0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde (7,607 puan) tarafından
Hâlâ etkisindeyim yaşadığımın AVM ye gitmiştik öğlen vitrinden birşeylere bakarken büyük oğlum (4 yaş) bi anda gözden kayboldu aklım çıktı asansöre biner dışarıya çıkar diye 15,20 dk bulamadık en son anons etireceğimiz zaman güvenlikle birlikte geldi nasıl sarıldım nasıl kucakladım bi anda sarıldığım anda ağlamaya başladım zaten oda çok korkmuş aman kızlar çok dikkat edin bi anlık dalgınlık herşeye sebeb oluyor bide kızlar siz nasıl önlem aldınız künye yaptırıp isim soyisim numaramı yazdırsam napsam 

21 Cevaplar

+1 oy
(1,349 puan) tarafından
Kötü birilerinin eline düşerse künye münye fayda etmez iyi insanlar her şekilde sizi bulur. En iyi önlem gözünün önünden ayirmamaktir ya da şu çocuk emniyet çantaları var onlardan almak
(7,607 puan) tarafından
Aklıma neler geldi var yaa
(1,349 puan) tarafından
Ben parkta falan saniyelik gözümün önünden kaybediyorum da o saniyeler içinde neler geliyor aklıma canım sen uzun bir süre bulamamissin en korktuğum şeydir oğlumu kaybetmek Allah'ım korusun
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm amin
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Hani vücuda takılan böyle kemer gibi bir şey var çocuk güvenlik kemeri diye geçiyor. İnsanlar bu ne böyle sanki köpek mi gezdiriyor diye dalga geçiyorlar ama yurtdışında çok yaygın kullanıyorlarmış. Ya da bileklerinize taktığınız yine yay gibi bir şey var onlardan alınabilir. Abim umreye gittiklerinde yeğenime ondan takmıştı ordaki herkes kullanıyormuş. Düşünülebilir
(7,607 puan) tarafından
Hayatta takmaz çok asi sanırsın 4 yaşında değil 15,16 yaşındaki ergen
(255 puan) tarafından
Allah kolaylık versin o zaman  :)
(7,607 puan) tarafından
Teşekkürler ☺
0 oy
(5,024 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabim tekrar yaşatmasın maalesef çocuklar herşeyi keşfetmek istediği için anlık göz önünden kaybolabiliyorlar
(7,607 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım allahım çocuklarımızı korusun
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun kuşum 
(7,607 puan) tarafından
Teşekkür ederim balım aklım gitti valla :/
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benim de oğlum 5 yaşında hiç basima gelmedi ben de avmde magazadayken cocuk yan reyona gormisti bir dk bile ayirmazdim gözümün önünden :)
(7,607 puan) tarafından
Bende ayırmam hayatta küçük oğlum mızmızlandı bi yandan da bişeylere bakıyorduk o anda kayboldu:/
(1,045 puan) tarafından
Ay benim bir tane iki tane olsa garanti benimkinden biri kaybolurdu zaptedemem
0 oy
(2,923 puan) tarafından
En mantıklısı akilli saatler bence kuzenim almış çocuklarına çokta faydalı diyorlar ben 5 yaşındaki oğluma 4 yaşındaki kızıma alacam 
(7,607 puan) tarafından
Ayy hangi marka alıcaksın cnm çok mantıklı asşında
0 oy
(360 puan) tarafından
Kunyeylw olmaz bu iş canım gözün gibi bakacaksın...
(7,607 puan) tarafından
Bakıyorum zaten cnm saniyelik bişey oldu zaten
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ben çocuklara akıllı saat alacağım 
(7,607 puan) tarafından
Hangi marka cnm bende bakayım
0 oy
(4,463 puan) tarafından
O yuzden tek cikmam ya esimle ya annemle cikarim kalabalik yere 
(7,607 puan) tarafından
Herzaman eşimle çıkamıyorum malesef ya :/
0 oy
(9,473 puan) tarafından
çocuğa takılan kelepçe vb şeyleri ben çok mantıklı buluyorum. takip cihazı da olabilir. Allah'ım korusun, insan kafayı yer
(7,607 puan) tarafından
Yememe ramak kalmıştı valla :(
0 oy
(2,857 puan) tarafından
RABBİM br daha yasatmasn çok zor bilirim o duyguyu ben kitlenmistim korkudan :)
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm amin çok zormuş Allah'ım korusun çocuklarımızı
0 oy
(816 puan) tarafından
Ay gelmiş geçmiş olsun çok zor ben o sene pazarda çikktim bı bayan bagiryo ağlıyor milet başında zabıta sordum dedi oğlu kay bolmus 2 yaşındaki 3 mü ne ay nasıl etkilenmistim çocuk tek başına ta nerlere gitmiş ti dediler sonra buldular 
(7,607 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aklımda bin bir senaryo kurdum bende :(
0 oy
(864 puan) tarafından
Bende kaynanam gilde yaşadım benzerini çok kötü bir duygu kaynanam yemek yaparken yanında duruyordu bende küçüğü uyutmaya gittim kaynanama ben anneme bakacam demiş kapının üstünde anahtar kalmış gizlice çık git Ankara gibi biryerde birde alışık değil izin için ğitmiştim farklı yerde yaşıyoruz elim ayağım kitlendi Rabbim korudu biranlık dalgınlık birde benim çocuğum yapmaz demeyin yapıyor oğlum benden ayrı başka odaya gitmezdi
(7,607 puan) tarafından
Çok asi benimki dur duraktan anlamıyor el tut diyoruz dinlemiyor Allah'ım korudu aklıma çok kötü şeyler gelmişti☹️
(864 puan) tarafından
Allah'ım tekrar yaşatmasın geçmiş olsun
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Can bacım resmen ağladım gecmiş olsun
(7,607 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Gecmis olsun bende eve ilk tasindigm zmaan kaybettm oglumu 2 bucuk yasindaydi kahvalti hazrliyoduk kaynanamla oglumda bahcedeydi demir kapiyi acmayi bilmiyo bide boyu yetmiyodu zaten bisey olmaz dye dusundum bizim ev sahibinin kulaklarinda problem var bagrirak konusursak duyuyo o almis cocugu parka goturmus bize haber vermeden ortaligi inlettim en son parka gittim gordum gormemle sinirlerim bosaldi yere oturup agladm dha ondan snra izinsiz goturmedi 
(7,607 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun cnm
(1,614 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(519 puan) tarafından

