0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Dün 2 li tarwma testi için gittim benim hesabıma 11 haftalık gebeyim Dr 12+2 dedi bacak arası boş kız çok hareketli haftwya gel bir daha bakalım dedi sizce yanılma olurmu

8 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Hayırlısı banada doktor bacak arası boş dedı 11haftalıkken  doktorum dedı bellı olmaz
(313 puan) tarafından
Şuan 12haftalıgım kız salı gıdıxem
(313 puan) tarafından
Erkekmıs bebek canom
(75 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasıl etsin bende cumartesi gideceğim Allah'ım banada nasip etsin 2 kızım var 1de oğlum olsun istiyorum Rabbim nasip etsin
(313 puan) tarafından
Ay ınsallah allahım buyuktur olur haber verırsın
(75 puan) tarafından
Yarın saat 10 da randevum yazarım size
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Başına gelen yokmu 
0 oy
(4,674 puan) tarafından
Daha çok erken ama bacak arası boş dediyse kızdır muhtemelen.Bende 12+5 im 16 haftada sormayı düşünüyorum yanılma olmasın diye.
(75 puan) tarafından
Haftayw tekrar gel bakalım  dedi neden çağırdı sizce
(4,674 puan) tarafından
Emin olmak adına çağırmış olabilir benimde oğlumda erkek ama haftaya bakalım demişti ozaman net söyledi erkek diye.
(75 puan) tarafından
Rabbim  gönlümdekini nasip etsin inşallah
(4,674 puan) tarafından
Amin cümlemizle inşallah oğlum şuan 14 yaşında canım tekrar hamileyim buda 12+5 şuan bakalım 16 haftayı bekliyorum.
0 oy
(78 puan) tarafından
12 haftada banada kız olduğunu düşünüyorum dedi çoklu taramada kız oldu canım bazı doktorlar yanılıyor bazıları yanilmiyor
0 oy
(78 puan) tarafından
12 haftalıkkn bana kız olduğunu düşünüyorum dedi çoklu taramada kız oldu canım bazı doktorlar yanılıyor bazıları yanilmiyor 
(75 puan) tarafından
Haftaya gel tekrar bakalim dedi  iki kızım var  birde oğlum olsun isterim rwbbim hayırlısı ile nasıp etsin
0 oy
(762 puan) tarafından
Banada aynı şeyi dedi o haftalarda bacak arası boş kıza benziyor ama bir dahaki geldiğinde netleştirelim dedi ben o kadar çok kız istiyordum ki ismine bilet karar vermiştik 16. Haftada gittim erkek dedi sağlıklı hayırlı olsunlar inşallah
(75 puan) tarafından
Benimde 2 kızım var 1 tanede oğlum olsun istiyorum Rabbim nasip etsin
(762 puan) tarafından
Amin canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah benimde bir oğlum var kızı çok istedim ama nasip buda erkek sağlıklı hayırlı olsunlar inşallah
0 oy
(12,953 puan) tarafından
11+2 erkek dedi oğlum oldu 
(75 puan) tarafından
Hayırlı olsun diğer kizlarimda erken söyledi bunda tekrar çağırdı Rabbim hayirlisi ile  kalbindekini nasıl etsin
0 oy
(4,839 puan) tarafından
Ay bende çok merak ediyorum haftaya ikili taramam var sorucam bakalım
(75 puan) tarafından
Rabbim gönlümdekini nasip etsin
(4,839 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimizin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
0 oy
9 cevap 101 göst.