0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (15,948 puan) tarafından
Bizi de yedi bir sürü ama minnosumun yanaciklari ısırık olmuş hep☹️

10 Cevaplar

+1 oy
(1,500 puan) tarafından
Isırılan yere stilex sur canım kaşıntı ve kızarıklığı hemen alıyor 
(15,948 puan) tarafından
Tmm dostum sağolasın. Hiç bilmiyodum. Ama bebeklere sürülür mü peki
(1,500 puan) tarafından
Tabiki kızıma kullanıyorum sürekli bizim buralar sivri sinek dolu çocuk hep şişiyor göz kapağına kadar tek çaremiz o
(1,500 puan) tarafından
Göz çevresine yakın yerlere sürme yeter
(4,088 puan) tarafından
Ben de tam Stilex diyecektim arkadaş demiş :) Stilex harika bir ürün kullan çok rahatlar. Bitkisel sinek kovucu jeller var onlardan da deneyebilirsiniz
(15,948 puan) tarafından
Sağolun kızlar
-Reklam-
0 oy
(4,204 puan) tarafından
Oyyy yavrum benim ya kıyamam ben ona nasıl canı acımıştır biz hiç Bi yeri açmıyoruz uyurken falan havalar da daha serin gidiyor zaten sende öyle yap olmadı canım 
(15,948 puan) tarafından
Biz de acmiyoruz daha uyurken . Ama gündüz açık oluyor. Malum Antalya'da sivrisinek de hiçbir mevsim bitmiyor. Kışın bile oluyo. Gece balkona girip çıkarken gidiyo heralde . Aklıma gelmişken sorayım sana ☺️Sen ne ortuyosun şuan gece üzerine. Ben hala battaniye ortuyorum kendi üstüme.  Çocukların üstüne pike ortuyorum ama . Onlar çok terliyolar. Ben de usuyup duruyorum ya whdhdhdhe
(4,204 puan) tarafından
Kuzu ben uyku tulumunu çıkardım sıcak diye çocuk hasta oldu dün Bi daha giydirdim valla kendimde ince yorgan örtüyorum gece üşüyorum hasta oldugum için de olabilir normalde sıcağı hiç sevmem ben çünkü ☺️
(15,948 puan) tarafından
Geçmiş olsun ☹️ Ya demek ki bende gariplik yokmuş ☺️ daha serin havalar. Ama bugün baya ısındı.  Ben oğlanı tişört artı pike ile yatırıyorum. Ama kıza uzun kollu giydiriyodum. Üzerine örtü ortuyodum. Bugün kısa giydiririm heralde artık
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Kapı pencere kapalı hep valla yine de nerden giriyosa girmiş odaya bizim de ama ısırmadi çocukları çok şükür.
(15,948 puan) tarafından
Bizim gündüz açık oluyo
0 oy
(7,480 puan) tarafından
Dostum eczaneden sinek ilacı al çocuklara özel var bitkisel 
(15,948 puan) tarafından
Spreyi vücuda mi suruyosun. Öyle bişey mi dostum
(7,480 puan) tarafından
Evet cnm eczaneye çocuklar için sinek ilacı de veriyorlar
(15,948 puan) tarafından
Sağolasın ☺️
0 oy
(3,500 puan) tarafından
Bizide dünden önce dışarda ısırmış iki yerden ay taş gibi sert stilex sürdüm kurstaki kızın da gözünü ısırmış ay balon gibi şişmiş ne üzüldüm. Evdeyken prize takıyoruz o zamanzingilardan çok işe yarıyor ama dışarda güpe gündüz yedi hainler.
(15,948 puan) tarafından
Dhshdhdhdh. Hem nasıl hainler. Benim de 10 ısırık var dün geceden. Ama çocukları isirmasa bari
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Benimde kızımın yanağını ısırmış eşek sinek
(15,948 puan) tarafından
Ashshsh benim de yanağını isirmis iki koca kirmizilik var yavrumun suratında
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım geçen yaz okuldan öğrendik ondan beri yapıyoruz şükür ısırıksız atlattık şuan bile çok var bide beni gör çiçek çıkardım sanıyorlar aşırı yiyordu şunu yapıyorum şu güzellik mağazaları var ya (rossman gibi vs. ) cevrende ne varsa lavanta yağı al bir spreyli şişeye yarı lavanta yağı yarısı su çalkala sabah akşam sık koluna bacağına azcık azcık böcek gelmiyor sineği bilmemnesi bahçeye de ektik biz bayağı etkisi oluyor lavantanın 
(15,948 puan) tarafından
Vay be çok iyi. Çok sağol dostum.
(845 puan) tarafından
Sen de Sağ olasın ♡
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Vics kullanın en azından kaşınmaz
(15,948 puan) tarafından
Ben kendim kullanıyorum vicks . Sinek kokusuna gelmesin diye. Bana mısın demiyodu ya
(1,399 puan) tarafından
Kaşıntı alır
0 oy
(11,661 puan) tarafından
Ne kadarlık canım biz sinkov kullaniyoruz
(15,948 puan) tarafından
11 aylik
(11,661 puan) tarafından
Alerjik cildi yoksa eğer bi dene canım geçen sene kullandık aile boyu çok iyiydi
(15,948 puan) tarafından
Araştırayım dostum sagol
0 oy
(182 puan) tarafından
Gece fişe takılan ilaçlar oluyor onlardan kullanabilirsin
(15,948 puan) tarafından
Tamam dostum sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy