0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,526 puan) tarafından
Canım arkadaşlarım belki tanıyanınız vardır ben 3 senedir gebelik bekliyorum 3 ay regl olamadım duphasyon kullandım fayda etmedi sonra tarlusala başlandı reglmı oldum bitti regl başlangıç tarihim 10 mayıs çocuk istediğim için sık sık değerlendirdim normalde 10 unda olduysam bidaha ki ay yine onunda olurım bügün hafif adet sancısı ve biraz kahverengi akıntım oldu devamı şuanlık yok azar azar sildikçe hafif geliyor sorum şu tarlusal kullanıp bidahaki ay reglsi erken gelen oldu mu yoksa yerleşme olabilir inanın sizi rahatsız etmek istemezdim ama bebek hasreti belki bilen vardır sormak istedim deneyimlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum şimdiden teşekkürler

1 cevap

0 oy
(134 puan) tarafından
Canm benimde reglim duzensiz bi kac defa kullandim benimki aksine 10 15 gun gecti sonra oldum ama seni bilemiycem insallah istedigin sonuc cikar ama cikmazsada umutsuzluga kapilma canm Rabbim ne zaman isterse ozaman verir sana bi evlat insallah 
(1,526 puan) tarafından
Canım zaten 3 sene oldu artık yani napsam bilemiyorum bile bu ay değerlendirme şansım olunca acaba mı dedim tarlusal öncedende kullandım gecikme erken vs yaşamadım yani regl olsam 1 hafta var daha yerleşme yaşamadım nasıl onuda bilemiyorum kafam allak bullak oldu teşekkür ederim cevabınız için ❤
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 628 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy