaz.adam keyfince yasiyor ev ona kaldi hayatindaki sorumluluk gitmis.kolay kolay ayrilma yanlisi degilim ayrilirsam da ne cocugu ne beni aramasin merak etmesin.hem.evden gidiyorsunuz hem beni merak.etsin beni arasin diye bekliyorsunuz kendjnizi ve cocugu yipratmamak adina evet siz haklisiniz ama magdur olan taraf kadin ve cocuk olmamali.buyukleri devreye sokacaksiniz once olmuyorsa herkes istedgi hayati yasasin gizliden hazir yapacaksiniz ona hissettirmeden is cocuk durumu maddi.manevi her turlu.hazirlik.ona ihtiyaciniz olmayacak sekilde.ondan sonra baktin hala olmuyor posta. cocuklu bayan neden evinden ciksin orsplk yapmadiysa.allah yardimciniz olsun yuvaniza huzur mutluluk versin once dua.duasiz ne adim atin ne soz soyleyin allahin gucu herseye yeter sjz isteyin yeter ki
0 oy
(118 puan) tarafından
Boşanmayı düşünüyorsan kadın süreçte erkek sonuçta yıpranır şimdi o burnu sürtsün dönecek gözüyle bakar sen paylaşım falan yapma saçının teline hastet bırak iyice edilsin ağzına tabiki zor yaşayan bilir  ama çocuğunu düşünmeyen senide düşünmez 
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Ya hiç sevmiyor bitsin istyor ya da senin tıpış tıpış geri döneceğini biliyor sessizce bekliyor. Bu sana iftira atan değil miydi hırsız diye ? Eğer o post sahibi senden ve bu adam için hala bir umut bekliyorsan artık diyecek bir şey bulamıyorum sana. 
0 oy
(188 puan) tarafından
Senin yerinde olsam canım çoktan davayı açmıştım celp eline gitmişti kusura bakma da. Çocuk için filan evlilik yürütülmez. Ilerde o sabi anlayacak evdeki gerginliği soğukluğu.  O yüzden şimdiden bitmesi daha ıyi inan bana . Ben hep kavga olan sürekli tartışma olan ailedr büyüdüm defalarca annem evi terk etti barıştılar keşke boşansalardı diyorum çünkü şimdi bende agresif biri oldum bazen çocuğuna bile tahammül edemiyorum ve sonrasında üzülüp ağlıyorum allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 276 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
+2 oy
56 cevap 71,465 göst.