Bu kadar uzun süreli yaşamadım ama ben de benzerini yaşadım aklım çıktı. O kadar kötüymüş ki :(

(7,607 puan) tarafından
Çok kötüymüş ya :(
0 oy
(525 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 yaş bende AVM'de kaybettim cuma günü . . Elimi yikiyordum çıkmış gitmiş . 
(7,607 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun sizede
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım korktuğum şeylerden birtanesi Allah başa vermesin 
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm aminn
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun. Çok kötü bir durum.

Benim de başıma şöyle bir durum geldi. O da çok kötü. Çok dikkat ediyorum bu yüzden her yerde.

Parktaydık. Ben banka oturayım, kızım bensiz kaysın dedim ama gözümün de önünde. Sürekli takip ediyorum. Aramızda beş altı adım var. Bir adamla kadın geziyorlar çocuk oyun alanının içinde. Bir an benim kızımın kayacağı kaydırağın önüne durdular. Gülerek kay bakalım filan yapıyorlar. Dışarıdan biri görse onları benim kızımın babası annesi, dedesi nenesi sanar. Öyle samimi davranıyorlar. Hemen yaklaştım. Benim yaklaştığımı görünce koşar adım parktan uzaklaştılar. Allah korusun. Ben bakmasam kızımı götüreceklerdi. Ki o gün park da aşırı kalabalıktı. Çok dikkat edin o yüzden. 
(7,607 puan) tarafından
Ayy Allah'ım korumuş benimde aklımdan neler geçti varya
(8,040 puan) tarafından
Gözünün önünden çocuk kaçırıyorlar ve bunu yapan kesinlikle bizden yani türktü. Çok güzel konuşuyorlar giyimleri çok düzgün. Allah belalarını versin böyle insanların
(7,607 puan) tarafından
Amin pislikler geberse böyleleri
0 oy
(2,518 puan) tarafından
Gercekten zor bizde esimle avmde kaybettik 4 yasindaydi  ben kiyafet bakiyordum esimde 2 3 adim arkamdaydi o bakiyordu alisveris arabasindaydi annemin yanina gidicem incem demis esim yanima geldi dedim cocuk nerde senin yaninda degil mi yok dedim orayi aradik yok esim hemen guvenlige gitti kapilari kapattilar cocuklu aileleri disari birakmadilar alarmlar caliyo deli gibi ben adiyla seslenirken bi indian amca bulundu cocuk guvenlikte dedi gittik aglamis yavrum lavaboya goturmuslar elini yuzunu yikiyolardi beni gorunce bi sarildi 1 sene gecti hala unutmam o avmye gitttik mi kendiside hatirlar allahim kimseye yasatmasin
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm geçmiş olsun sizede

İlgili bir soru bulunamadı

397,098 soru

11,876,850 cevap

35,991 kullanıcı

...