0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Sizce Antalya'da bebek için klima şart mı? Ağustos 'ta doğum olacak kısmetse. Bir de tek odaya taktırma imkanım var ama salon mu olmalı yatak odası mı, yatak odası olursa kocaman bir surgulu gardropu söktürüp tekrar kurdurmam gerek:/

7 Cevaplar

0 oy
(4,384 puan) tarafından
Biz İzmir' deyiz bize bile sart. Agustos'ta orayi dusunemiyorum bile. Bi de siz hamilesiniz. Allah yardimciniz olsun. Benim hamileligiminde son aylari yaza denk gelmisti. 

Ben ilk sene salona taktirmistim. Bebek kucukken kolay oluyo salonda olmasi. Tum yaz salonda yattik. Ertesi sene bebegim buyuyunce yatak odasina da taktirdim. Cunku uyku sorunumuz vardi ve salonda asla uyumazdi.
-Reklam-
0 oy
(15,810 puan) tarafından
Antalya'da oturuyorum. Bence oturduğun odaya taktırmak daha iyi. Çünkü tüm gün yatak odasında vakit geciremezsin. Gece de salonda yatarsiniz. Klima kesinlikle çok gerekli. Çocuklar sıcaktan uyuyamiyolar. Ve isilik oluyor her yerleri. Ve pişik de oluyor boyun kısımları.  Evimiz kucukse veya kare seklindeyse gece salondaki klimayı açık bırakıp yatak odasının yapısını da açık bırakıp tüm evi sogutabilirsiniz. 

Bu arada Harry Potter hayranı misin☺️
0 oy
(6,786 puan) tarafından
bence şart. Adana'da yaşıyorum, adana sıcağı meşhur duyarsınız ama Antalya'nın da aşağı kalır yanı yok. evin esmiyorsa kesinlikle şart hatta. biz idare ettik eşimle iki sene klimasız vantilatör işimizi gördü ama hamileyken dedim eşime şimdi iyiyiz ama bebek benimle yapışık yaşayacak, sürekli emecek sucuk gibi oluruz, iyi ki de almışız geçen sene kavrulduk nerdeyse 2 ay 1 odada yaşadık. klima öğlen 24-25 derecede diğer zamanlarda da 27-28 derecede çalıştı ve nerdeyse gün boyu çalıştı 
0 oy
(333 puan) tarafından
Evet canım maalesef şart... 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Kesinlikle sart oturm odasina taktirabilirsinjz. Istambulds gecen sene klim uzenegi yoktu taktiramadik vantilator ile idare ettik ama antalyada vantilator yeterli gelmez mutlaks klima sarr
0 oy
(343 puan) tarafından
Bir antalyali olarak sart
0 oy
(610 puan) tarafından
Antalya ve ağustos diyosun .tabiki şart. Pisersiniz çocukla 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 118 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 12 göst.
4 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 68 göst.
10 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Denizela (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Bastet (1,154 puan) tarafından soruldu

384,928 soru

11,513,140 cevap

35,174 kullanıcı

...