0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından
Önceden başka yerde oturuyorduk ailem arkadaşlarım hepsi oradaydı eşimin işi için buraya geldik işte çok gurusememek vs derken arkadaşlarımla arama soğukluk girdi koptuk burda ki komşularım çok iyidi her gün buluşur bir yerlere gider yada bahçede oturur sohbet muhabbet ederdik onlarda gitti çünkü kimisi kiracı kimisi ev yaptırdı offf keşke benimde burda arkadaşlarım olsa bazen çıksak bir yerde oturup çay kahve içsek o bana gelse ben ona gitsem okadar istiyorum ki gerçekten tek bunaldım artık 

17 Cevaplar

+1 oy
(7,761 puan) tarafından
Valla bende öyleyim canım kimsem arkadaşım yok konu komşu çok ama hep yaşlı genclerinde küçük çocukları var cikamiyolar bende oğlumla vakit geçiriyorum sana tavsiyem ibadete yüklen ben ne zaman namaza Kur'an'a yogunlastim o zaman rahatladım yaptıkça yapasigeliyo insanın ben OKB hastasiydim temizlik hastalığı olandan hep namaza baslicam su işimi de yapayım su temizligimi de yapayım evim dört dörtlük olsun çocukla çok oyun oynayim ondan sonra başlarım dedim dedim baktım olmuyo bi gayret namaza başladım şuan evim eskisinden daha düzenli ve temiz oğlumla daha çok vakit gecirebiliyorum ve ibadetimi de çok şükür elimden geldigince yapıyorum çok faydasını gördüm tavsiye ederim 
(24 puan) tarafından
Bende hep erteliyorum vicdanım hiç rahat değil  namaza gire işi ayarlamak gerek ben ise göre ayarlayinca malum iş hiç bitmiyor inşallah bende tüm vakitleri düzenli kilarim
(7,761 puan) tarafından
O kadar hsklisin ki iş hiç bitmiyo ben 10 sene kilmadim bi başladım bi bıraktım derken artık dedim ömür geciyo yaş 30 a yaklaştı ne zaman baslicaksin ölünce mi dedim destur çektim başladım bi de rabbimin mucijesi yüceliği o kadar buyukki biz kadınlara ayda bi kere ibadetten izin veriyo ben adetim bitiyo bi basliyorum bi de ben şuan artirdim çok şükür sadece farzları değil nafile namazlar tesbihatlar günlük zikirler ve her vakit namazın peşine bi süre okuyorum ilmihal çalışıyorum kuran hizlandirip süre ezberliyorum tam böyle sıkılıyorum rabbim affetsin adet oluyorum 1 hafta izinli oluyorum ben şöyle bişey yaptım ben rutin yaşamayı planlı programlı olmayı seviyorum ibadet çizelgesi yapıyorum 1 aylık günlük her yaptığım şeyi tık atarak çizelgeyi dolduruyorum bunun çok faydasını gördüm insan o çizelge doldukca mutlu oluyo adet olduğun zamanlar hemen derin temizlik yapiyoun cam kapı siliyorum perdeleri örtüleri hep yıkıyorum dolap iclerimi düzenleyip temizliyorum adetim bittiginde evim tertemiz oluyo temiz odugum gunlerde de haftada bi kere temizlik yapıyorum sil şupur banyo WC yıka toz al şeklinde evi düzenli tutmaya çalışıyorum zaten arada da kontrol ediyorum mesela kırıntı mi dokulmus hemen gırgırliyorum halıları parkelerin görünen yerlerini de ıslak mendille siliyorum banyo WC hızlıca bi temizliyorum evim hep temiz oluyo yemekle bile uğraşmıyorum adetliyken sarma dolma hazırlayıp buzluğa atıyorum börek sariyorum içli kofte kuru köfte mantı yapıyorum buzluğa koyuyorum günlük biswy cikarip hemen yanına bi çorba yapıyorum yarım saatte o günün yemeği hazır oluyo içinde o aşk varsa erteleme derim kadın olarak izin günlerimiz var o günlerde herseyimizi dört dörtlük yaabiliriz
(838 puan) tarafından
Çok şükür kılıyorum canım ama şöyle demek istediğim insan arada arkadaşıyla birlikte çıkıp gezmek ufakta olsa biraz kafa dağıtmak istiyor yani iyi geliyor ruhen
(24 puan) tarafından
Haklisin canim asil genclik onemli yaslaninca camiye gidip ibadet etmek degilde bir omur gerek Merve1112 teşekkür ederim güzel yorumun icin memnun oldum :)
-Reklam-
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Benimde hiç arkadaşim yok yalnızlığa alıştım artık. 
(838 puan) tarafından
Çok zor ya insan bazen çıkıp iki aktivite yapmak istiyor
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Bazen böyle kimsesizlukten dem vuranlar bı bakaysin alışmış yanlizluğa hiç kimseyi kafasi götürmey
(838 puan) tarafından
İnşallah bende alışırım
0 oy
(119 puan) tarafından
Komşum hiç yok arkadaşlarım da işleri bitince gittiler iş yerinde desen herkes yılan olmuş hiç eksikliğini de hissetmiyorum inan internetten tanıştığım 3 tane mükemmel arkadaşım var onlar yetiyo şükür 
(838 puan) tarafından
Ne güzel keşke benimde karşıma çıksa iki muhabbet edeceğim
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Bnm de oyle cnm.bnce hic olmamısi iyi bn şimdi memleketeyim burda vakit geçiriyorum ama istanbula dondugumde yalnızım :angel:

(838 puan) tarafından
Maalesef bende ailemin yanına gittigimde çok mutluyum ama buraya döndüğümde çok sıkılıyorum
(1,772 puan) tarafından
Evet cnm nerde oturuyorsun bacim
(838 puan) tarafından
Van'da oturuyorum aşko
0 oy
(24 puan) tarafından
Hangi şehirde yasiyorsunuz
(838 puan) tarafından
Van'da oturuyorum canım
0 oy
(876 puan) tarafından
Eskiden ben de senin gibiydim ama inan artık  aramıyorum arkadaş falan. Ailem yetiyor bana. Olmaması daha iyi gibi sanki bilemiyorum. Kimseye de güvenim yok. Yapmacıklıktan samimiyetsizlikten asla hoşlanmam. Bu yüzden kimseyi de arkadaş olarak hayatıma almıyorum. 
(838 puan) tarafından
Düşünsenize saygı duyuyorum ama bilmiyorum seviyorum ben arkadaş ortamı bilmiyorum belki henüz alişamadigimdan
0 oy
(343 puan) tarafından
Benimde öyle kimsem yok 1 yıldır burdayım 
(838 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım
0 oy
(745 puan) tarafından
bende aynı şeyi yaşıyorum canım.bebeğimin kırkı doldu birilerini çağırıp kuran okutamadm.kırkını tek başıma uçurdum.ne komşu ne akraba ne arkadal yapayalnızm bende bunaldım gerçekten.Nasıl tanışacapımı kime güveneceğimi de tam bilemiyorum zamannbıraktım 
(838 puan) tarafından
Maalesef öyle güven çok zor ama sen yeni doğum yapmışsın  şuan çok hassas bir dönemden geçiyorsun modunu düşürme böyle şeyler düşünme
0 oy
(127 puan) tarafından
Bu zamanda arkadaşlık çok zor açıkcası darbe yiye yiye artık arkadaş edinmiyorum ve açıkcası  kafa daha rahat sıkılmıyorum çünkü eşim  var
0 oy
(380 puan) tarafından
Valla canım bende aynı durumdayım. Ne biri geliyor ne ben gidiyorum. Keşke biri gelse kahvemi içse karşılıklı sohbet etsek çok ihtiyacım var. Ama kimsem yok 
(838 puan) tarafından
Al benden de okadar nerde yaşıyorsun canım
0 oy
(380 puan) tarafından

Keşke aynı şehirde olsaydık. Arada oturur sohbet muhabbet bile ederdik :angel:

(838 puan) tarafından
Keşke canım sen nerde oturuyorsun
(380 puan) tarafından
Ben Diyarbakır da oturuyorum. Sürekli annemi gili aramaktan ben bile bıktım. Ama napim sıkılıyorum görüntülü hep arıyorum bı gün engelde olsam sasirmam :))
(838 puan) tarafından
Aynen bende öyle akşama kadar annemlere aksamda kocama sariyorm
(380 puan) tarafından
Bu süreçlerde bize katlanmak zorundalar:))
0 oy
tarafından
Kız vandaymissin bende Keşke orada olsam
(838 puan) tarafından
Evet canım bahcesaraya hiç gitmedim ama saraya gittim ordan kız aldık kuzene ozaman gitmiştim
tarafından
Alla halla kızın adı soyadı neydiku
(838 puan) tarafından
Soyisimini bilmiyorum da adı meraldi
tarafından
Saray in kendisindemiydi
(838 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(709 puan) tarafından

Gel sarılalım aşkom:woot: aynı durumdayım...

(838 puan) tarafından
Hemde aglaya aglaya
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Okumayı sevıyorsan Anneler okuyoru dene cok guzel insanlarla tanısırsın 
(838 puan) tarafından
O nedir canım ilk kez duydum
(8,552 puan) tarafından
Instagram varsa oradan @annelerokuyor hesabına bakabılırsın. Bu grup her ay cesıtlı alanlarda belırlenmıs kıtabı okuyup belırlenen tarıhte bir araya geliyorlar. Ben dort senedır üyeyim güzel arkadaslıklar edındım. Her ay oturma yapıyoruz okumadan ayrı
 Kımse kımseyı yargılamıyor rahat hıssedıyosun
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Ayni dert bendede var canm koca istsnbulda bı arkdasim yok 
(838 puan) tarafından
Ailen uzakta mi
0 oy
(16 puan) tarafından
Bende öyle hiç arkadaşım kalmadı desem yeridir 
(838 puan) tarafından
Neden böyle oluyor bizde mi bir sıkıntı var
(16 puan) tarafından
Benim eşimde kaynaklı biraz da eski arkadaşlarm artık yok yeni arkadaşlık kuramıyorum samimi gelmiyor niyeyse istyorum ama olmuyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
31 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nur ay_ (3,380 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 913 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.